18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie kurwa

MisDetonator • 2019-04-11, 17:45
Pewien pan postanowił napaść na pizzerię. Ekspedientka posłusznie wydała piniądze, szczęśliwie na zmianie pracowało też kilku facetów. Dalej ktoś uważa że pani powinna dostawać tyle samo pensji co oni?



Do sadolowych ekspertów - typ chyba miał coś w łapie, gość poczekał grzecznie aż napastnik schowa kasę i broń/nóż/cokolwiek i wtedy spuścił mu wpie**ol. A gdy przybyła kawaleria to było już po ptokach. Brawa dla pracownika za trzeźwość umysłu :wodka: .

mygyry

2019-04-11, 17:50
Wlałbym ch*jowi rozgrzany olej do gaci

Alfurbar

2019-04-11, 17:57
Trzeba było k***e zabić, jak to Manaus albo inny Brazylijski pie**olnik to pewnie bohatera na hardzie niedługo zobaczymy.

kwas79

2019-04-11, 18:01
mygyry napisał/a:

Wlałbym ch*jowi rozgrzany olej do gaci



Rozumiem, że olej byś zlał z silnika samochodu dostawcy pizzy :D

Salamus

2019-04-11, 18:07
na ch*j go wypuszczał? żeby wrócił raz jeszcze tylko tym razem od razu ich odpie**olił? lepiej było oddać policji a nie że mu wpuścił wpie**ol, wypuścił a babeczka dzwoni dopiero po pomoc.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-11, 18:12
Zawsze każdy ci powie,że przy napadzie lepiej jest oddać siano,bo są setki filmików,które to niezbyt dobrze się kończyły dla kozaków,a umieranie za kilka groszy z kasy,dzienny utarg jest posraneA typiara niech sobie zarabia,jak pracuje dobrze,bo sklep to nie kopalnia,więc może sprzedawać sobie tyle samo co gość.

Sawix

2019-04-11, 19:01
Jaki dzban ja pie**ole

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-11, 19:42
k***a... teraz pracownik/bohater do śmierci będzie płacił odszkodowanie, za spowodowanie stresu u napastnika.

"„Rafalala” został zatrzymany w Sopocie za rozbój, w czasie którego miał grozić użyciem broni. Wraz z innym mężczyzną miał kopać i okraść ofiarę. Usłyszał zarzut dokonania rozboju. „Rafalala” i jego wspólnik nie przyznali się do winy.

Pokrzywdzony był szarpany i kopany, grożono mu także użyciem broni, przy czym miał on wiedzę, że była to atrapa broni. Odebrano mu portfel. Mężczyzna wybiegł z mieszkania i powiadomił policję, która zatrzymała dwie osoby

– powiedziała Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Dlaczego sąd zdecydował o pozostawieniu transseksualisty na wolności?

Sędzia Grzegorz Danilewicz uznał, że „Rafalala” jest w trakcie kuracji farmakologicznej i pobyt w areszcie może źle wpłynąć na jego psychikę"

Ja w sobotę zostałem oskarżony przez sąsiadów "innej narodowości" o rasizm. Że oni są grzeczni, że nie hałasują, a ja przypie**alam się, bo nie są Polakami. I dlatego jestem rasistą i złożą na mnie donos o rasizm i pójdę siedzieć...

Drodzy sadole zaczyna się.... zaczyna się... transwestyta może wszystko, nic mu nie zrobią. Cudzoziemiec może wszystko, nic mu nie zrobią... tylko Polak będzie miał przej***ne. Nadmieniam, że mój rasizm jest w stosunku do osób tej samej barwy ;)

r061071

2019-04-11, 19:52
ale rozj***l pseudogangusia jak zabe bravo

up utnij sobie kuske i tez napadaj sad sie zlituje

htp

2019-04-11, 20:08
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

k***a... teraz pracownik/bohater do śmierci będzie płacił odszkodowanie, za spowodowanie stresu u napastnika.
"„Rafalala” został zatrzymany w Sopocie za rozbój, w czasie którego miał grozić użyciem broni. Wraz z innym mężczyzną miał kopać i okraść ofiarę. Usłyszał zarzut dokonania rozboju. „Rafalala” i jego wspólnik nie przyznali się do winy.
Pokrzywdzony był szarpany i kopany, grożono mu także użyciem broni, przy czym miał on wiedzę, że była to atrapa broni. Odebrano mu portfel. Mężczyzna wybiegł z mieszkania i powiadomił policję, która zatrzymała dwie osoby
– powiedziała Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.
Dlaczego sąd zdecydował o pozostawieniu transseksualisty na wolności?
Sędzia Grzegorz Danilewicz uznał, że „Rafalala” jest w trakcie kuracji farmakologicznej i pobyt w areszcie może źle wpłynąć na jego psychikę"
Ja w sobotę zostałem oskarżony przez sąsiadów "innej narodowości" o rasizm. Że oni są grzeczni, że nie hałasują, a ja przypie**alam się, bo nie są Polakami. I dlatego jestem rasistą i złożą na mnie donos o rasizm i pójdę siedzieć...
Drodzy sadole zaczyna się.... zaczyna się... transwestyta może wszystko, nic mu nie zrobią. Cudzoziemiec może wszystko, nic mu nie zrobią... tylko Polak będzie miał przej***ne. Nadmieniam, że mój rasizm jest w stosunku do osób tej samej barwy



A przypie**alasz się do nich?

skandal

2019-04-11, 20:26
"Nabijasz" się z dziewczyny, rozumie że Ty jako "samiec alfa" byś ryzykował swoje życie/zdrowie dla bogatego właściciela pizzerii ?
Co innego własny interes ale poświęcać się dla właściciela sieciowej pizzy jest "trochę" chore....


aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-11, 20:32
htp napisał/a:

A przypie**alasz się do nich?



Jeżeli za przypie**alanie uznać walkę o spokój i względną ciszę...

Mors_Nigra

2019-04-11, 20:37
@MisDetonator nie wiem czy tyle samo jak oni, ale na pewno więcej niż zarabiasz Ty, biorąc pod uwagę skrajną głupotę treści twojego posta. Zresztą od nich też, mądrzejsza jest na bank.

TB303

2019-04-11, 20:43
Autor tematu to pewnie taki twardziel i kozak, że rozj***łby rabusia niczym Chuck Norris i przy tym siłą zaprowadził na komisariat. Ty bohaterze :lol:

siwybis

2019-04-11, 21:18
Takie wszy należy zabijać, nikomu to niepotrzebne.