18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozciąganie

NataliaW • 2020-01-28, 00:42
Podejrzani etnicznie, rozciągają bialą dziewczynę


~Velture

2020-01-28, 00:48
Ja tylko dodam, że taki szpagat na siłę u dziewicy może skończyć się rozerwaniem błony.
Nie robię sobie jaj ani nie żartuję w tej chwili.

Co do filmiku to na obecną chwilę nie jestem w stanie tego skomentować w taki sposób aby żaden popie**olony debil nie zarzucił mi rasizmu więc zakończę to na błonie dziewiczej.

r061071

2020-01-28, 01:53
ThomassoBallaBalla napisał/a:

po ch*j się z małpiatymi kumpluje?



bo pradziadek na plantacje kiedyś tego nazwoził

mimo wszystko trzymam kciuki że jej tej piczki nie uszkodzili szkoda by było nie być dziewicą przed r*chaniem z zaprzyjaznionym murzynem

niefrasobliwamariola

2020-01-28, 07:10
Był to odwet wnuka prawnuka niewolnicy maltretowanej na plantacji trzciny na pra prawnuczce właściciela rzeczonej plantacji. I to rozumiem.
Ale tego co robiom te białe małolaty z kuleżankom , to już nie.

bard1988

2020-01-28, 08:21
Robiąc pierwszy raz taki szpagat naciągnąłem sobie przyczepy mięśni uda i łydek. Rozciąganie na siłę est bardzo niebezpieczne.

Ziomee22

2020-01-28, 08:48
Strupy na Cipie pękają to i boli, jakoś inne nie płaczą :D

roman970227

2020-01-28, 09:11
Aż mnie zabolaly wszystkie ścięgna. Tak to jest jak się lata z ciapatymi murzynami, ktorzy nadają sie tylko do pracy w polu lub kopalni.

Policeman

2020-01-28, 09:33
Czy wy naprawdę aż tak bardzo chcecie płacić jakieś odszkodowania dla tego ośrodka monitorowania? Swoim debilizmem tylko poprawiacie im budżet. Nauczcie się pisać z sensem bez tego dennego już pie**olenia i plantacjach czy innego typu rzeczach.

Szczególnie, że byliśmy jednym z najbardziej niewolonych narodów i akurat my, szczególnie my powinniśmy być wrażliwi na tym punkcie.

Mrrm

2020-01-28, 10:10
Velturek napisał/a:

Ja tylko dodam, że taki szpagat na siłę u dziewicy może skończyć się rozerwaniem błony.
Nie robię sobie jaj ani nie żartuję w tej chwili.
Co do filmiku to na obecną chwilę nie jestem w stanie tego skomentować w taki sposób aby żaden popie**olony debil nie zarzucił mi rasizmu więc zakończę to na błonie dziewiczej.



Ona ma już 13 lat, jakiej błony?

Erich_Priebe

2020-01-28, 12:37
Przecież to naukowo udowodnione, że murzyni mają IQ nie wiele większe od małpy. Wystarczy spojrzeć jak oni żyją na kontynencie gdzie są największe złoża naturalne i najlepsza ziemia na świecie. Czarni wypie**alać do Afryki

SirMajkel

2020-01-28, 13:13
hehe teraz odwróćmy sytuację.. biali pomogli tak czarnej nastolatce.. matkoooooo jaka awantura by była na cały świat a w usa to chyba by były zamieszki.

Erich_Priebe napisał/a:

Przecież to naukowo udowodnione, że murzyni mają IQ nie wiele większe od małpy. Wystarczy spojrzeć jak oni żyją na kontynencie gdzie są największe złoża naturalne i najlepsza ziemia na świecie. Czarni wypie**alać do Afryki



ja poproszę linka to tych "naukowych" badań bo nie przypominam sobie takowych, chyba, że za czasów III Rzeszy.
Idź być debilem gdzie indziej.
Wyobraź sobie, że w Afryce też mają naukowców itd, tam za zły stan rzeczy odpowiadają sk***iali politycy, którzy trzymają całe kraje pod butem militarnym i pławią się w bogactwie kiedy obywatele zdychają z głodu.
U nas nie ma patusów i plebsu? Zobacz co pisiory robią. Jakby zrealizowali swoje plany to byś miał tu też niezłą dyktaturę.

Byku35

2020-01-28, 13:30
Kiedyś też naoglądałem się wandama żonklota
nie polecam tej metody wszystko pękło łurwało

adamZjeb

2020-01-29, 00:39
Ale po co wlazła do wybiegu dla małpowatych?

Andre1945

2020-01-29, 00:56
Sprawdziłem sprawę. Koleś był trenerem drużyny cheerleaderek i zaraz po opublikowaniu nagrania został zwolniony. Oczywiście zaraz zrobiło się larum, trener wystąpił przed kamerą i uronił parę krokodylich łez, jak mu przykro, zebrał też kółko wzajemnej adoracji (co ciekawe, w 90 % o wiadomym kolorze skóry) które zaświadczyło, że ''he dindu nuffin, he a good boi''. Na filmiku tak naprawdę on nikomu nie robi krzywdy, a tej dziewczyny wcale to nie boli i prosi, żeby ją tak trzymać przez 15 sekund. Serio.