18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie płci i podwójny nokaut.

T3RMINATOR • 2019-01-29, 07:04
Koleś ratuje się przed napadem wściekłych macic nokautując je wszystkie (czyli oby dwie). :mrgreen:




(Oczywiście nie ma tu mowy o damskim bokserze bo działał w obronie własnej odpowiadając na ciosy, nowa tendencja przemawiająca za równouprawnieniem płci jak i przewaga liczebna też zaważyła na odpowiedniej reakcji )

Hamburgerstany tzw. Miasto Aniołów (Los Angeles)

Halman

2019-01-29, 07:11
jeszcze głupie pindy wyskoczyły do takiego co widać że ma sporo w łapie.. no cóż.. inteligencja u kobiet to tylko teoria

nowynick

2019-01-29, 08:45
pod koniec jakiś seksista chce go łapać, no co za brak szacunku do równouprawnienia...

Lobo24

2019-01-29, 09:56
Może on był gender i tylko dla niepoznaki drwal?

skywalker75

2019-01-29, 10:07
shit.. własnie narodził się nowy superbohater ;)

HalfGod

2019-01-29, 11:51
długo się się wahał porządnie pie**olnąć i nawet nie zar*chał, może szlaufy zostawił padlinożercom.

~Velture

2019-01-29, 12:15
Tak właśnie skutkuje wychowywanie dzieci w przekonaniu, że nikt nie może im nic zrobić.
Czy to w przypadku dziewczynek "kobiety nawet kwiatkiem nie" czy w przypadku innych "dzieci nie wolno bić, przemoc, nietykalność blablabla".

Od małego powinno sie każdego uczyć, ze jak podnosisz rękę na kogoś to licz siez konsekwencjami swoich działań bo ktoś ci może oddać z nawiązką

Siemasz123

2019-01-29, 13:13
Przywalił im, ok.
Zaraz uciekł z miejsca zdarzenia, ok.
Ale koleś w tle drze mordę "łapać go" a sam nic nie robi żeby go gonić... Co za lamus...

Wełzew

2019-01-29, 14:35
Teraz to już nie wiadomo czy to babe bijesz czy babe ;/ h*j wie xD

Mors_Nigra

2019-01-29, 16:02
Moje serce się raduje, za każdym razem kiedy kobieta smakuje równo uprawnienia i marzę, że dożyję czasów kiedy będzie można spuścić wpie**ol kobiecie agresorze i nikt się nawet nie zająknie. Jestem za kompletnym równouprawnieniem, sam traktuję ludzi wszystkich jednakowo.

TB303

2019-01-29, 16:06
Dla mnie jeśli samica zachowuje się w taki sposób, traci miano kobiety. Dla mnie wtedy jest po prostu człowiekiem i potraktuję jak każdego człowieka w takiej sytuacji - dam w ryj.

The_Generat

2019-01-29, 16:07
Mors_Nigra napisał/a:

Moje serce się raduje, za każdym razem kiedy kobieta smakuje równo uprawnienia i marzę, że dożyję czasów kiedy będzie można spuścić wpie**ol kobiecie agresorze i nikt się nawet nie zająknie. Jestem za kompletnym równouprawnieniem, sam traktuję ludzi wszystkich jednakowo.




przechodzisz na islam i jedziesz

polakwrocek

2019-01-29, 18:38
Facet uderzający kobietę... ścierwo
Facet oddający kobiecie ... jakiej kobiecie ?
Uderzenie kogokolwiek gwarantuje 100% równouprawnienie w kwestii otrzymania wpie**olu zwrotnego.

Mors_Nigra

2019-01-29, 21:13
@The_Generat ale ja nie nienawidzę kobiet i nie chcę ich utrzymywać w roli bydła. Nie chcę móc podejść do byle samotnej dziołchy na ulicy i spuszczać jej wpie**ol dla własnej przyjemności itd. Chce społeczeństwa w którym mogę się bronić przed agresywnym babsztylem wypie**alając mu zęby na chodnik i żeby każdy w koło klaskał, razem z kierowcą autobusu. Chce społeczeństwa w którym wolność jednostki jest święta i w którym żadne k***iszcze nie ma prawa go naruszać tylko dla tego, że ma śmierdzące cipsko pomiędzy nogami. Chcę społeczeństwa traktującego się równo i fair srającego na konwenanse i stereotypy, społeczeństwa nie patriarchalnego, nie matriarchalnego a racjonalnego.

PS: Kobiety nie leje się w brzuch i to właściwie jedyna zasada jaka powinna być. A tak to broń się i lej po mordzie aż przestanie atakować, facet czy baba, nie ma znaczenia.

Kałasz

2019-01-29, 22:04
uciekł bo cała wioska by się na niego rzuciła