18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerzysta zgarnia srogi opierdol

P1zdryk • 2016-09-18, 19:24
Bezmózgi rowerzysta-dawca wymusza pierwszeństwo. Chyba słusznie.



Pierwszy post, więc proszę o szybki wyrok i rozgrzany piec. :lodowka:

źródło:własne

dziarski

2016-09-18, 23:41
no to ja wyjaśnię, że jest to niedawno otwarte rondo a właściwie połączone dwa ronda. przy wcześniejszej organizacji ruchu rowerzysta miałby pierwszeństwo, teraz nie ma, ale tam codziennie ktoś się myli bo ronda są malutkie i połączone, tak że z jednego wjeżdża się na drugie - na filmiku jak się przyjrzycie to widać, że rowerzysta dopiero co zjechał z drugiego ronda i najwyraźniej nie ogarnął, że znów jest na rondzie. oczywiście popełnił błąd ale dopiero co te ronda otwarli i trzeba tam jeździć uważnie bo nie jest to do końca klarowne rozwiązanie i wielu ludzi zwłaszcza przyzwyczajonych do poprzedniej organizacji się tam myli, nie ma co drzeć ryja niepotrzebnie

w0kzz

2016-09-18, 23:42
Z taką muzyką w tle to bym się wstydził gdziekolwiek wstawiać ten film, a co do opie**olenia rowerzysty to się należało.

Azazel

2016-09-19, 00:10
ale muzyki to słuchasz doj***nej...

Filogyna

2016-09-19, 01:38
dziarski napisał/a:

no to ja wyjaśnię, że jest to niedawno otwarte rondo a właściwie połączone dwa ronda. przy wcześniejszej organizacji ruchu rowerzysta miałby pierwszeństwo, teraz nie ma, ale tam codziennie ktoś się myli bo ronda są malutkie i połączone, tak że z jednego wjeżdża się na drugie - na filmiku jak się przyjrzycie to widać, że rowerzysta dopiero co zjechał z drugiego ronda i najwyraźniej nie ogarnął, że znów jest na rondzie. oczywiście popełnił błąd ale dopiero co te ronda otwarli i trzeba tam jeździć uważnie bo nie jest to do końca klarowne rozwiązanie i wielu ludzi zwłaszcza przyzwyczajonych do poprzedniej organizacji się tam myli, nie ma co drzeć ryja niepotrzebnie



Ale przecież jest znak...

marcinsud napisał/a:



Bo to przejście dla pieszych dlatego też się po nim nie biega. Kierowca pojazdu poruszającego się jezdnią nie jest gotowy na nagłe pojawienie się kogoś na drodze w tak oznaczonym miejscu i słusznie.

Jeśli przejazd jest oznaczony jako przejazd rowerowy to można się już nastawić, że jakiś samobójca wbije na drogę na pełnej k***ie bo mu kardio spadnie jak troszkę zwolni.



Na połowie skrzyżowań z pasami i dla pieszych, i dla rowerów połowa Januszy, co to nie odróżniają zielonej strzałki od zielonego światła, także strzela z p*zdy...


Zastąpcie przepisy zdrowym rozsądkiem, a wszystkim jeździć będzie się lepiej.


p.s. Niedawno jechało mi się rowerem 40 km/h na drodze z ograniczeniem 40... A mimo wszystko jeden kierowca obraził się na mnie za jazdę po ulicy. Powiedz mi: jak każdemu dogodzić?

DarthMoon

2016-09-19, 06:03
"....bo Ci rower do stawu wpie**ole..." :)

W............R.

2016-09-19, 11:43
Wszystko fajnie, tylko Ty chłopie do opie**alania ludzi się nie nadajesz, bo brzmisz k***a trochę za bardzo melancholijnie i sympatycznie... Masz takie dźwięczne "r"... No k***a po prostu morda sama się uśmiecha :D

kapelan_szturmowy

2016-09-19, 12:40
DarthMoon napisał/a:

"....bo Ci rower do stawu wpie**ole..."

Żebyście wiedzieli ile z tego stawku obok, parenaście lat temu, zanim powstały tam osiedla, podczas czyszczenia wyciągnęli już rowerów i innych rzeczy to byście zdębieli. Nawet karoseria od malucha się znalazła. A butelek i szkła to wyjechało z dziesięc kontenerów na gruz ,ale to pozostałości po czasach jak był tam jedyny lokalny sklepik przy stawku, tuż obok obecnego ronda.

BrianGriffin

2016-09-19, 14:41
Shephards napisał/a:


To nie jest pomysł, a aktualne przepisy.
I jest racjonalne wytłumaczenie, które jest dosyć proste.
Idiota na rowerze wjeżdżający na pasy może z łatwością spowodować wypadek aniżeli pieszy lub osoba przeprowadzająca rower. Nie rozumiesz czegoś w tym?



marcinsud napisał/a:

Bo to przejście dla pieszych dlatego też się po nim nie biega. Kierowca pojazdu poruszającego się jezdnią nie jest gotowy na nagłe pojawienie się kogoś na drodze w tak oznaczonym miejscu i słusznie.

Jeśli przejazd jest oznaczony jako przejazd rowerowy to można się już nastawić, że jakiś samobójca wbije na drogę na pełnej k***ie bo mu kardio spadnie jak troszkę zwolni.



Dlaczego przyjmujecie, że przejechanie przez przejście jest jednocześnie wtargnięciem? Ja np. przejeżdżam z prędkością często równą idącemu pieszemu. Gdzie tu jakiekolwiek zagrożenie?
Codziennie jeżdżę też samochodem i zupełnie nie przeszkadza mi jak ktoś na rowerze przejeżdża wolno przez przejście.

matikk

2016-09-19, 15:04
akurat w tym wypadku trafiłeś nie na typowego bezmózgiego rowerzyste tylko to jest taki Pan Roman, który kiedys jak był zawodnikiem chyba jeździł bez kasku i głowa coś tam przyjeła :D

ani kulturalne wytłumaczenie ani żadne by tu nic nie dało xD

kapelan_szturmowy

2016-09-19, 18:41
BrianGriffin napisał/a:

Ja np. przejeżdżam z prędkością często równą idącemu pieszemu. Gdzie tu jakiekolwiek zagrożenie?

Zagrożeniem nie jest prędkość na przejściu tylko PRĘDKOŚĆ ZBLIŻANIA się do przejścia.

ATOMOWYANDRZEJ

2016-09-19, 19:12
I tak z tego wszystkiego nic mnie tak nie wk***ia jak rowerzysta który jedzie po drodze ,a obok ma chodnik dla rowerzysty.

szlovak

2016-09-19, 20:05
Ja bym normalnie prawidłowo jechał rondem i nie miałbym żadnych wyrzutów sumienia. To już bardziej chyba się bym przejmował tym psem co go raz przejechałem jak mi wyskoczył, bo pies przecież nieświadomy w głównej mierze co odpie**ala i szkoda człowiekowi zwierzaka. A tu prosta sprawa by była, gościu buli z własnej kasy za remont i dostaje mandat za swój debilizm

ksirion

2016-09-19, 21:13
"Bezmózgi rowerzysta-dawca wymusza pierwszeństwo. Chyba słusznie."
Słusznie, że wymusza? No nie wiem, nie byłbym taki pewny. :P

eirelim

2016-09-20, 03:14
a nie mozna bylo go poprosu puscic? co on za krzywde taka ci zrobil na tym rondzie? jestes poprostu zwykłym prostakiem i tyle w temacie za ten jezyk chamski powinien ci przypieprzyc w gebe cepie ze wsi

mit2

2016-09-20, 15:49
Cytat:

a nie mozna bylo go poprosu puscic? co on za krzywde taka ci zrobil na tym rondzie? jestes poprostu zwykłym prostakiem i tyle w temacie za ten jezyk chamski powinien ci przypieprzyc w gebe cepie ze wsi


O, znalazł się bohater nagrania :lol: