18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie kurwa

MisDetonator • 2019-04-11, 17:45
Pewien pan postanowił napaść na pizzerię. Ekspedientka posłusznie wydała piniądze, szczęśliwie na zmianie pracowało też kilku facetów. Dalej ktoś uważa że pani powinna dostawać tyle samo pensji co oni?



Do sadolowych ekspertów - typ chyba miał coś w łapie, gość poczekał grzecznie aż napastnik schowa kasę i broń/nóż/cokolwiek i wtedy spuścił mu wpie**ol. A gdy przybyła kawaleria to było już po ptokach. Brawa dla pracownika za trzeźwość umysłu :wodka: .

CzarnyLord86

2019-04-11, 21:42
A w Polsce dostałby wyrok za przekroczenie obrony koniecznej.

thekedzior

2019-04-11, 21:43
Bardzo dobrze ten wpie**ol został spuszczony. Podoba mnie się to

waloos

2019-04-11, 21:49
Wszystko spoko, zimny browar dla gościa.

Ale z drugiej strony, czy jest sens ryzykować życie dla kilku stówek? I to pewnie jeszcze nie swoich, bo nie sądzę aby właściciel sam pracował w pizzerii. Moim zdaniem nie.

MisDetonator

2019-04-11, 23:53
Ależ ekspedientka zachowała się absolutnie poprawnie. Nie fikasz gdy ktoś w Ciebie celuje, co pokazuje wiele filmików z brazylii chociażby.
Tylko zamienicie sobie pracowników miejscami - to facet stoi za kasą i pod groźbą broni oddaje utarg, a przed kobietą pojawia się okazja do przejęcia inicjatywy gdy napastnik w poczuciu "wow udało się" dekoncentruje się i chowa łup. Naprawdę któryś z Was wierzy że ta laska miałaby dość jaj aby rzucić się na gościa jak facet na filmie?
A co do sadolowych napinaczy i tego że bym się zesrał pod siebie, to 3 czy 4 lata temu byłem świadkiem podobnego napadu w miejscowej żabce. I jakoś k***a jeden z napastnik uciekł a drugi stanął przed sądem. I nie, nie dlatego że stałem w miejscu wcinając popcorn...

habahaba

2019-04-12, 02:39
@MisDetonator
MisDetonator napisał/a:


A co do sadolowych napinaczy i tego że bym się zesrał pod siebie, to 3 czy 4 lata temu byłem świadkiem podobnego napadu w miejscowej żabce. I jakoś k***a jeden z napastnik uciekł a drugi stanął przed sądem. I nie, nie dlatego że stałem w miejscu wcinając popcorn...



i ten popcor dopiero w sądzie otworzyłeś?

sadolfan

2019-04-12, 07:40
Blad popelni ze goscia poscil druga sprawa cxy ten typ nie.zrobi odwetu

Sadic

2019-04-12, 10:37
k***a, ale kocham takie filmiki.

Paniczyk

2019-04-12, 11:03
No wpie**olił mu koncertowo ale ze względu na to, że go wypuścił niestety bez rewanżu się nie obejdzie.

krasnal_hałabała

2019-04-12, 20:12
Umierać za nieswoje pieniądze? to ja podziękuję.