18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozpad pożycia małżeńskiego

Ha...........ng • 2017-09-14, 12:38
Moja żona się roztyła. +10 kilo od ślubu. Czy to będzie dla sądu wystarczający powód, żeby orzec, że to ona jest winna rozpadu pożycia małżeńskiego?

idejakprzecinak

2017-09-15, 16:59
Radek.r napisał/a:



I zdradzę Ci pewien sekret. Mało prawdopodobne aby inteligentna, oddana i ogólnie dobra kobieta związała się z kimś kto ma konto na sadistic.pl. Przecież my tu wszyscy poj***ni jesteśmy.



Ej tylko nie poj***ni. Ja jestem popie**olony :)

Da...........n2

2017-09-15, 17:22
Najlepiej sam zacznij dbać o swoją kondycję i wygląd (nie mówię tu o jakimś tyraniu na siłce jak debil z suplami w tle, co gówno daje na całe życie - później wszystko opadnie jak wygrzmocony anus przez 300 murzynów) to ona sama zacznie widzieć zbyt dużą dysproporcję między wami. Ty szczupły z jakąś tam muskulaturą a ona spasła świnia z wiszącym bębnem. Zacznie robić się zazdrosna i automatycznie włączy jej się lampka.

SpeedyG

2017-09-15, 19:22
Przecież to suchar, a w komentarzach porady w sprawie rozwodu i innych pierdół.

Rysiek__z__Klanu

2017-09-15, 19:41
Po 5-15 latach małżeństwa chyba każdy ma dosyć. Gówniaki dorastają, życie daje w kość, a żona z pięknej i żwawej skło staje się coraz bardziej upierdliwym babsztylem, którego lepiej unikać (praca/delegacje) niż r*chać (wchodzić na 3 fali). Nierzadko babsztyl przebąkuje coś o zmianie na lepszy model, ale świadoma jak to działa nie chce wykonać pierwszego ruchu. Czasem podsunie koleżankę, czasem sama się spasie, w każdym razie trzeba uważać - celibat itp.

Polecam zakupić dyktafon, nagrywać co się da i znaleźć jakiegoś desperata, który przejmie inwentarz, nas pozostawiając co prawda z gołą dupą, ale bez alimentów. Lepsze to niż podział majątku i płacenie 60% wypłaty na obcą rodzinę...

SpeedyG

2017-09-15, 21:57
up To trzeba było żyć na kocią łapę, albo podpisać intercyzę. Odpadnie podział majątku jeżeli odpowiednio zadbasz o faktury, a najlepiej zapłacić komuś młodszemu żeby szmatę uwiódł i będzie rozwód z jej winy.
Za dużo baby mają przywilejów, a w sądach rodzinnych siedzą same kobiety. Facet jest z góry przegrany.
Jak twoja mówi o rozwodzie to lepiej się przygotuj, bo jak będzie chciała to i tak cię z torbami puści. Zacznie robić awantury przy ludziach, zacznie opowiadać że ją bijesz i gwałcisz, aż w końcu sama sobie siniaki zrobi i pójdzie na policję.

zygmunt151

2017-09-16, 06:09
Ja już dwie historie słyszałem o facetach którym kobiety celowo życie zrujnowały od tak bo im się chciało, rodziny się odwracają, znajomy nie odpowiadają i szczęście mają jak sąd nic im nie robi. Nie słyszałem jeszcze ani jednej historii żeby facet takie coś kobiecie odwalił.
Poza tym po aferze podsłuchań posłów sądy polskie ponoć już nie uznają nagrań audio jako dowodów, uzasadnieniem jest łatwa możliwość podrobienia takich nagrań i okrojenia lub całkowitego sfałszowania materiału.
Nagrania wideo powinny jednak przejść. Lecz tu kolejne problemy.

Oponka

2017-09-16, 11:58
jak trafisz na sędziego ludzkiej płci to i odszkodowanie dostaniesz

pXIX

2017-09-20, 02:38
Cytat:


koloonda @
Małżeństwo nie jest po to żeby było miło. To powołanie. Wyzwanie. Dla facetów z jajami. Musisz znaleźć sposób na jej schudnięcie

Stara murzyńska metoda mówi jasno- uj***ć nogę to 20kg w minutę schudnie. Jak nie starczy, to dorzucić drugą