18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiewór

2019-08-01, 08:45
No cóż powiedzieć? Jak się potrafi myśleć to się nie zostaje kierowcą ciężarówki bo człowiek potrafi ciut więcej niż tylko kręcić kołem.

Strielok1

2019-08-01, 10:17
Wiewór napisał/a:

No cóż powiedzieć? Jak się potrafi myśleć to się nie zostaje kierowcą ciężarówki bo człowiek potrafi ciut więcej niż tylko kręcić kołem.



Duża część nie ogarnia kręcenia kołem w osobówce, tak że tego...

camson

2019-08-01, 12:04
To tylko kierowca ciężarówki. Nie wymagajcie od niego magicznych zdolności przepowiadania przyszłości :D

Ho...........er

2019-08-01, 14:22
Samochód tak przeciążony trudno żeby nie dmuchał rozgrzanym powietrzem

EksplozjaSmaku

2019-08-01, 16:35
Ja to bym napchal tego siana do tych wszystkich pomodowanych wydechow u szrotow pokroju hondy/golfa

~PowerBoBass

2019-08-01, 17:25
Hogger napisał/a:

Samochód tak przeciążony trudno żeby nie dmuchał rozgrzanym powietrzem




A to z wydechu leci powietrze? :ubawdolez:

Swoją drogą ch*jki zamiast podpowiedzieć kierowcy, że to się może źle skończyć, to opatrzyli tylko swoje nagranie komentarzem fuckin idiot. Fajnie, i właśnie takie mamy czasy, każdy wolałby nagrać jak się zabijasz niż Cię uratować. Pluję na takich ludzi.

mrokussw

2019-08-01, 19:43
camson napisał/a:

To tylko kierowca ciężarówki. Nie wymagajcie od niego magicznych zdolności przepowiadania przyszłości



No tak zbierając truskawki w Niemczech pewnie bardziej musisz myśleć

Ow...........an

2019-08-01, 21:09
Kiedyś zastanowiło mnie, dlaczego wjeżdżając do stodoły traktorem, wujek zakłada na wydech metalowe wiadro.
Sam sobie odpowiedziałem po co robi.
Miałem wtedy może z 10 lat.

kzf

2019-08-01, 21:11
Idioci wszędzie idioci...

pankruk

2019-08-01, 22:59
Wiewór napisał/a:

No cóż powiedzieć? Jak się potrafi myśleć to się nie zostaje kierowcą ciężarówki bo człowiek potrafi ciut więcej niż tylko kręcić kołem.



Gówno wiesz o życiu. Na chwilę obecną to jedna z lepiej opłacanych profesji na rynku i sporo ludzi z trudną sytuacją idzie tam po prostu dorobić żeby podwyższyć sobie standard życia. Mój ojciec prowadzi szkolenia ADR w dużej firmie transportowej, sam ładnych parę lat woził materiały niebezpieczne i zauważył, że do pracy przychodzi sporo emerytów po różnych służbach mundurowych. Przyczyny zróżnicowane, najczęściej zarobić żeby odciążyć dzieci i sfinansować mieszkanie, a czasem po prostu sp***olić od toksycznej żony. Nie oceniaj ludzi z góry po pracy, którą wykonują, zwłaszcza, że polskie standardy miodem i mlekiem nie ociekają.