18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

LuzaQ

2019-09-07, 17:15
Pentax zajmij się aparatami. Ja tu nie widze nic smiesznego.

Poprawka dojrzałem ze sie zwiesz pantax wiec zajmij się podatkami. ja tu nie widze nic smiesznego

~Velture

2019-09-07, 17:35
Tzw. dyskryminacja pozytywna i tyle.


aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-07, 17:37
LuzaQ napisał/a:

...ja tu nie widze nic smiesznego



A miało być śmiesznie?

Zdobywasz 75 punktów na 80 możliwych... ale jakaś p*zda, kobieta znaczy się, zdobywa 56... ale za bycie kobietą dostaje się, bo jest kobietą.
Jak jeszcze jest niepełnosprytna, to wystarczy jej 46pkt, by cię wydymać.

kokos_123

2019-09-07, 18:10
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

A miało być śmiesznie?
Zdobywasz 75 punktów na 80 możliwych... ale jakaś p*zda, kobieta znaczy się, zdobywa 56... ale za bycie kobietą dostaje się, bo jest kobietą.
Jak jeszcze jest niepełnosprytna, to wystarczy jej 46pkt, by cię wydymać.



a może byś tak doczytał regulamin, skoro masz linka pod tematem.



czyli tak na serio wszyscy mają te 50 punktów, bo muszą spełniać ten warunek, no ale kobiety i niepełnosprawni dostają jeszcze + 20 i + 10.
Pytanie co jak identyfikujesz się jako niepełnosprawna kobieta? :evil:

aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-07, 18:20
kokos_123 napisał/a:

.....



Wszyscy mają 50 pkt za spełnienie tego jednego warunku, który przedstawiłeś... czyli niepełnosprawna kobieta (spełniająca ten warunek) ma z automatu 80pkt... k***a równouprawnienie w h*j...

edmund

2019-09-07, 18:37
kiedyś, starałem się o dotację / dla kogoś/ z urzędu pracy bo znajomy jej nie dostał,
po czym widzę że trzy kumpele mają dofinansowania, więc wk***iony dzwonię do UP jakie mają wytyczne, przedstawiam fakty, pytam dlaczego,
a te k***y z bezrobocia ewidentnie kłamią, że nie ma parytetów

jak widać są, choć obecnie to już nie jest temat tabu,
na szczęście, bo trudno zaprzeczyć ewidentnym faktom

castagir

2019-09-07, 20:26
Jak dla mnie wszystko się zgadza. Płeć już wystarczająco determinuje ich jako upośledzone, więc powinno się im jakoś pomóc żeby miały jakieś szanse konkurując z ludźmi.

Dzisiaj

2019-09-07, 23:04
eeeee ch*j z nimi, nawet mi sie nie chce pisac nic madrego. Szkoda strzepic ryja

PieronJasnySzlag

2019-09-08, 08:06
Prawica = wolność = brak równości [równość szans niezależna od wieku, koloru skóry, płci]
Lewica = równość = brak wolności [niezależnie od wieku, koloru skóry, płci jest równość wyniku]
Tak to wygląda w wielkim uproszczeniu.

Arathnmor

2019-09-08, 08:33
Ustawa zasadnicza... no i ch*j bo c**a.

Art. 32.

Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Art. 33.

Kobieta i mężczyzna w Rzeczypospolitej Polskiej mają równe prawa w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym.[..]

Rejti

2019-09-08, 09:09
Arathnmor napisał/a:

Ustawa zasadnicza... no i ch*j bo c**a.
Art. 32.
Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
Art. 33.
Kobieta i mężczyzna w Rzeczypospolitej Polskiej mają równe prawa w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym.[..]



Wobec poprawności politycznej i marksizmu kulturowego to nawet ustawa zasadnicza może się schować. A jeśli coś jest w ch*j PP, to może bezkarnie zdeptać wszystkie regulacje. Tak tak, demokracja, republika, sranie w banie. Już nawet bolszewicy z większym szacunkiem podchodzili do ustanowionego przez siebie prawa.

polakwrocek

2019-09-08, 10:26
Generalnie na mojej uczelni gdzie jest 80% kobiet... kobity mają nadal niższy próg przyjęcia.
więc to nie chodzi o 50/50

Smokw

2019-09-08, 17:54
Na tym polega pierwszy krok. ktoś chce zorganizować kurs więc robi tak konkurs, aby UE dała fundusze. To jest nawet w tym regulaminie napisane. ideologia UE złapała kolejny przyczółek dla swojej ideologii.