18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerzysta znudzony oczekiwaniem na saperów.

Salieri16000 • 2018-05-22, 12:25
Co się stanie, gdy oddział saperów nie spieszy się do wykonania swojej roboty? Wyręczy ich rowerzysta, który omija ich, przeszukuje porzucony plecak, udowadnia, że ​​nie ma bomby, a po wykonaniu "misji" niewdzięczni stróże prawa rzucają go na glebę...

Podejrzanie wyglądający plecak leżał przed restauracją Milwaukee. Robot wyciągnął go na środek ulicy, a młody mężczyzna podjechał rowerem i zaczął wyjmować zawartość z torby!

Przejechał obok policjanta mówiąc:" Zamierzam zneutralizować zagrożenie" :-D

Nie wiadomo, czy torba należała do niego- policja z kolei nie ujawniła żadnych szczegółów dotyczących incydentu.



Zamiast mu podziękować to go jeszcze porysowali o chodnik... Co za naród :-/

nowynick

2018-05-22, 12:30
jeśli to nie jego plecak to to jeden z najdurniejszych Amerykanów jakich widziałem

zerknijwlewo

2018-05-22, 12:37
Dobiegli do niego dopiero, gdy zobaczyli, że nie ma tam nic co wyjebie :D

Pantilion

2018-05-22, 12:38
nowynick napisał/a:

jeśli to nie jego plecak to to jeden z najdurniejszych Amerykanów jakich widziałem



Na pewno nie jego tylko któregoś z tych gości. Nie widzisz jak się wk***ili :krejzi:

nowynick

2018-05-22, 12:42
Pantilion napisał/a:



Na pewno nie jego tylko któregoś z tych gości. Nie widzisz jak się wk***ili :krejzi:



tym to się dziwie, że zaczęli biec w niewłaściwym kierunku...

Wiewór

2018-05-22, 12:45
Po ch*j oni go rzucili na glebę? :shock:

ch...........li

2018-05-22, 13:56
Kiedy w Ameryce leży plecak to wzywa się saperów, gdy w Polsce leży sobie plecak czai się na niego paru Polaków zeby go zaj***ć... :krejzi:

PieronJasnySzlag

2018-05-22, 14:45
Co za c**y. Przez kilka godzin sraka w majtach a nagle odważni się stali jak okazało się że to nie bomba.
Ciekawe jakie dostanie zarzuty?

Gymnorhinus

2018-05-22, 15:43
Widzę niektórzy nie potrafią zrozumieć że to co zrobił było głupie w ch*j, raz że gdyby to była bomba to naraziłby i siebie i osoby postronne, nie licząc chodnika i elewacji. Dwa, mogło to być również coś chemicznego, a w tedy mogłoby być nawet gorzej niż kilku rannych i pęknięty chodnik.

Mors_Nigra

2018-05-22, 15:55
@Gymnorhinus po co ty w ogóle strzępisz ryja... z debilami będziesz rozmawiał? Nie przekonasz, nie oświecisz. Pierwsze co pomyślałem jak zobaczyłem filmik to własnie to o czym piszesz. Ale do tego potrzebne są dwie rzeczy, wyobraźnia i inteligencja, czego niektórym tutaj brakuje.

Salieri16000

2018-05-22, 15:55
Gymnorhinus- Ty samolubie, nie pomyślałeś o użytkownikach Sadistica! Wiesz jaki byłby zacny materiał filmowy gdyby tylko coś tam jebło?!

dashadow

2018-05-22, 16:02
chili-chili napisał/a:

Kiedy w Ameryce leży plecak to wzywa się saperów, gdy w Polsce leży sobie plecak czai się na niego paru Polaków zeby go zaj***ć... :krejzi:



ty i twoja rodzinka

Ho...........er

2018-05-22, 16:41
Zapewne postawią mu zarzuty narażenia wszystkich na niebezpieczeństwo bo gdyby była to prawdziwa bomba to wysadziłby nie tylko siebie ale połowę dzielnicy

JedkerTC

2018-05-22, 17:02
Gymnorhinus i Mors_Nigra, przywracacie nadzieję w rozsądnych ludzi, Po piwie dla Was. U nas to samo, służby nakazują lecz co drugi "widz" udaje mądrzejszego, znawcę każdej dziedziny. To, że w 99 przypadkach będzie to fałszywy alarm, to gdy zbagatelizujemy w tym jednym ze stu, to będzie płacz i lament oraz złorzeczenia na wszystko co nosi mundur i pełni funkcje publiczne.