18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

rozmowa

nowynick • 2018-03-09, 14:19
niezły short, więcej nie napiszę, bo zepsuję klimat niespodzianki

jubbaday

2018-03-11, 09:07
No dobrze co w tym dobrego z której strony?

Jeśli film ma być propagandowy to popiszmy o propagandzie.
Kto normalny wysyła kobietę i to do tego ładną na front?! Ona by tam nie zginęła, ona by została porwana,
byłaby gwałcona tak intensywnie że dwie dziury zlałyby się w jedną i o ile by się nie wykrwawiła między czasie
mogła by być zabita ceremonialnie jak to kozojebcy potrafią.

W jednostce spadnie morale dużo bardziej niż przy śmierci lub pojmaniu mężczyzny. Może nawet któryś
z nich ma złamane serce i ruszy na osobistą wendettę narażając całą operację.

No i że film powstał w stanach mamy tu bełkot równouprawnienia. Dziewczynka żołnierzem?! Ani ona silna
a jak słychać też nie zdolna do walki i głęboko w jej małym rozumku siedzi czułość i potrzeba otoczenia opieką.
Żołnierze nie dzwonią do mamuś by im opisywała kanapkę, żołnierze podczołgują się pod drzwi i wygryzają jaja
jak trzeba by żyć. A tutaj. "Tatusiu buba, pomóż".

No i kolejny aspekt, po raz kolejny z ojca jest robiony bezmózgi ziemniak który pozwolił na to, żeby jego
córka poszła do wojska.

Ten film to gówno, ale że po raz kolejny wtłacza że tylko to co robią mężczyźni ma wartość społeczną
(co jest kłamstwem) to obsypany nagrodami.

I raczej nie spotka jej w niebie teraz będzie zbierał na okup by ją 50 brudasów dziennie nie gwałciło.
I może, tylko może ją odsprzedadzą.

kam332

2018-03-11, 12:26
po dzwonku myślałem, że to reklama sony.

foxwhitee

2018-03-11, 13:00
dobrze ze są napisy po birmańsku

Siberian_Meat_Grinder

2018-03-11, 15:10
jubbaday napisał/a:

Ona by tam nie zginęła, ona by została porwana,
byłaby gwałcona tak intensywnie że dwie dziury zlałyby się w jedną i o ile by się nie wykrwawiła między czasie
mogła by być zabita ceremonialnie jak to kozojebcy potrafią.

W jednostce spadnie morale dużo bardziej niż przy śmierci lub pojmaniu mężczyzny. Może nawet któryś
z nich ma złamane serce i ruszy na osobistą wendettę narażając całą operację.



a gdyby w ten opisany przez Ciebie sposób został potraktowany jakiś mężczyzna z tej jednostki? Jakiego poziomu sięgnęłoby morale reszty? :amused:

jubbaday napisał/a:

No i że film powstał w stanach mamy tu bełkot równouprawnienia. Dziewczynka żołnierzem?! Ani ona silna
a jak słychać też nie zdolna do walki i głęboko w jej małym rozumku siedzi czułość i potrzeba otoczenia opieką.
Żołnierze nie dzwonią do mamuś by im opisywała kanapkę, żołnierze podczołgują się pod drzwi i wygryzają jaja
jak trzeba by żyć. A tutaj. "Tatusiu buba, pomóż".



uwierz mi - w wojsku można spotkać takie baby, które w jajnikach "mają" więcej testosteronu, niż 90% forumowych koksów w swoich jajach. I jeżeli już wspominasz o zachowaniu człowieka w stresie w sytuacjach ekstremalnych ... widziałem, jak płaczą i szaleją 100 kilowe chłopy, które po kilku patrolach przechodzą załamanie nerwowe, krzycząc "nigdzie nie jadę, nie chcę umrzeć, chcę wrócić do domu" i trzeba było wzywać lekarza z zastrzykiem. Widziałem chłopów, którzy przed każdym wyjazdem z bazy siedzieli na kiblach po trzy godziny, bo z dupy im się lało z nerwów. O zaszczanych spodniach po (nawet) dość odległym ostrzale wspominał nie będę. W takich sytuacjach reguły nie ma i nigdy nie będziesz wiedział jak kto zachowa się w kryzysie, dopóki przed takim kryzysem go nie postawisz.

MrLu

2018-03-11, 15:29
Jak zachód wyśle swoje wojska. Ta k***a a w Mikolaja dalej wierzysz?

janlew

2018-03-12, 12:54
nowynick napisał/a:

1) nie wiem jakim Ty sposobem ustaliłeś ...


Aj waj, po wielu szczegółach. Pierwszy z brzegu to choćby miano:



A poza tym to matka ją sprzedała, niczym Judenrat kobiety i dzieci. :krejzi:

:krejzi:

Pum4

2018-03-12, 20:47
Ja sie zastanawiam czy Wy pisowskie bolszewiki w ogole macie mozgi czy tylko na odr*chach z pnia lecicie?

Film ma naprawde proste przeslanie ktore tylko gleboko uposledzony moze niezrozumiec.

Wojna to smierc bol i cierpienie niezaleznie od religii. Co w tym takiego trudnego?

janlew

2018-03-15, 13:32
Pum4 napisał/a:

Ja sie zastanawiam czy Wy pisowskie bolszewiki w ogole macie mozgi czy tylko na odr*chach z pnia lecicie?


Ty jak byś miał mózg to byś widział że bolszewiki to rodzice i dziadkowie, ludzi twojego i Adama Michnika(Szechtera) sortu. Dziecko wie że trzecie pokolenia AK, walczy w Polsce z trzecim pokoleniem Bolszewików i UBeków. Czy jesteś aż tak głupi by nie wiedzieć po której stronie stoisz?