topic

Rozmowa z Andriejem Charłamowem

Sundown • 2020-09-08, 18:49
Żołnierzem rosyjskiej mafI, później zabójca na zlecenie działający również w Polsce.


Są tak zwyczajni, ze nie sposób ich rozróżnić. Próżno szukać wśród określonej grupy ludzi: mądrzy, błyskotliwi, zdarzają się upośledzeni. Część robi to z chorej potrzeby, ale są i tacy dla których to praca: na zlecenie. Zwykle są to mężczyźni, lecz nie brakuje kobiet. Najczęściej są rodzicami, ale to jedna strona. Podwójna natura to coś co się zdarza, najczęściej druga część osobowości jest niesamowicie mroczna, przerażająca na tyle by siać panikę społeczną. Przerażeni bywają oni sami. Seryjni mordercy to na szczęście niezwykła rzadkość, lecz dzięki doskonałemu kamuflażowi potrafią działać latami siejąc popłoch wśród społeczeństwa. Nazwisko i wizerunek są niezwykle głośne, nawet po latach…Zła sława często po latach odbija się na rodzinie, bywa, że trwa przez pokolenia…

Jednak ujęcie i osądzenie samych sprawców przynosi ulgę społeczeństwu. Ale kim są oni sami? Co wyróżnia ich od reszty? – jesteśmy waszymi synami, mężami – powiedział Ted Bundy głośny seryjny amerykański morderca. Czy może być coś bardziej przerażającego?!


Autor: czerwona filiżanka

Momonti

2020-09-09, 23:23
Spoko film, tylko pan od wywiadu głupio silił się na uszczypliwości wobec Charłamowa i to bajanie o sumieniu na koniec wk***iały.