18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozładunek łódki na przejeździe kolejowym

CoJaTamKurwaWiem • 2020-05-03, 06:36
Jakim cudem łódka na pedały z jeziora znalazła sie na przejeździe kolejowym- nie wiem...


Barnellini

2020-05-03, 11:36
Być może karma mnie kiedyś za to dopadnie i sam zginę na przejeździe kolejowym ale nie wiem jakim k***a trzeba być jełopem żeby wpaść pod pociąg lub mieć z nim kolizję. k***a przecież pociąg raczej jest widoczny z takiej odległości, żeby Cię nie zaskoczyć. Wystarczy spojrzeć w lewo i prawo. Jeśli to kogoś przerasta to ja już nie wiem jak można takiej osobie pomóc :facepalm:

Tr...........ty

2020-05-03, 14:59
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Jakim cudem łódka na pedały z jeziora znalazła sie na przejeździe kolejowym- nie wiem...



Nie wiem skąd wziąłeś informację, że to jest łódka. Za ch*j ta kratownicowa konstrukcja bez żadnych pływaków nie wygląda jak coś, co mogłoby się utrzymać na wodzie.

coincrush

2020-05-03, 16:32
TranzystorWyklęty napisał/a:

Za ch*j ta kratownicowa konstrukcja bez żadnych pływaków nie wygląda jak coś, co mogłoby się utrzymać na wodzie.



Jak widać z poruszaniem się po przejeździe też miała problem

alucard321

2020-05-03, 18:25
Kretyni już zawsze będą kretynami aby dostarczać nam rozrywki w postaci tego typu nagrań. Doceńmy ich poświęcenie długim pierdnięciem.

konstantyn_pierdzipompka

2020-05-03, 19:56
Przecież na tym znaku napisane jest RUN to każdy zapie**ala zamiast się zatrzymać i ocenić sytuację :roll:

coincrush

2020-05-03, 21:23
konstantyn_pierdzipompka napisał/a:

jest RUN



Jak byli czarni to brzmiałoby to Run Nigga?