18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozbicie się samochodu czołowym zderzeniem

fantastico • 2017-12-06, 09:37
Wyprzedzanie na czołowe jechanie w kierunku ciężarówki pomysłem nie jest dobrym, jak nie dobrym pomysłem jest smarowanie się miodem i wchodzenie do gawry niedźwiedzia.


kurwiszonek

2017-12-08, 04:23
pie**olnął tak że pewnie umarł

Avalanger

2017-12-08, 11:45
Gdy czyta się opisy fantastico ma się wrażenie, że gość się nawąchał kleju i ładuje scorbolamid w żyłę odreagowując te wszystkie szkolne pały z czasów, gdy nie było czegoś takiego jak dysleksja.

Serio k***a, jakby to jeszcze było śmieszne czy zabawne, ale to jest tak kurewsko niepoprawne jak lewactwo na zachodzie Jewropy.

To jest gorsze od sylwetki Grodzkiego.
To jest nawet gorsze niż tajlandzkie dziewczyny sadola.
To jest gorsze niż jaranie się piłką nożną czy bycie motop*zdą. Serio.

Bo to jest k***a, niszczenie języka polskiego.

tips6

2017-12-08, 11:53
fantastico, nie przejmuj się krytyką swoich opisów i kontynuuj robotę. Mi się podoba.

Gitte010

2017-12-08, 15:36
fantastico Ty cały czas w chinach na wakacjach ? :D

feler93

2017-12-10, 23:28
Czytając twoje opisy dochodzę do wniosku, że jesteś pierwszą upośledzoną osobą próbującą wykorzystać swoją chorobę do zwrócenia na siebie uwagi. Równie dobrze możesz wstawiać chińskie szlaczki które przynajmniej nie będą wk***iały tak jak twoje upośledzenie umysłowe. Nie wiem jakim musisz być zjebem intelektualnym żeby oszukiwać siebie że to co robisz jest ,,cool", wypie**alaj z tym na facebooka, instagrama i inne dziadostwa bo to co robisz można porównać jedynie do sytuacji w której jedna osoba namawia drugą do zjedzenia gówna argumentując tym, że jest dobre. Naprawdę szczerze życzę Ci żeby nie było Cię stać na opłacenie internetu. Rozumiem, że niektórzy mają odchyły ale to jest k***a przegięcie.