18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rozpierdolka na DW 713

hellbwoi • 2018-04-11, 16:01
Źródła nie podają nic więcej, pewnie czarny przystopował, a busem sie zagapił, czyli klasyka gatunku.


janlew

2018-04-11, 16:13
Szarówka, a jeden debil bez świateł, drugi zaś bez zachowania bezpiecznej odległości/prędkości. 10 k***a metrów na każde 10km/h. Czy to jest k***a tak trudne to zapamiętania?

krzyks_07.0

2018-04-11, 17:06
janlew. 10 metrów na każde 10 km/h? Ty chyba po mieście nie jeździłeś. Rozstaw sobie co 50 metrów samochody przy pięćdziesiątce. Trochę wyobraźni chłopie. A po za miastem jak sobie wyobrażasz manewr wyprzedzania. Odległość tak ale z rozsądkiem a nie linijką.

~Velture

2018-04-11, 17:28
Cytat:

Źródła nie podają nic więcej, pewnie czarny przystopował, a busem sie zagapił, czyli klasyka gatunku.


Jako ekspert od wszystkiego na sadolu śmiało mogę powiedzieć, że jesteś w błędzie.

W 5-6 sekundzie widać jak p*zdeusz w białym busie wraca na swój pas czyli wyprzedzał na podwójnej ciągłej kolumnę aut i aby zaoszczędzić cenne 3 sekundy widząc ruch z przeciwka mylnie założył, że jego szrot ma hamulce jak bolid F1 i zdąży wyhamować wyprzedzając jeszcze jeden dodatkowy samochód zamiast zjechać na swój pas wcześniej.

Czytał Tomasz Knapik.

kothletino

2018-04-11, 17:37
Jeśli na miejscu kierowcy wysiałbym z auta po czym skierowałbym się w stronę kierowcy busa i przykładowo pobił go a następnie wrócił do swojego auta. Mógłbym tłumaczyć się chwilową utratą poczytalności umysłowej spowodowanej zarówno szokiem fizycznym oraz emocjonalnym na skutek zaistniałego z winy kierowcy busa zdarzenia, w ewentualnym procesie o naruszenie nietykalności cielesnej?

~Velture

2018-04-11, 17:41
@up
Dobra papuga to i z morderstwa żony i jej kochanka ciebie wybroni :wyj***ne:

himen85

2018-04-11, 18:34
j***ć tego Frankensteina ~
zastany psychol i zboczeniec

Rinko

2018-04-11, 22:20
Velture napisał/a:


Jako ekspert od wszystkiego na sadolu śmiało mogę powiedzieć, że jesteś w błędzie.

W 5-6 sekundzie widać jak p*zdeusz w białym busie wraca na swój pas czyli wyprzedzał na podwójnej ciągłej kolumnę aut i aby zaoszczędzić cenne 3 sekundy widząc ruch z przeciwka mylnie założył, że jego szrot ma hamulce jak bolid F1 i zdąży wyhamować wyprzedzając jeszcze jeden dodatkowy samochód zamiast zjechać na swój pas wcześniej.

Czytał Tomasz Knapik.



Gdzie ty widzisz żeby wyprzedzał? Nawet nie był blisko podwójnej, zobaczył że nie wyhamuje próbował się ratować na pobocze albo go zniosło przy hamowaniu.

Shotterr

2018-04-11, 22:47
@UP. Też nie mogę się dopatrzyć tego wyprzedania.

Presty

2018-04-11, 23:22
Czarny chciał skręcić w lewo (na filmie w prawą) - widać drogę, pewnie dlatego zwolnił (nie widać migacza).
p*zdeusz w busie nie zauważył tego i gnał beztrosko.
Jebnął soczyście.
Bohater nagrania (własciciel kamerki) , mimo trzymania odpowiedniego dystansu od poprzednika, oberwał uderzonym czarnym. Nie miał gdzie uciec.
Jeep z tyłu dystansu nie trzymał, więc też zaliczył (lekko).
Wina busa.
I ch*j, czy wyprzedzał czy nie.
Kierowcą jest ch*jowym, nie powinien jeździć zawodowo, najwyżej raz w tygodniu w niedzielę tico albo passatem w dieslu B5 na sumę pod kościół na 11.

hellbwoi

2018-04-12, 01:22
Aż sobie obejrzałem raz jescze, no i mi wychodzi, że było jak pisałem, z tym że wszystko "wina" pana w oplu za ciężarówką, zaczał zwalniać ma (włączoy kierunkowskaz) w celu skrętu do tego zajazu/sklepu czy to to tam jest (nasze prawo, jego lewo), dwa następne samochody zdążyły zwolnić, busiarz zapie**alał więc próbował się ratować prawym (jego) poboczem ale zachaczył o forda, no i się posypało...

kokos_123

2018-04-12, 10:53
Presty napisał/a:

Czarny chciał skręcić w lewo (na filmie w prawą) - widać drogę, pewnie dlatego zwolnił (nie widać migacza).


Tu się nie zgodzę, koła pa proste, nawet od razu kontrę założył :shock: , ale został uderzony w tył z prawej strony i niestety nic nie mógł zrobić.
A zatrzymał się, bo opel 2 auta dalej skręcał i się zatrzymał.

~Velture

2018-04-12, 20:05
Cytat:

Gdzie ty widzisz żeby wyprzedzał? Nawet nie był blisko podwójnej, zobaczył że nie wyhamuje próbował się ratować na pobocze albo go zniosło przy hamowaniu.


Shotterr napisał/a:

@UP. Też nie mogę się dopatrzyć tego wyprzedania.


Łapcie mistrzowie: 0:06 widać jak gość z prawej zaczyna hamować bo zobaczył debila w białym który wyprzedzał lecąc mu na czołówkę i nagle debil z białego ma sporo wyższą prędkość od całej kolumny samochodów oraz leci pod kątem. Jakby k***a nie wyprzedzał to róznica prędkości między białym kretynem a samochodem za nim nie była tak znacząca - no chyba, że k***a tak sobie dał w p*zdę bez wyprzedzania...
Mam wam to kredkami pozaznaczać i diagramy porobić? :homer:

Rinko

2018-04-12, 21:56
@Up w 8s sobie zobacz dlaczego ten z prawej hamował tak samo hamował w 2s i nie ma to nic wspólnego z busem po lewej a w 6s widać że bus jest na swoim pasie a ten z prawej dalej hamuje podpowiem Ci bo jadący przed nim hamują z jakiegoś powodu.
Doj***łeś teorię jak...

spoiler