topic

Halman

2019-04-13, 11:03
podziarany, umysłowy muł zabiera głos o popie**oleńcach... nic k***a cenniejszego dla lewicowych mediów...

Rejti

2019-04-13, 11:16
Zgadzam się bezwarunkowo z tym co ten pan powiedział, ale z takim wyglądem powinien powstrzymywać się od publicznych wypowiedzi.

LuzaQ

2019-04-13, 11:17
HAL9000/2 napisał/a:

podziarany umysłowy muł zabiera głos o popie**oleńcach... nic k***a cenniejszego dla lewicowych mediów...

wszystko w temacie.

Budrys2000

2019-04-13, 11:41
Wygląda jak wygląda
mówi jak mówi
ale racji ma sporo

crossdressphyxia

2019-04-13, 11:53
Taki wydziarany brudnopis jakoś tak samo nie wzbudza sympatii jak ci, o których się wypowiada. Przykro mi ,ale jakbym jego spotkał w ciemnej alejce, to wybaczcie, ale na pewno nie czułbym się komfortowo. Jedno napie**ala na drugie, standard.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-13, 11:57
Dokładnie ten typ nadaje się z dziwakami,na paradę równości.Lepiej niech powie za co pierdział,na sankach,może za udostępnianie dzieciom twardych narkotyków?Czy k***a za niewinność,jak on i wszyscy?Fakt jest taki,że policja jak nie ma 100% pewności,to nie rusza medialnego ścierwa o którym zaraz jest głośno

KlinikaAborcyjna

2019-04-13, 12:19
nie ważne jak wygląda ale głośno mówi to co myśli większa część społeczeństwa :kawa:

Kominek1993

2019-04-13, 13:39
On nie chce patrzeć na gejów i lesbijki, którzy obnoszą się ze swoją seksualnością...

On ma cały ryj, całe łapy i ogólnie całe ciało wydziarane jakimś gównem... I on się nie obnosi? I to jest spoko? I inni chcą na to patrzeć?

Możecie mnie ukamienować, wali mnie to, ale autentycznie wolałbym zobaczyć dwóch facetów, czy dwie dziewczyny idące razem za rękę po mieście, niż takiego osobnika, jak on... No złodziej krzyczy "łapać złodzieja". Jak ktoś, kto odstaje od norm społecznych może być imperatywem moralnym dla ludzi w sprawach innych osób odstających od tych norm?

Lewacka propaganda jest dramatem i jest tematem, od którego nie można uciekać, którego nie można kończyć, Panie redaktorze, bo właśnie przez to, że w przestrzeni publicznej wiele osób podchodzi do tego na zasadzie "a, skończmy, bo to przykry temat", to to gówno wybija się coraz bardziej z szamba. Należy rozmawiać i należy wypracowywać rozwiązania. Już, teraz, natychmiast, bo dochodzimy do krawędzi. Mniejszości w społeczeństwie zawsze były, są i będą. Szkoda tylko, że zamiast dyskutować o metodach ich poszanowania, to dyskutujemy nad metodami ich uprzywilejowywania.

A tak w ogóle, to na pewno typowy użytkownik sadola, bo spełnia wszystkie kryteria - hipokryta, trudności z logiczną wypowiedzią i "k***a" co drugie słowo.

Na rozluźnienie majtek suchar:

Transwestyta u lekarza. Lekarz mówi:
- Mam dla Pana złe wieści...
Oburzony transwestyta:
- Ależ Panie doktorze, ja jestem kobietą!
Lekarz na to:
- No dobrze, proszę Pani, mam dla Pani złe wiadomości.
- Tak?
- Ma Pani raka prostaty...

Justynka99

2019-04-13, 13:41
Ale sobie znaleźliście autorytet :D Naukowcy jedno, wytatuowany neandertal drugie. Komu uwierzyć? :D

Lizodup

2019-04-13, 13:42
jak widze ten zj***ny jego ryj to nie dobrze mi sie robi

SteinarBjorgvinsson

2019-04-13, 13:43
W tym człowieku jest więcej empatii niż w was wszystkich razem wziętych.

ManiacGregor

2019-04-13, 13:48
Nie wiem Co ma pedofil do lgbt. Zawsze mnie to drazni. Owszem, w Polsce pedały wychodzą na ulice odziani w naprawde byle Co albo nadzy I to jest wstrętne. Ja jako gej się nimi brzydze. Ale porownywac homoseksualizm do pedofilii jest haniebny I glupi. Ludzie ktorzy stawiają uposledzenie umyslowe z naturalnym rozwojem czlowieka, są glupi. Nigdy nie mialem pociagu do dzieci I miec nie bede. ZROZUMCIE w końcu, ze gej to nie pedofil. Przykro mi poprostu. Ponad to, rozalski jest mega gorący :oops: :oops: :oops:

sorra18

2019-04-13, 14:03
ManiacGregor napisał/a:

Nie wiem Co ma pedofil do lgbt. Zawsze mnie to drazni. Owszem, w Polsce pedały wychodzą na ulice odziani w naprawde byle Co albo nadzy I to jest wstrętne. Ja jako gej się nimi brzydze. Ale porownywac homoseksualizm do pedofilii jest haniebny I glupi. Ludzie ktorzy stawiają uposledzenie umyslowe z naturalnym rozwojem czlowieka, są glupi. Nigdy nie mialem pociagu do dzieci I miec nie bede. ZROZUMCIE w końcu, ze gej to nie pedofil. Przykro mi poprostu. Ponad to, rozalski jest mega gorący

Bycie pedalem to preferencja seksualna, ciebie pociagaja meskie odbyty a pedofilow dzieci. I pedofile juz od dawna pod przykrywka lgbt szykuja grunt pod spelnianie j***nych fantazji.
Co do rozala koles jest wydziabany ale nie chodzi z maszynka i nikogo nie probuje dziabac na sile, nikogo tez nie namawia do tego zarazem nie ciaga nikogo po sadach przez to ze np niepodobaja mu sie jego dziary.
Nie mam nic do zwyklych gejow ale niestety wiekrzosc tego LGBT to banda zwyrodnialcow dewiantow i popaprancow, wezcie sobie odbytami dzieci robcie i wtedy je wychowujcie a od naszych normalnych rodzin sie odpie**olcie.

Kominek1993

2019-04-13, 14:11
sorra18, sorry, Stary, z całym szacunkiem, ale ilu znasz gejów i ile lesbijek? Ale tak osobiście? Bo wypowiadasz się, że "WIĘKSZOŚĆ NAMAWIA", to chyba masz jakieś doświadczenie w tym temacie, co? Przykro mi, ale trzeba być obiektywnym. Ja znam sporo osób odmiennej orientacji i szczerze mówiąc trafił mi się tylko jeden bardzo nachalny typek, któremu trzeba było naprawdę dobitnie wyjaśnić, że nie tędy droga. Reszta szanuje innych takimi, jakimi są. Powiem Ci więcej! Wstydzą się i cierpią z powodu LGBT, bo podkreślają, że ten ruch doprowadzi właśnie do tego, że społeczeństwo już kompletnie ich znienawidzi. Jeszcze co do pedofilów - masz rację, oni próbują pod przykrywką LGBT coś robić, ale nie są formalnie z nimi związani.

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.