18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Równouprawnienie

wku11 • 2016-12-17, 11:28
Jestem za równouprawnieniem!

Parytet dla górniczek i żołnierek!

Wyślijmy brzydkie kobiety do kopalń, gdzie nikt ich nie będzie widział, a grube na wojnę- będzie znacznie więcej mięsa armatniego.

:idzwch*j:

KillerLaugh

2016-12-17, 11:52
Cytat:

Jestem za równouprawnieniem!


Nie tylko ty.

Konstytucja RP, 1997.

Art. 33. Zasada równości kobiet i mężczyzn

1. Kobieta i mężczyzna w Rzeczypospolitej Polskiej mają równe prawa w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym.
2. Kobieta i mężczyzna mają w szczególności równe prawo do kształcenia, zatrudnienia i awansów, do jednakowego wynagradzania za pracę jednakowej wartości, do zabezpieczenia społecznego oraz do zajmowania stanowisk, pełnienia funkcji oraz uzyskiwania godności publicznych i odznaczeń.


I całą misję feministek ch*j strzelił.

tomgru

2016-12-17, 14:52
A ja nie jestem, brzydkie baby może i będą niewidoczne ale trzeba im będzie zapłacić a nie sądzę żeby wyrobiły tyle co faceci. A za więcej mięsa armatniego i tak trzeba będzie zapłacić a będą stanowić za duży i za wolny cel dla wroga. ch*jowe propozycje. Oto moje: brzydkie sprzedać Niemcom za czołgi a grube hmmm, grube niech idą do zoo. Zawsze chciałem zobaczyć morświna na żywo.

elfis

2016-12-17, 15:19
i to jest równouprawnienie
ale jest taka
sztuka
a jej wielbicielki i pedały
powiedzą że to niesprawiedliwe
i że faceci w komentarzach nawet potrafią molestować seksualnie

TB303

2016-12-17, 16:18
@elfis
Podoba ci się pisanie jak debil? Czy jesteś po prostu pie**olnięty? Piszesz jak debil, piszesz rzeczy typowe dla debila... wniosek? Jesteś pie**olnięty.