18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnica

Ra...........hi • 2017-04-27, 13:35
Czym się różni moja przeglądarka od Ukrainy?
- Moja przeglądarka posiada historię. ;-)

Januszznarnii

2017-04-27, 13:40
a moja przeglądarka jej nie posiada :D if u know what i mean (jakby co to tylko żartuję)

pazuzu

2017-04-27, 15:37
Ja bym zamienił Ukrainę na USA

W............R.

2017-04-27, 15:57
A wiecie, że każde państwo rodzi się z potrzeby wspólnoty i każde musi stworzyć własną historię? Że państwa stworzone z innych powodów niż naturalna potrzeba wspólnoty wolnych ludzi, same się rozpadają?

Synu_z_magazynu

2017-04-27, 15:57
Ten moment kiedy nie wiesz czy jesteś Polakiem czy Rosjaninem, więc bierzesz wady obu narodów i tworzysz własny kraj.

Haefen

2017-04-27, 16:21
Kiedyś, brałem udział w pewnym zlocie i potem z tejże okazji, żeby dzieciaki się nie nudziły, dano im spraye żeby na sąsiadującym murze namalowały flagi państw, z których pochodzili uczestnicy. Było tam również trochę ukraińców.
Miałem tą wątpliwą przyjemność, że jeden z nich stał obok mnie i coś tam zagadywał. Po chwili zapytał się mnie : "Która to flaga Ukrainy ?" Myślałem, że taki śmieszek z niego, ale mówił poważnie.
Powiedziałem, że ta żółto-niebieska, po czym on kiwając głową i pewien swego wskazał na flagę Brazylii, dodając pełne gównianego akcentu : Aaa, łokiej.
Taką to oni mają świadomość narodową. Jak bydło.

martinkane

2017-04-27, 16:46
Możecie się śmiać z ukrów i nabijać ale w samym tylko lubelskim UMCS studiuje ponad 600 ukraińców, a ile w skali całego kraju?? Wszyscy mają załatwione Karty Polaka, studiują za darmo i do tego sute rządowe stypendia. A wam kto zasponsoruje za darmo studia??? Nawet Nie wiecie ile węgla dajemy tym pasożytom za darmo a ile przekazujemy ropy za którą płacimy ciężkie pieniądze kacapom. tego w telewizji nie pokażą i nie powiedzą . Doją nas jak tylko mogą. I przypomnijcie sobie ile Duda przekazał pieniędzy patroszence? Polacy są rozgrywani Ukraińcami a reszta Europy muzułmanami. To nic dobrego nie wróży.

-Néy

2017-04-27, 18:08
Od kiedy ukraina pisze sie przez duze U?

Statystyczny_Użytkownik

2017-04-27, 18:24
dzięki takim tematom i postom, jak angela, w mym sercu tli się jeszcze iskierka nadziei.
szczerze dziękuję.

LongDistanceTrip

2017-04-27, 19:01
@martinkane

Teraz się będą mogli starać o pincet+, wystarczy, że załatwią sobie stały pobyt w Polsce, nawet jakiejś tam śmiesznej karty nie trzeba będzie o staraniu się o obywatelstwo nie wspominając. Unia już zniosła im wizy.

Efekt będzie tylko jeden, Polak będzie zapie**alał od świtu do nocy na opłacenie socjalu dla tej swołoczy, a to dopiero przygrywka. Ukrainki zaczną tu rodzić gówniaki na potęgę a nasze KC ogłosi sukces w postaci przyrostu naturalnego.

Jak myślicie? Jak długo jeszcze upłynie czasu zanim zaczną domagać się miejsca dla ich mniejszości w sejmie, ukraińskich szkół, praw politycznych itp? Moim zdaniem niewiele, bo teraz nadciągnie ich taka fala jak sk***ysyn i to w większości będzie lumpenproletariat - odpowiedniki sebixów i karyn w uk.

Komuchy dostaną tego co chcą - kontynuacji układu okrągłego stołu, biednego wiernego elektoratu który będzie głosował za każdym socjalnym programem. Wk***ionych, niezadowolonych młodych Polaków zamieni się na pokorny i wdzięczny władzy ukraiński motłoch. No i układzik będzie trał, aj-waj!

W............R.

2017-04-27, 19:06
@up No niestety, mocodawcy CDU sprowadzali imigrantów z zamiarem upchnięcia ich np. w Polsce, żeby wywołać efekt trwogi i powodowany nim instynkt integracji, ale nie wyszło, bo imigranci nie chcieli do Polski :D No to teraz druga faza planu - próbują z Ukrainą.

mazga50

2017-04-27, 19:16
martinkane napisał/a:

Możecie się śmiać z ukrów i nabijać ale w samym tylko lubelskim UMCS studiuje ponad 600 ukraińców, a ile w skali całego kraju?? Wszyscy mają załatwione Karty Polaka, studiują za darmo i do tego sute rządowe stypendia. A wam kto zasponsoruje za darmo studia??? Nawet Nie wiecie ile węgla dajemy tym pasożytom za darmo a ile przekazujemy ropy za którą płacimy ciężkie pieniądze kacapom. tego w telewizji nie pokażą i nie powiedzą . Doją nas jak tylko mogą. I przypomnijcie sobie ile Duda przekazał pieniędzy patroszence? Polacy są rozgrywani Ukraińcami a reszta Europy muzułmanami. To nic dobrego nie wróży.



żoliborski bliźniak jest z pochodzenia żydowskim ukraińcem spod Odessy, więc już wiecie o co kaman. trzeba wam wszystko tłumaczyć...?

jebiewdupelewaka

2017-04-27, 19:23
ruskie h*jki w natarciu na c*pkowatą ukrainkę,
dobrze że jestem Polakiem,
bo
JEBIĘ WSCHÓD I ZACHÓD



voidinfinity

2017-04-27, 23:27
LongDistanceTrip napisał/a:

Efekt będzie tylko jeden, Polak będzie zapie**alał od świtu do nocy na opłacenie socjalu dla tej swołoczy, a to dopiero przygrywka. Ukrainki zaczną tu rodzić gówniaki na potęgę a nasze KC ogłosi sukces w postaci przyrostu naturalnego.



Ale czego się spodziewać, jak kilka milionów wyjechało - a ci co zostali płacą w podatkach ponad połowę (statystycznie) wynagrodzenia, uniemożliwiając osiągnięcia potrzebnej do uzyskania zastępowalności pokoleniowej dzietności?

Kto będzie na umiłowanych przywódców zapie**alał? Chyba nie myślicie, że jesteście dla władzuchny niezastąpieni? Chyba nie myślisz, że karakan z ryżym zmodernizują wam państwo, bo wtedy skończyłoby się rok w rok po kilkanaście baniek na rozpie**ol :amused:

Pincet+ zaś nie ma szans dać pożądanego efektu - chyba że chodzi o namnożenie patologii (czyt. wyborców partii karakana) - bo nikt normalny nie decyduje się na założenie rodziny ze względu na zasiłki, tylko na zarobki.