18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rozjechał psa z nudów

RastaSoldat • 2010-03-23, 21:19
Ponad 3,5 tys. zł musi zapłacić Piotr S. (41 l.) za znęcanie się nad psem sąsiadów. Mężczyzna urządził sobie morderczy rajd po wsi za bernardynem. Kiedy zwierzak opadł z sił i nie był w stanie dalej uciekać, sadysta rozjechał go samochodem.
Dramat rozegrał się ubiegłego lata we wsi Tarnawa Dolna na Podkarpaciu.

Dopiero teraz zapadł w tej sprawie wyrok przed sądem rejonowym w Sanoku. Oskarżony Piotr S. został uznany winnym i skazany na 2 tys. zł grzywny oraz 1,5 tys. zł nawiązki na rzecz Rzeszowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Na wyrok czekali działacze organizacji opiekujących się czworonogami oraz właścicielka zabitego bernardyna. Ich pies Cezar był ulubieńcem całej rodziny. Feralnego dnia ktoś na ich posesji nie domknął furtki. Zaciekawiony pies wyszedł na przechadzkę. Wtedy zauważył go Piotr S. postanowił się zabawić. Ruszył za psem.

Bernardyn nie miał się gdzie schronić. Szybko się zmęczył i w końcu stanął wyczerpany na drodze. Wtedy sadysta dodał gazu i rozjechał bezbronne zwierzę.

Potem prosił znajomego by martwego czworonoga wywiózł na łąkę. Oprawcy byli tak dumni ze swojego bestialstwa, że chwalili się tym, że zajeździli psiaka na śmierć. I to zaprowadziło ich przed sąd.


ahahahaha

Lashlo

2010-03-24, 13:17
Pewnie 25 lat do dożywocia. ;-)

GR...........GN

2010-03-24, 13:30
Szkoda psiaka, ale ostatnio lisa rozjechałem...

.:...........:.

2010-03-24, 13:33
GRUBYDESIGN napisał/a:

ostatnio lisa rozjechałem...


Nic Ci się nie stało?









Z samochodem?

GR...........GN

2010-03-24, 14:03
Stało, mam pęknięty zderzak delikatnie... Dlatego trasą Bierdusko-Poznań nie jeżdżę, bo w cholere tam zwierzyny....

A tak na marginesie to fajnie sie odbił hehe.

Człowiek Drzewo

2010-03-24, 17:35
A nigdzie nie został poruszony wątek samochodu użytego do tego zabawnego zajścia, mnie interesuje w jakim stanie teraz jest, po przejechaniu tego (pożal się boże[jeśli istnieje]) psiocha.

jatojanieinaczej

2010-03-24, 18:19
No, właśnie, co to za autko było, bo Bernardyny to raczej niemałe są z natury

Ramsey007

2010-03-28, 22:14
Linekk napisał/a:


Podobnie jak miłośników zwierzątek różnych. Lepiej ochronić żabkę, niż zbudować dróżkę, aby ludzie nie umierali pod kołami i mieli więcej spokoju i mniej hałasu.



szkołę jazdy masz a taki głupi jesteś?

Jest różnicą ROZJECHAĆ PSA Z NUDÓW po uwcześniejszym gonieniu go do braku sił, a co innego pie**olnąć w sarnę, która miała pecha przebiegać przez drogę...

pewnie uczysz ludzi przechodzić winkle na sprzęgle i nie wiesz co to znaczy hamować lewą nogą...

monya

2010-03-30, 16:01
Nóż się w kieszeni otwiera :/

I co? Grzywnę zapłacił i tyle? Do pudła go!! I niech go tam zajeżdżą :roll:

Jak się kretyn nie ma na czym wyżyć, to niech się przerobi na sado macho i sam sobie łeb upie**oli :-x

valker04

2010-04-02, 08:48
Bo psów się nie rozjeżdża. Jeżeli już to odcina kończyny i zdziera skórę.

RadosnyRabarbar

2019-06-08, 16:04
grauper napisał/a:

Mod nie był by takim idiotą i nie chwalił sie tym na całą wieś ;] Tylko:
1. nakręcił by film kamerą o wysokiej rozdzielczosci żeby nie było komentów " gówno widać" albo " oo znowu kalkulator w akcji"
2. zrobił by zdjęcia
3. podał psiaczka w sosie własnym rodzinie



Krótka lekcja polszczyzny: zrobiłby, nakręciłby. Wygląda ładniej, a Ty wychodzisz na inteligentniejszego

grauper napisał/a:

Mod nie był by takim idiotą i nie chwalił sie tym na całą wieś ;] Tylko:
1. nakręcił by film kamerą o wysokiej rozdzielczosci żeby nie było komentów " gówno widać" albo " oo znowu kalkulator w akcji"
2. zrobił by zdjęcia
3. podał psiaczka w sosie własnym rodzinie



Krótka lekcja polszczyzny: zrobiłby, nakręciłby. Wygląda ładniej, a Ty wychodzisz na inteligentniejszego

TB303

2019-06-08, 17:43
Ja pie**ole, gościu! Tamten post ma 9 lat :facepalm:

sa...........os

2019-06-09, 00:37
TB303 napisał/a:

Ja pie**ole, gościu! Tamten post ma 9 lat



To pewnie jest starszy niż on.