18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozprawa w sprawie niedoważenia pierogów.

OxY • 2018-10-24, 09:07
Tytuł niczym strzelanina w prowincjonalnym barze na przedmieściach Manaus... a nie czekaj, to Łódź :D
Pewna Pani nieuważnie zważyła pierogi w wyniku czego oszukała sklep na 1,14 zł. Została doprowadzona przed wymiar sprawiedliwości.


[pejsbukowe źródło]

tigerqaz

2018-10-24, 18:53
Wełzew napisał/a:

Dajcie namiary na sklep to opie**ole do zera i spale :amused:


Myślę że skoro to Łask to jak spalisz wszystkie, powinno Ci starczyć pół nocy. Łącznie z przerwą na kebaba :D

edek.bajzel

2018-10-24, 19:47
kickyourheadoff
pie**olisz,
widziałem jakiś czas temu film, gdy gość zatankował na stacji paliwi za ,, poniżej progu,, a gdy dojechali go wezwani policjanci,dostał mandat za 500 i musiał pojechać do stacji paliw i oddac należność,
już nie wspomnę o własnych doświadczeniach, gdy mnie chcieli oj***ć

~mg_schutze

2018-10-24, 22:15
To nie jest to samo gówno na mapie co wybrało oszustkę na prezia tej dziury w dupie?
ch*j w dupę Łodzi, tej k***ie nic nie zaszkodzi...

zdun

2018-10-25, 07:34
żyjemy w kraju prawA i sprawiedliwoścI

Suspens

2018-10-25, 12:22
Chory kraj, chorzy ludzie. Nie będę się tu rozpisywał, bo szkoda czasu na komentarze tego GÓWNIANEGO kraju i GÓWNIANYCH ludzi. Gardzę swoim krajem, który jest gównem Europy i nic nie potrafi robić oprócz utrudniania swoim ludziom życia.

Pragnę żebyśmy doczekali się IV rozbioru POLAKOLANDII zw. dalej GÓWNOLANDIĄ, czyli krajem gównem, rzygami i szczynami płynącym....

I jeszcze raz: nienawidzę polski.

zairland

2018-10-28, 00:34
Wełzew napisał/a:

Tak samo jak jesteśmy zawsze waleni w dupę(metafora homofoboby) a to grosika będę dłużna a to 2gr czasami nawet nic nie mówią tylko od razu kasę zamyka i następny,tak robią 100mln x i patrzcie jaką kwotę zbierają. Nie k***a ,nigdy więcej nie zostawię złamanego grosza. Czy kasjerką każą tak robić czy im po prostu się k***a nie chce


Nie każą tak robić. Mogę Ci wyjawić sekret "r*chania w dupę"(sic!) To wina Polaków, może nie Ciebie rodaku, ale tych tysięcy innych. Słyszysz jak kasjer pyta się każdego płacącego gotówką: "ma pan może drobne, ma pani może 1zł20gr, macie państwo 6.75 albo 15 gr?" to powiem Ci że pyta się dla tego, żeby mieć co wydawać. Stoi w kolejce 50 takich rodaków, każdy ma w portfelu wypłacone w bankomacie banknoty (50,100,200zł). Kasjer ma w kasie ograniczony zasób monet do wydawania reszty. Oczywiście system uczy nas żeby kasować się jak najszybciej, oraz tego że kasjer ma wydać. Problem w tym że płacąc szybko samymi banknotami powodujemy topnienie zasobów drobniaków w kasie. Monety odpływają, przybywa samych grubych. Gdzieś po 100 kliencie płacącym samymi banknotami kasjer nie ma fizycznej możliwości wydania ci drobnych, ponieważ nikt ich mu nie daje. Mało tego, te stare rury mające wyobraźnię na poziomie pantofelka same mają z tych monet takie ilości upakowane w swoich portfelach, że spokojnie mogłyby zapłacić za takie codzienne zakupy. Ale nie, portfel się nie domyka z drobnych, a one i tak płacą banknotami. Ciekawe czy ktoś obliczył ile kasy zostaje w portmonetkach takich rur które odkładały pieniążki do słoiczka bo przecież po co komu 1,2 i 5 groszówki?