18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnica

Despe • 2016-10-17, 23:08
Cała prawda o konopiach indyjskich :amused:


DużyKutas

2016-10-18, 14:49
Widzę ze wielcy znawcy tutaj są z ogrodnictwa. Ja dużo jarałem ale d czasu, kiedyś odstawiłem, skutkiem odstawienia były zaburzenia psychiczne takie same jak to ma się w przypadku walki z uzależnieniem od czegokolwiek tak więc nie można tego podpiąć pod skutki samej marihuany, jedynymi takimi skutkami to było lenistwo, uszczerbek na umiejętności zapamiętywania i ten standardowy muł... W sumie to tyle, natomiast co do alkoholu... staram się nie pić bo wystarczy jak widzę że ten co sięga po alkohol to są albo problemy w rodzinie, albo rodzina jest patologiczna, menele, pobicia wiezienia itd... Ale wiecie gdzie jest prawda? Prawda jest w teorii że alkohol będzie legalny bo ma za zadanie ogłupiać ludzi i w pewnym stopniu zaspokajać zachcianki na lepsze życie zmęczonych ciągłym niewolnictwem Polaków.

voidinfinity

2016-10-18, 15:00
wormgoro napisał/a:

Cóż źle zrobiłem nie rozgraniczając marihuany od innych mocniejszych psychoaktywnych środków ale to Ty pierwszy zacząłeś stawiając alko naprzeciw maryhy, nie rozgraniczając wódy od piwa.



Wóda i piwo to wciąż alko tylko w innych stężeniach.

wormgoro napisał/a:

zaczynając od maryhy duża część spróbuje czegoś mocniejszego.



99% osób które jarają piły wcześniej alkohol ;-)

morderuk

2016-10-18, 18:43
@Hasz23
"propagowanie" etanolu...jakos nie widze zeby ludzie mowili/pisali w internecie WALCIE WÓDE JEST ZAJEBISCIE, widze natomiast smutne pie**olenie takich marihuanistow jak ty na kazdym kroku, wiec nie wiem kto tu co propaguje. Poza tym mam znajomych co pala codziennie i z biegiem czasu przebywanie dluzsza chwile z nimi zaczelo mnie wk***iac. Ogolne zmulenie, bezmozgowie, wahania nastrojow i przypie**alanie sie o byle co. Wole na imprezie/spotkaniu ze znajomymi pogadac z typem po 6 piwach niz ze spizganym typem, bo z tym drugim sie nie da. No ale jebac to kazdy ma swoja racje, ja niczego nikomu nie zabraniam, ale przez takich jak wy + przez roznych raperow, ktorzy sa idolami malolatow 12 latki pala maryche i ja propaguja nie wiedzac nawet co to. Pomijajac ze w skrecie ponad polowa to tyton no ale palic sadzic zalegalizowac marihuana leczy raka. Aha i nie podcierajcie sobie mord lecznicza marihuana, blagam.

Despe

2016-10-18, 21:27
voidinfinity napisał/a:




99% osób które jarają piły wcześniej alkohol ;-)



co ty pie**olisz za głupoty m8??

pi73rmaster

2016-10-19, 17:52
k***a, znowu ten temat. Jak ktoś jest agresywnym debilem to i na trzeźwo zrobi burdę.
Ja tam piję regularnie alkohol od 9 lat, ostatnio średnio raz na tydzień się mocno zrobię i w tym czasie nie sprowokowałem żadnej bójki i w sumie ani razu nie byłem agresywny.

No i inna sprawa, że faktycznie mam wielu znajomych co ostro dają w palnik od paru lat i większych zmian w inteligencji nie widzę.
Mam też paru co po 2-3 latach palenia są tak zmuleni, że to głowa mała.

Nie żebym bronił czy atakował cokolwiek. Każdy niech robi to co lubi i tyle, dopóki nie wkracza w wolność drugiego człowieka.
Wszystkiego trzeba spróbować, by się wypowiedzieć. Ja osobiście nie palę, bo temat z lufy czy skręta prawie na mnie nie działa i muszę walić z bonga/wiadra, by w ogóle coś poczuć.