18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozszerzone wiadomości *live*

~Sunday • 2019-04-19, 09:18
Na żywo i w kolorze :amused:


PieronJasnySzlag

2019-04-19, 09:30
Pamiętam jak w latach 90tych zaczytywałem się w tematyce spiskowej (NWO) i niepotrafiłem uwierzyć w jaki sposób władcy świata wprowadzą masowe chipowanie ludzi jak bydła i kontrole wizyjną 24/7 prawie każdego człowieka.
Wydawało się to tak nierealne i abstrakcyjne że podchodziłem do tego sceptycznie.

Mamy rok 2019, smartfony i internet. Oglądamy sobie masakre w meczecie z perspektywy POV czy pożar katedry Notre Dame, i to wszystko na żywo. Jest coraz ciekawiej.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-19, 10:06
Na to jeszcze ch*j bym kład,ale jak komuniści robili teczki,to był dyktat i brak wolności i racja,ale dzisiaj dla twojego dobra robi się foldery.Nawet sami je sobie robimy Facebook,Instagram,twitter.Np nowe liczniki od prądu potrafią,dzięki ,też rachunkowi za prąd stwierdzić,kiedy bywasz w domu,ile ogładzasz telewizji,jak często robisz pranie i ile i jakie przedmioty elektryczne używasz/posiadasz.Podam teraz najnowszy przykład,bo próbuje się wprowadzić,możliwość jazdy bez dokumentów i Kowalski myśli że to fajnie w końcu jest mandat 50zł od każdego dokumentu,ale Policjant musi mieć wtedy folder,na zasadzie ile w domu jest praw jazd,kto je ma,ile jest samochodów,kto ma zakaz itp.Jak będziesz mieszkał z dziewczyną ,ona będzie pożyczać twój samochód,to będziesz dopisany przy pierwszej kontroli,do jej folderu i vice versa(Żeby wykluczyć kradzież).Co wtedy jak z kobietą się rozstaniesz,to myślicie,że cie wtedy,twoje dane skasują z jej elektronicznej teczki?Zatrzymując kogoś innego będą czytać o tobie też.Opisałem tylko jedna malutką kwestie,a jest tego cała masa.Całość tworzy naprawdę dom wielkiego brata .

petru23

2019-04-19, 12:55
ale po ch*j on się tak wydziera, jakby pierwszy raz cycki zobaczył?

C0C0JUMBO

2019-04-19, 15:06
Zajebiste. Lubię to.

~Jaczuro

2019-04-19, 15:16
W chwili obecnej byle szary obywatel może na 10 różnych sposobów kilkoma różnymi urządzeniami nagrywać i monitorować niemałą okolicę, również transmitując wszystko na żywo w sieci. Zapis 24 godzin w jakości 1080p (full HD) to jedynie 17gb. Karty MicroSD mające 512 GB danych pojemności to już powoli standard.
Cały MIESIĄC życia człowieka (np. z użyciem gopro, widokiem z oczu i z dźwiękiem) można zapisać na nośniku wielkości i wagi małego paznokcia.
Każdy z nas w chwili obecnej może sobie zacząć robić zapis całego swojego życia na mini-nośnikach i nie zajmie to więcej miejsca niż paczka fajek - wystarczy raz na miesiąc zmienić kartę SD w kamerce, kartę kosztującą obecnie 400zł. Albo 2-3x w miesiącu rozbijając na mniejsze karty i redukując koszta do 100zł/ms.

Ale jak się mówi, że rząd monitoruje i zapisuje każdy zakątek pie**olonego miasta ,każdy róg, ulicę, rozmowy, czaty, wideokonferencje czy FB to SPISEK.

Rozjebie

2019-04-19, 21:51
@upy- Kocham te teorie spiskowe.. Na ch*j rząd danego Państwa ma tracić ogromne środki z budżetu na opłacenie rzeszy pracowników zajmujących się szpiegowaniem j***nych Januszy walących konia raz dziennie na pornhub i robiących zakupy w Lidlu?

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-20, 14:15
^Racja w demokracjach,to jest uporządkowane,ale podam ci przykład,za rządów ceausescu w kiedyś w Rumunii.Pałac Ceausescu jeden największych budynków,na świecie(Dzisiejszy rumuński parlament)był jednym wielki centrum inwigilacyjnym,tam teczki robiono,nawet dzieciom.Przykład który chce podać,dotyczy pewnej rodziny,na wsi.Dom tej rodziny był bardzo oddalony od reszty domów,że ta rodzina mieszkała bez prądu i nie można było jej podsłuchiwać,więc służby wybudowały nowy dom,przenieśli rodzinę do nowego domu ,gdzie prąd był,a stary wyburzono,choć do była nie piśmienna uboga rodzina,robiono takie rzeczy.To pokazuje co władza robi z ludźmi.Kaczyński pierwsze co zrobił,jak doszedł do władzy w 2015 to karty sim,na dowód to była jego pierwsza zmiana,pierwsza przegłosowana ustawa i oczywiście nie z tym problemu,ale pokazuje co dla niego jest ważne.On może kiedyś i był dobrym człowiekiem,ale 30 lat siedzenia w polityce go zniszczyło,jest z\nim coraz gorzej,ciągnie kraj w dół.To poznajesz np po tym co zrobił że stadniną w Janowie,że ja po prostu zniszczył,chyba miał jakieś frukta z tego?tylko jakie jak teraz konie sprzedaje się za grosze.On ja zniszczył dla samego zniszczenia,sadzę że miał z tego satysfakcje .Uważam że on ma pretensje o śmierć swojego brata do wszystkich Polaków,do swojego elektoratu też,który odwróciłby się od niego,kiedy kupiłby nowe samoloty.Tak sobie to tłumaczy,bo on go wysłał tam,bo wcześniej do smoleńska,nikt nie jeździł,a on nie może być winny,przecież jest wcieleniem Piłsudskiego.Ale ja się lubię wypowiadać,n a temat...

RoBoTRoN

2019-04-21, 10:41
Co Ty pie**olisz za kocopały, baza danych CEPiK istnieje od 20 lat i są w niej dane o dow. rejestracyjnych, OC i danych kierowcy, teraz doszły certyfikaty od stacji kontroli, odkąd przegląd też idzie do bazy. Kogo k***a obchodzi kto czyim autem jeździ, szczególnie w czasach gdy połowa aut jest w leasingu, gdzie właścicielem jest bank albo należy do floty.. I niby kto te dane wprowadza? Policjant w trakcie interwencji, który nie ma do tego uprawnień?