topic

Rozproszona uwaga kierowcy autobusu...

Salieri16000 • 2019-11-19, 14:07
...przyczyną kolizji drogowej:


DoubleBorger

2019-11-19, 15:03
Och*j jakie priorytety, zapie**alam ponad 50kmh ale pochylę się po wypada coś, fuck logic

_P...........me

2019-11-19, 16:14
Kask ważniejszy od życia.

Rinko

2019-11-19, 16:22
Sama jazda z otwartymi drzwiami to już genialny pomysł.

mesjans

2019-11-19, 17:22
Na szczęście kasku nie zgubił.

_Gentleman_

2019-11-19, 18:12
Wy się śmiejcie, on następnym razem kiedy jego filmik trafi na sadistic przeżyję dzięki temu kasku.

sereja3

2019-11-19, 18:19
3 pałki w dupe za:

Nie zapięty kask
Otwarte drzwi
I skupienie się na jakimś gównie za dolara i narażenie życia innych

To tak samo jak te cymbały co wjadą za szlaban, a później się boją go wyłamać. Wolą rozj***ć auto, pociąg , a w najgorszym wypadku zginąć.

KeithFlint

2019-11-19, 19:00
sereja3 napisał/a:

3 pałki w dupe za:
Nie zapięty kask
Otwarte drzwi
I skupienie się na jakimś gównie za dolara i narażenie życia innych
To tak samo jak te cymbały co wjadą za szlaban, a później się boją go wyłamać. Wolą rozj***ć auto, pociąg , a w najgorszym wypadku zginąć.



Ty dostajesz za "nie zapięty".

Marco_Zg

2019-11-19, 21:28
Ale tylko roz....

exit14

2019-11-20, 18:21
Całe szczęście zapięte pasy mu życie uratowały!