18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie

Pantilion • 2018-09-30, 07:57
Chciały równouprawnienia to mają :krejzi:


Halman

2018-09-30, 08:05
nie ma to jak nagrać starych...

~Velture

2018-09-30, 08:29
Minutowy film jak baba niesie zakupy... Rly bro?

Pantilion

2018-09-30, 08:40
@up to nagrywający miał jej kazać zapie**alać tak godzinę, bo potrzebuje nagranie?? Nagrał tyle ile mógł, ale jak zwykle trzeba się doj***ć, bo tego wymaga natura

Sugamamma

2018-09-30, 08:47
W sumie to nie jest równouprawnienie. Równouprawnienie byłoby wtedy gdyby mężczyzna niósł również jedną siatkę. Dziękuję i znikam.

mygyry

2018-09-30, 08:49
Minutę czekałem, aż baba dostanie po ryju...

martinkane

2018-09-30, 09:08
A może to jego sąsiadka i co miał jej zakupy dźwigać????

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-30, 09:14
Równouprawnienie byłoby, jakby mu niosła dwie kraty browara... :mrgreen:

ch...........li

2018-09-30, 10:00
Za nimi jego kochanka co wieczorami niesie ale jego torbę w ustach :amused:

bezjaj

2018-09-30, 10:02
Dziś mężczyzn już nie ma. Są jakieś żałosne ubrane w rurki albo z wielkim bebechem tluste śmierdzące imitacje mężczyzny.
Nic nie potraficie i nawet seksu nie potraficie ogarnąć, tylko potem po napie**alać z was można w pracy (a napie**alamy ostro wierzcie mi). Wszystko już za was zaczynają robić kobiety, niedługo i do rozmnażania nie będziecie potrzebni, sama natura do tego dojdzie. Takie koguciki lilipuciki, drze dzioba, a ledwo ptaka widać. Osobiście mam wielką frajdę i bekę z tego jak teraz wy boicie się zostać sam na sam z kobietą w pomieszczeniu.
^^

Pantilion

2018-09-30, 10:13
bezjaj napisał/a:

Dziś mężczyzn już nie ma. Są jakieś żałosne ubrane w rurki albo z wielkim bebechem tluste śmierdzące imitacje mężczyzny.
Nic nie potraficie i nawet seksu nie potraficie ogarnąć, tylko potem po napie**alać z was można w pracy (a napie**alamy ostro wierzcie mi). Wszystko już za was zaczynają robić kobiety, niedługo i do rozmnażania nie będziecie potrzebni, sama natura do tego dojdzie. Takie koguciki lilipuciki, drze dzioba, a ledwo ptaka widać. Osobiście mam wielką frajdę i bekę z tego jak teraz wy boicie się zostać sam na sam z kobietą w pomieszczeniu.
^^



O proszę odezwała się kobieta wyzwolona i pewna siebie :D Feministki łączmy się :krejzi: Kobieta, która w nocy jęczy nie pie**oli głupot podczas dnia. Tylko skąd ty możesz o tym wiedzieć :D

longlong7

2018-09-30, 10:28
równouprawnienie to by było gdyby oboje nieśli po jednej siatce

~Velture

2018-09-30, 10:49
bezjaj napisał/a:

Dziś mężczyzn już nie ma. Są jakieś żałosne ubrane w rurki albo z wielkim bebechem tluste śmierdzące imitacje mężczyzny.
Nic nie potraficie i nawet seksu nie potraficie ogarnąć, tylko potem po napie**alać z was można w pracy (a napie**alamy ostro wierzcie mi). Wszystko już za was zaczynają robić kobiety, niedługo i do rozmnażania nie będziecie potrzebni, sama natura do tego dojdzie. Takie koguciki lilipuciki, drze dzioba, a ledwo ptaka widać. Osobiście mam wielką frajdę i bekę z tego jak teraz wy boicie się zostać sam na sam z kobietą w pomieszczeniu.
^^


Jakbyś schudła ze 30kg i zaczęła dbać o wygląd to pewnie kręciliby się wokół ciebie normalni faceci a nie spasione świnie.

No ale po raz kolejny sprawdza się doskonale powiedzenie, że baba bez bolca dostaje pie**olca.

Argeusz

2018-09-30, 11:53
bezjaj napisał/a:

*feministyczne pie**olenie*


To wrzuć swoje foty bogini piękności :D

TFU.Bolek

2018-09-30, 12:11
Fejk, z jedną ręką w kieszeni to by się gostek przewrócił.