18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Roztrącenie protestu samochodem czynione

fantastico • 2018-06-12, 09:44
Ludzie wykonywali jakiś protest, po parasolce można się domyślać, że tęczowy...a kierowcy się to nie podobało przez co dokonał roztrącenia ludzi przez wjechanie w nich na skutek czego padali na ziemię jak kręgle bilą trącone.


nowynick

2018-06-12, 09:52
w przypadku blokowania ulic to powinno być k***a legalne

~DMT

2018-06-12, 09:58
nowynick napisał/a:

w przypadku blokowania ulic to powinno być k***a legalne



Mi tam się wydaje, że to jakiś legalny festyn/jarmark i kierowca o tym nie wiedział. Nie mniej jednak, z łapami nie powinni wyskakiwać, tylko na chłodno go o tym poinformować...

rofik40

2018-06-12, 10:10
"Kręgle bolą trącone"?

A co ma k***a bilard do kręgli? :D

Wiewór

2018-06-12, 12:02
Bałbym się, że mi ktoś zębem albo złamaniem otwartym zarysuje lakier. :roll:

Ja...........ro

2018-06-12, 15:29
Co za ignorancja... Protestujący nie stoją bez powodu - każdy kierowca w takich sytuacja powinien się chociaż zorientować czego dotyczy protest i jeśli trzeba - wziąćw nim udział. Inaczej jak ma być gdziekolwiek lepiej jeżeli ludzie olewają wszelkie inicjatywy społeczne?

PieronJasnySzlag

2018-06-12, 17:54
Dlatego właśnie narodowcy zawsze będą lepsi - zbierają się, pokrzyczą z transparentem, odpalą race i idą do domu. W 98% odbywa się to pod jakimś pomnikiem czy miejscem historycznym.
Zaś lewacy, taksówkarze, rolnicy (tak, tak, jestem z pokolenia które pamięta blokady rolników) muszą blokować, wszystko i wszystkich. Nawet niezwiązanych z tematem zwykłych ludzi należy zablokwać. idiotyzm bo zamiast skupiać uwage na problemie to niechęć zwykłych osób kieruje na protestujących.

geniuszę

2018-06-12, 18:36
Spiderowski napisał/a:

(tak, tak, jestem z pokolenia które pamięta blokady rolników)



Dobrze ze o tym wspomniales, nadalo to duzo kontekstu do Twojej wypowiedzi :piwo:

Jeff

2018-06-12, 19:14
0:02 cos bylo glosno ostatnio o jakims trzesieniu.



Az milo popatrzec jak wieloryb ryje o asfalt.

MattaY

2018-06-12, 19:22
Kurde no ładny jest ten Seat.

VooDooBlitz

2018-06-12, 19:46
Dawno się tak nie uśmiałem! :mrgreen: a tak w ogóle, to jakim trzeba być debilem, żeby samym sobą próbować zatrzymać samochód? Proponuję im tego spróbować z pociągiem

siwybis

2018-06-12, 20:29
0:05 Czarny się porwał z kijem na samochód, coś pięknego :)

nowynick

2018-06-13, 07:59
Spiderowski napisał/a:

Dlatego właśnie narodowcy zawsze będą lepsi - zbierają się, pokrzyczą z transparentem, odpalą race i idą do domu. W 98% odbywa się to pod jakimś pomnikiem czy miejscem historycznym.
Zaś lewacy, taksówkarze, rolnicy (tak, tak, jestem z pokolenia które pamięta blokady rolników) muszą blokować, wszystko i wszystkich. Nawet niezwiązanych z tematem zwykłych ludzi należy zablokwać. idiotyzm bo zamiast skupiać uwage na problemie to niechęć zwykłych osób kieruje na protestujących.



Ja w wieku 8-9 lat musiałem dymać z Raszyna na Okęcie (ok 4 km) do podstawówki przez te j***ne ciągniki Leppera (zablokowali Aleję Krakowską w tamtym czasie główny wjazd od południa do Warszawy). Jak ich mijałem patrzyłem w te Wędrowyczowe przechlane gęby. Myślicie, że jakieś uczucia na widok dzieci, które tachały plecaki? Wzgarda wręcz, że mimo ich protestów ludzie próbują normalnie funkcjonować!

Dlatego jak pisałem w pierwszym poście. Państwo powinno móc legalnie wysłać tam j***nego T 72 co by gąsienicami posprzątał towarzystwo.

Heydash

2018-06-13, 20:01
żywiołak słoniny prawie dała rade zatrzymać to auto