18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rozmowa kwalifikacyjna

Ra...........hi • 2017-04-24, 11:23
Przylazł do mnie na rozmowę kwalifikacyjną ziomek, który ewidentnie siedział w pierdlu. Zapytany skąd tatuaż łezki pod okiem stwierdził, że jest to kropla potu symbolizująca jego ciężką pracę. :-)

C0...........BO

2017-04-24, 11:26
przyznał byś się chociaż że zaj***ne

TB303

2017-04-24, 11:28
C0C0JAMBO napisał/a:

przyznał byś się chociaż że zaj***ne


Przecież on wie, że my wiemy i nie musi o tym mówić.

~Velture

2017-04-24, 14:06
@up
Przecież my wiemy, że ty wiesz, że on wie, że my wiemy.

C0...........BO

2017-04-24, 14:34
@up
on myśli że jest pionierem a my(Wy) nie zauważymy i dostanie gratki z kwiatami

Nekromantheon

2017-04-24, 16:44
sam miałem wrzucić, ale stwierdziłem, że słabe. i teraz mam ból dupy bo wejdzie na główną. Ratoshi nie pogardzi żadnym sucharem.

Gizmolka

2017-04-24, 17:02
Jeżeli to stanowisko dyrektora kreatywnego, to powinni go zatrudnić.

tw9922

2017-04-24, 18:58
Jedyną rzeczą jaką robi Ratoshi, jest regularnie przeglądanie jbzd i przepisywanie wrzucanych tam sucharów. Ot cała jego suchość ..

Ra...........hi

2017-04-24, 20:01
@tw9922, taaa, po pierwsze jbzd nie jest jedynym portalem w internecie, na którym pojawiają się tego typu wstawki, ale skoro znasz jeden portal na krzyż to się nie dziwię, że takie wnioski wyciągasz.
No ale idąc twoim tropem: Czy na jbzd jak widzisz post zaj***ny ode mnie to piszesz im, że przepisują z sadola? Podejrzewam, że nie. Więc albo bądź konsekwentny w tym co robisz świeżak, albo morda w kubeł.

:plzdie:

tw9922

2017-04-24, 20:18
Wiedziałem, że zaraz pojedziesz mi od świeżaków haha .. co za prostota.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że portali typu jbzd jest mnóstwo, jednak ten jest chyba najbardziej znany wśród userów sadola, dlatego przytoczyłem go jako przykład.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jak jest jakaś dobra wstawka, to powielana jest ona na wszystkich tego typu portalach.
I po ostatnie - nie. Nie pisze im, że zaj***li posta od Ciebie, bo jeszcze nigdy Twoja wrzutka nie wyprzedziła ich wrzutki :lol: . Więc to chyba właśnie ta konsekwentność, której brak mi zarzuciłeś.
Pozdrawiam, świeżak

lutator997

2017-04-24, 20:36
Też dzisiaj byłem, ale idę jeszcze w środę

T0B1

2017-04-24, 21:11
tw9922 napisał/a:

Wiedziałem, że zaraz pojedziesz mi od świeżaków haha .. co za prostota.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że portali typu jbzd jest mnóstwo, jednak ten jest chyba najbardziej znany wśród userów sadola, dlatego przytoczyłem go jako przykład.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jak jest jakaś dobra wstawka, to powielana jest ona na wszystkich tego typu portalach.
I po ostatnie - nie. Nie pisze im, że zaj***li posta od Ciebie, bo jeszcze nigdy Twoja wrzutka nie wyprzedziła ich wrzutki :lol: . Więc to chyba właśnie ta konsekwentność, której brak mi zarzuciłeś.
Pozdrawiam, świeżak


Świeżak, daj se już spokój.

jebiewdupelewaka

2017-04-24, 21:25
kiedyś zatrudniłem na rok dziewiętnastolatkę, dowiedziałem się że ma kolczyk na języku, gdy otworzyła usta

Ra...........hi

2017-04-24, 22:07
tw9922 napisał/a:

jeszcze nigdy Twoja wrzutka nie wyprzedziła ich wrzutki



Masz tu k***a przykład jełopie. Ja, jbzd Spójrz na daty dodania. A nie będę przekopywał pierdyliarda stron by znaleźć inne. Tak więc brakuje ci konsekwencji świeżak i morda w kubeł.

Ach i powiedz mi, że ten suchar, też jest zaj***ny z jbzd

Ech... ale po co ja się wysilam, skoro na jego miejsce zaraz przyjdzie 3 kolejnych mówiących to samo.

RmX

2017-04-24, 22:29
Ratoshi napisał/a:



Masz tu k***a przykład jełopie. Ja, jbzd Spójrz na daty dodania. A nie będę przekopywał pierdyliarda stron by znaleźć inne. Tak więc brakuje ci konsekwencji świeżak i morda w kubeł.

Ach i powiedz mi, że ten suchar, też jest zaj***ny z jbzd

Ech... ale po co ja się wysilam, skoro na jego miejsce zaraz przyjdzie 3 kolejnych mówiących to samo.


I na ch*j się unosisz, każdy wie że sam tych kawałów nie piszesz, wujek google wie że skradzione.