18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

rozmowa kwalifikacyjna

nowynick • 2020-04-01, 09:57
Dobre pytatnie



PS u mnie nie przedłużyli nikomu nowemu okresu próbnego i wszystkich umów zleceń. Czekają tylko na jak najszybszą możliwość skrócenia czasu pracy etatowcom. Taka firma to skarb... :-/

mygyry

2020-04-03, 07:34
Strielok1 napisał/a:

Zdziwilbys się, niektórych przerasta nawet użycie poziomicy (łaty) do przenoszenia poziomów czy ustawienia spadu. Zapytam Cię inaczej, firma w której pracujesz nie ma problemu ze znalezieniem fachowców? Obojętne czy brukarzy, operatorów sprzętu czy nawet wykwalifikowanych pracowników? Ale takich którym bez obaw można powierzyć sprzęt, ludzi? Którzy dostaną plany, mapy i zrobią swoje nie dzwoniąc co pół godziny do kierownika?



Ja ci odpowiem, że żadna firma nie ma z tym problemu, natomiast mało którą na to stać...

Strielok1

2020-04-03, 16:49
mygyry napisał/a:

Ja ci odpowiem, że żadna firma nie ma z tym problemu, natomiast mało którą na to stać...



O to mi chodzi, dlatego nie rozumiem skąd oburzenie kolegi Elsworth co do cen usług np brukarskich? Co złego w tym że ludzie wkoncu zaczęli wyceniać swoje usługi normalnie? Te 7 tys jeżeli dobrze pamiętam to cena za usługę nie za pracę godzinową. Nie wiem, odniosłem takie wrażenie jakby kolega wyżej uważał że do takich zarobków trzeba było mieć co najmniej doktorat. A dziś , kiedy jakiś czas temu zabito większość zawodówek, pootwierano nikomu niepotrzebne kierunki studiów, duża część fachowców z prawdziwego zdarzenia wyjechała za granicę to właśnie fach w ręku a nie dyplom gwarantuje dobre zarobki. A nie zapowiada się żeby dobrych fachowców miało przybywać, młodzi niewiele potrafią, uczyć się nie chcą ale wypłatę chcieliby mieć jak "stary" , bo stanowisko przecież mają to samo...

mygyry

2020-04-03, 17:06
Strielok1 napisał/a:

O to mi chodzi, dlatego nie rozumiem skąd oburzenie kolegi Elsworth co do cen usług np brukarskich? Co złego w tym że ludzie wkoncu zaczęli wyceniać swoje usługi normalnie? Te 7 tys jeżeli dobrze pamiętam to cena za usługę nie za pracę godzinową. Nie wiem, odniosłem takie wrażenie jakby kolega wyżej uważał że do takich zarobków trzeba było mieć co najmniej doktorat. A dziś , kiedy jakiś czas temu zabito większość zawodówek, pootwierano nikomu niepotrzebne kierunki studiów, duża część fachowców z prawdziwego zdarzenia wyjechała za granicę to właśnie fach w ręku a nie dyplom gwarantuje dobre zarobki. A nie zapowiada się żeby dobrych fachowców miało przybywać, młodzi niewiele potrafią, uczyć się nie chcą ale wypłatę chcieliby mieć jak "stary" , bo stanowisko przecież mają to samo...



Korposzczury po zderzeniu z rzeczywistością, gdzie fachowiec zarabia około 10tys na miesiąc są zdziwieni, że ich kilka lat gównostudiów skończyło się pracą na śmieciówce za minimalną + kłanianie się w pas szefowi. Niestety nieliczni po kiepskich studiach bez znajomości dobrze się ustawią w pracy przy biurku...

ra0mir

2020-04-04, 11:40
wilkoala napisał/a:

Co, staremu opowiedziałeś?
Ojciec milicja czy ormo?



32 lata i wiesz co to ormo? U ojca w jajcach jeszcze wtedy nie siedziałeś.

Strielok1

2020-04-05, 21:56
mygyry napisał/a:

Korposzczury po zderzeniu z rzeczywistością, gdzie fachowiec zarabia około 10tys na miesiąc są zdziwieni, że ich kilka lat gównostudiów skończyło się pracą na śmieciówce za minimalną + kłanianie się w pas szefowi. Niestety nieliczni po kiepskich studiach bez znajomości dobrze się ustawią w pracy przy biurku...



Dyszkę to nie, ale 5 k spokojnie wyciągnę. Praca koło domu, 7 minut zajmuje mi dojazd, po 8-9 godz dziennie, 1 góra 2 soboty w miesiącu, jeżeli ktoś chce oczywiście. Nikt nie goni, chociaż jak wszędzie swoje trzeba zrobić. Fakt że dopiero za drugim podejściem się załapałem, problemem było świeże prawko CE . No i lejce też koło 12 tys mnie kosztowały. Ale przynajmniej nie narzekam teraz ile to inni zarabiają...