18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmiar nie ma znaczenia gdy są chęci

Rafcio115 • 2016-09-07, 15:29
Niezły patent na mały basen. :-D




Pozdrawiam. :)

masterwow

2016-09-07, 22:39
Pływać do celu raczej nie, kumpel kiedyś pływał w dal jeziora w celu się wysrać.

Krysteeek

2016-09-08, 00:05
nowynick napisał/a:



Dopłynąć k***a gdzie? Chyba nawet mieszkańcy mazur nie pływają po zakupy na drugi koniec jeziora, a większość ludzi pływa od ściany do ściany basenu, zajebisty cel podróży...



czasem nam się zdarza :roll:


żartowałem :lol: :lol: 8-)

daro7557

2016-09-08, 01:37
chyba takie pływanie działa na podobnej zasadzie jak granie w szachy sam ze sobą

Krak

2016-09-08, 09:45
Ja pie**ole jacy ograniczeni.
Wiele osób tak pływa i nie wiedziałem, ze taki materiał może trafić na sadistika.
Czekam na film gościa na materacu w takim basenie.

Erhid

2016-09-08, 11:24
mygyry napisał/a:

Pytanie tylko po ch*j, jest od zaj***nia basenów, gdzie można iść popływać i skorzystać z innych atrakcji a te przydomowe ch*j wie co ma tylko sens, gdy kupimy takiej wielkości, że można sobie posiedzieć i żeby dzieci się taplały, ale zapaleńcy kupują największy jaki jest w markecie, pie**olą się z chemia i filtrami, bo szkoda tyle wody wymienić, posiedzieć się nie da bo za głęboko, popływać też nie bo za krótki i dzieci też samych nie puszczą bo strach, ale za to jest lans przed sąsiadami :facepalm:



A Ty rozumiem wierzysz w to, że duże baseny na które chodzisz i płacisz to Ci wodę wymieniają 3x dziennie ? :D ta sama chemia czyli filtry + w ujj chloru i woda cały czas czysta i świeża :D

maciuch2

2016-09-08, 16:38
Przy zbliżeniu na brzozę bałem się, że coś jebnie.