18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa i szybka seria

Jesse.Pinkman • 2022-02-20, 15:04
Chyba poszedł spać.

sberek38

2022-02-20, 15:47
Niezły partyzant, "ja chcę sie dogadać, po co się kłócić przyjacielu.... jeb, jeb, jeb..."

shoe5maker

2022-02-20, 15:52
Jak nie ten to drugi by oberwał. Zwykle większy tchórz uderza pierwszy, zwłaszcza z zaskoczenia.

plastic

2022-02-20, 16:34
z ryja jakby glizda bez honoru. czekam na filmik z rewanżu.

Zbysław

2022-02-20, 16:35
Ja tam wole uciekać jak chcą mnie bić

Driver19cm

2022-02-20, 16:36
@up Zbyslaw

Tak wiemy. I potrafisz jeździć wózkiem widłowym i

odpalasz nim zapalniczki

Ga...........ey

2022-02-20, 17:15
shoe5maker napisał/a:

Jak nie ten to drugi by oberwał. Zwykle większy tchórz uderza pierwszy, zwłaszcza z zaskoczenia.



A Ty na co byś czekał bohaterze?
Ile razy byś go odepchnął, machał paluszkami przed twarzą i wyzywał koguciku?

pazuzu

2022-02-20, 17:21
plastic napisał/a:

z ryja jakby glizda bez honoru. czekam na filmik z rewanżu.



A co miał czekać aż tamten go pierwszy jebnie?

rybsony

2022-02-20, 17:30
PIEKNIE POZAMIATAŁ


Myxxer

2022-02-20, 17:55
plastic napisał/a:

z ryja jakby glizda bez honoru. czekam na filmik z rewanżu.



za tą glizde to ukraincy mogą czuć się urażeni

Akain

2022-02-20, 18:33
Ale czwórka siadła.

Stwórca

2022-02-20, 18:43
Nie da się tego obejrzeć tylko raz xD

plastic

2022-02-20, 19:36
pazuzu napisał/a:

A co miał czekać aż tamten go pierwszy jebnie?



typowe bolszewickie myślenie "jak ja bym nie ukradł pierwszy to pewnie on by mi ukradł"

a przecież nie znasz sytuacji, więc skąd ta gotowa opinia? na filmie widać wyraźnie gościa z opuszczonymi rękoma w sztywnej, nieprzygotowanej do walki pozycji i typa, który zamyla gadką, gestykuluje rączkami i wali z partyzanta.

abstrah*jąc od filmu, a nawiązując do całokształtu twoich wypowiedzi, zwróć uwagę, że ludzie zdrowi współpracują, a ludzie zarażeni brudem chcą pasożytować, oszukiwać, wykorzystywać czyjąś nieświadomość i te podłe zachowania stają się dla nich normą i jedyną słuszną opcją, ale warto pamiętać, że one nie biorą się z nieba, a są przekazywane z pokolenia na pokolenie.
co drugim wpisem udowadniasz, że też to odziedziczyłeś po rodzicach, których też nie można winić, bo pewnie ich rodzice też tacy byli i ich rodzice również itd itd. popytaj ich, może źródło twoich obyczajów zostało przed tobą ukryte ;)

kiedyś znałem wielu złodziei (takich z pokolenia na pokolenie) i oni też byli przekonani, że wszyscy wszędzie kradną i jak nie oni komuś to ktoś im.
taka ludzka tendencja, aby ekstrapolować (jak ty teraz) swoje najbliższe otoczenie na obszary jeszcze niepoznane i później następuje wielkie zdziwienie i tzw. szok kulturowy, czego ci serdecznie życzę lewacka gnido z wyborczej :)