18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie

Woodorek • 2016-06-02, 15:27
Jeśli babka może, to facet również :mrgreen:

nowynick

2016-06-02, 15:40
mówcie co chcecie ale kobieta nigdy facetowi ręką krzywdy nie zrobi, natomiast facet kobiecie a i owszem...

Co do tego na nagraniu to już w ogóle pojeb jakiś - ta mu lekko plaskacza a ten zaczął okładać ją pięściami. Jego szczęście, że same p*zdy w okół były, za moich czasów żywy by z tej szkoły nie wyszedł...

Vesso1989

2016-06-02, 15:48
@up

zawodowe fighterki myślę, że nie jeden ryj by wykrzywiły.

nowynick

2016-06-02, 15:54
Up

zawodowe fighterki to ważą do 55 kg... kurczaka się boisz? :-P

MaratHS

2016-06-02, 16:13
nowynick napisał/a:

mówcie co chcecie ale kobieta nigdy facetowi ręką krzywdy nie zrobi, natomiast facet kobiecie a i owszem...

Co do tego na nagraniu to już w ogóle pojeb jakiś - ta mu lekko plaskacza a ten zaczął okładać ją pięściami. Jego szczęście, że same p*zdy w okół były, za moich czasów żywy by z tej szkoły nie wyszedł...


W takim razie skoro krzywdy nie robi to mogła prać lamusa... ja jebie ale logika. Wezmę se mirabelkę i bede se rzucał w czyjeś okno, a jak ktoś wyskoczy mnie opie**olić, to powiem, że to przecież mirabelka i nikomu nie robi krzywdy.
Są pewne granice których się nie przekracza. Gdyby kobieta go uderzyła sam na sam to jeszcze ten fakt można przemilczeć i po prostu olać, ale ona go uderzyła przy innych chłoptasiach, a to już solidna zniewaga i spadek w hierarchii do samego dna, bo nawet kobieta nie boi się mu przyk***ić co jest równoznaczne z brakiem szacunku. Generalnie z jednej strony dobrze że oddał, co oznacza, że sobie nie pozwala, choć z drugiej strony mógł załatwić to bardziej z "klasą" w sensie wyjść bardziej z twarzą.
Generalnie przemoc fizyczna = brak argumentów, więc obydwoje są siebie warci.
Z drugiej strony zobacz na niego... na jego mowę ciała. Garbi się, ręce przed sobą zasłaniają tułów, ustawia się do niej bokiem, zasłania się barkiem i wykręca głowę w drugą stronę. Ze zwierzęcego punktu widzenia, to on się jej boi i jest na pozycji przegranej, więc to nie jest dziwne, że mu sprzedała płaskiego.

Człowiek - niby najbardziej rozwinięta istota na ziemi, ale z drugiej strony rządzą nami zwierzęce instynkty i z mową ciała jest podobnie.
Zrób pewien eksperyment i przejdź się po mieście z trzema typami sylwetki.
a). Sylwetka przygarbiona
b). Sylwetka wyprostowana. Klata do przodu.
c). Sylwetka wyprostowana, klata do przodu... wiesz taki typowy samiec alfa, tylko dodaj do tego uśmiech.
Baw się, wyciągaj wnioski i obserwuj ludzi jak reagują. ;-)

maderfakermen

2016-06-02, 16:34
Księga ulicy mówi jasno:

spoiler

q800

2016-06-02, 16:48
MaratHS napisał/a:


W takim razie skoro krzywdy nie robi to mogła prać lamusa... ja jebie ale logika. Wezmę se mirabelkę i bede se rzucał w czyjeś okno, a jak ktoś wyskoczy mnie opie**olić, to powiem, że to przecież mirabelka i nikomu nie robi krzywdy.
Są pewne granice których się nie przekracza. Gdyby kobieta go uderzyła sam na sam to jeszcze ten fakt można przemilczeć i po prostu olać, ale ona go uderzyła przy innych chłoptasiach, a to już solidna zniewaga i spadek w hierarchii do samego dna, bo nawet kobieta nie boi się mu przyk***ić co jest równoznaczne z brakiem szacunku. Generalnie z jednej strony dobrze że oddał, co oznacza, że sobie nie pozwala, choć z drugiej strony mógł załatwić to bardziej z "klasą" w sensie wyjść bardziej z twarzą.
Generalnie przemoc fizyczna = brak argumentów, więc obydwoje są siebie warci.
Z drugiej strony zobacz na niego... na jego mowę ciała. Garbi się, ręce przed sobą zasłaniają tułów, ustawia się do niej bokiem, zasłania się barkiem i wykręca głowę w drugą stronę. Ze zwierzęcego punktu widzenia, to on się jej boi i jest na pozycji przegranej, więc to nie jest dziwne, że mu sprzedała płaskiego.

Człowiek - niby najbardziej rozwinięta istota na ziemi, ale z drugiej strony rządzą nami zwierzęce instynkty i z mową ciała jest podobnie.
Zrób pewien eksperyment i przejdź się po mieście z trzema typami sylwetki.
a). Sylwetka przygarbiona
b). Sylwetka wyprostowana. Klata do przodu.
c). Sylwetka wyprostowana, klata do przodu... wiesz taki typowy samiec alfa, tylko dodaj do tego uśmiech.
Baw się, wyciągaj wnioski i obserwuj ludzi jak reagują. ;-)



Dokładnie. Dobrze napisane.

FransFr

2016-06-02, 17:31
Chucherko a miota tymi swoimi wykałaczkami jak strach na wróble

pakicito

2016-06-02, 17:34
kiedyś widziałem sytuację jak koleś zamiast oddać lasce, po prostu plunął jej w twarz - i to jest rozwiązanie a nie podnoszenie ręki na laskę; przynajmniej tak mnie wychowano, teraz patologia robi co chce

ni...........na

2016-06-02, 17:38
MaratHS napisał/a:


Z drugiej strony zobacz na niego... na jego mowę ciała. Garbi się, ręce przed sobą zasłaniają tułów, ustawia się do niej bokiem, zasłania się barkiem i wykręca głowę w drugą stronę. Ze zwierzęcego punktu widzenia, to on się jej boi i jest na pozycji przegranej, więc to nie jest dziwne, że mu sprzedała płaskiego.



Według mnie, to on przyjmuje postawę bokserską.

Bartek13052

2016-06-02, 18:06
wk***iają mnie takie laski przyjebie ci bo mi powiedziałes cos nie miłego a jak ty mowisz ze mam krzywego to co k***a?

djted

2016-06-02, 18:13
MaratHS : Skąd ty k***ia wziąłeś tę mirabelkę? :roll:

saikomiki

2016-06-02, 18:17
@Nowynick
Moje dziewczę grywa w siatkówkę, uwierz mi dobrze wyćwiczona damska ręka (bez skojarzeń) może zrobić krzywdę.

~Velture

2016-06-02, 18:26
Cytat:

kiedyś widziałem sytuację jak koleś zamiast oddać lasce, po prostu plunął jej w twarz - i to jest rozwiązanie a nie podnoszenie ręki na laskę; przynajmniej tak mnie wychowano, teraz patologia robi co chce


Czyli wychowano ciebie na p*zdę życiową. Jak na mnie ktoś podnosi rękę to jebie mnie płeć, kolor skóry, orientacja seksualna i inne ch*je muje dzikie węże. Jest k***a równouprawnienie i jeśli baba bez powodu na mnie podniesie rękę to musi się liczyć z tym ,że jej przypie**olę w pysk w samoobronie.

Mnie uczył mój ojciec bardzo jasno - Kobiet się nie bije ale k***ie przypie**olić można.

Hochsztapler

2016-06-02, 19:08
Zacznijmy od tego, że jeśli kobieta (taka typowa, drobna) nie boi się Ci przypie**olić, to jest coś z tobą nie tak. Gość z filmiku waży pewnie jakieś 50kg, witki nieznające większego wysiłku od przesuwania myszki po podkładce i jeszcze ta świetna poza obronna...świadcząca o tym, że nie miał żadnej styczności z bójkami. Nic dziwnego, że dziewczyna nie zobaczyła w nim żadnego zagrożenia.

Co się bicia kobiet tyczy. ŻADNA normalna, niepochodząca z jakiejś patologii dziewczyna nie będzie sama rzucała się do bicia (chyba że w jakimś emocjonalnym szale - wtedy oczywiście obezwładniasz w delikatny sposób i ją ogarniasz). Kobiety, które Cie uderzą z całą pewnością nie mieszczą się w ramach pojęcia "kobieta" i masz prawo (a nawet obowiązek) je zgasić szybkim prostym. Tyle.