18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

równość płci

nowynick • 2020-04-01, 12:47
kobieta może wszystko robić jak facet poza..
.


gressive

2020-04-02, 19:03
O czym Ty w ogóle to ja nie wiem, taka bankrutka to sobie p*zdą opłaci jakiegoś bankomata co 12h będzie pracował i spłacał jej długi za j***nie jej, a ona zadowolona w chacie będzie siedzieć i jeszcze socjal obciągać. pie**oleni białorycerze i spermiarze.

Admirał

2020-04-02, 20:01
archdreamer napisał/a:

To dlaczego są silniejsze psychicznie i mniej kobiet odbiera sobie życie w porównaniu z Wami? Nooo na ulicy widać tych 'męskich' i wybitnych intelektualnie, obszczanych żuli. Rzadko się trafi żulinka.
Bo baby sobie jakoś radzą.. lepiej.. od Was, nawet kosztem wypie**olenia z chaty i zabrania majątku.. Ale jak się jest zniewieściałym, to się traci podwójnie



A wiesz, że sobie to sprawdziłem? I nie jest tak do końca? Owszem mnie kobiet się zabija, ale uwzględniając próby samobójcze kobiety targają się na swoje życie 3 razy częściej. Nie czytałem źródeł, ale : https://www.verywellmind.com/gender-differences-in-suicide-methods-1067508

darayavahus

2020-04-03, 08:24
Admirał napisał/a:

A wiesz, że sobie to sprawdziłem? I nie jest tak do końca? Owszem mnie kobiet się zabija, ale uwzględniając próby samobójcze kobiety targają się na swoje życie 3 razy częściej. Nie czytałem źródeł, ale :



Mniej kobiet się zabija", bo nie mają jaj, żeby to zrobić. Wolą depresje i cierpienie do końca życia. W tym po prostu też są słabsze:D

ZagrzybialySandal

2020-04-04, 21:12
darayavahus napisał/a:

Mniej kobiet się zabija", bo nie mają jaj, żeby to zrobić. Wolą depresje i cierpienie do końca życia. W tym po prostu też są słabsze:D




Trzeba miec jaja by życ z ciezarem ;) tchorzostwem jest odebranie sobie zycia

piesokej

2020-04-06, 02:10
archdreamer napisał/a:

Trzeba miec jaja by życ z ciezarem tchorzostwem jest odebranie sobie zycia



Najczęściej tym ciężarem jest kobieta na bezrobociu która trzeba utrzymywać.

CookieMonssster napisał/a:

Naprawdę ktoś tu się doszukuje w tym show przekazu społecznego? To był po prostu żart, a nie światopogląd tego gościa. Kobiety statystycznie rzecz biorąc są słabsze fizycznie, ale to nie ma nic wspólnego z tym, że są gorsze od mężczyzn intelektualnie. Słyszeliście kiedyś może o Skłodowskiej-Curie?



Super, wymieniłaś jedna noblistkę. Więcej pewnie nie znasz. Ale spoko, my też nie