18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnica rasowa

~Velture • 2018-01-26, 19:37
Taka mała różnica między białymi a czarnymi reagującymi na karciane sztuczki...

Jak widać dla przedstawicieli pewnej rasy to ciągle są czary w przeciwieństwie do innej rasy.



Wyobraźcie sobie co by odj***li jakby czarnym pokazać ogień i koło :shock:

~Velture

2018-01-29, 15:41
jensen napisał/a:

ja pie**ole, jestes chory. jestem na tej stronie od wielu lat, ale juz mam tego k***a dosyc.

'Taka mała różnica między białymi a czarnymi reagującymi na karciane sztuczki...

Jak widać dla przedstawicieli pewnej rasy to ciągle są czary w przeciwieństwie do innej rasy.'

To jest przykre w ch*j, nie dlatego ze rasizm czy co tam, ale przykre dlatego, ze takich debili jak ty jest w tym naszym kraju miliony - siedza na osiedlu, ch*ja wiedza o swiecie, bo za granica byli tylko w egipcie w hotelu albo w czechac 8 lat temu. I probuja zablysnac pojazdem albo na 'lewakow' (mimo ze 0 wiedzy o polityce i ekonomii), albo na czarnych, albo na inne religie - bo niestety, oni wszyscy tak jak ty jestescie produktem wielu lat propagandy, i tego sie nie naprawi siedzac w tym chorym kraju.

Gardze toba i takimi jak ty frajerami. Na zawsze bedziesz smieciem.


Spokojnie sebusiu. Wyjmij sobie tego opalonego ku*asa z dupci bo ci szkodzi na resztkę mózgu.

Pankracy_Młot

2018-02-01, 13:36
@velture ale podobno twoja rodzicielka kategorycznie zakazała wyjmowaniu opalonych ku*asów z jej dupci