18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rowerzysta wjechał w dupę koledze

~Sunday • 2019-03-10, 23:18
A pruł się do puszkarza :facepalm:

~Velture

2019-03-11, 13:20
Komentarze lepsze od filmiku :krejzi:

Bukaj1203

2019-03-11, 15:54
poligon6 napisał/a:

Bedziesz wachał smród spalin, roztopionego asfaltu i tego co obecnie gnije w rynsztoku.
Swoja droga nigdy nie zmieniam płynu na zimowy, zawsze stosuje ten najbardziej jebiacy. Jak widze szosowych pedalarzy, którzy nie korzystaja ze ściezek rowerowych to po wyminieciu zawsze serwuje im darmowy prysznic.



I to pokazuje twoje cebulactwo, ogarnijcie się bo mnie to wkurza, jak mówisz pedalarze to konkretnie bo obrażasz wszystkich, tak jak są kierowcy którzy nie potrafią jeździć tak rowerzyści, nie mam nic do kolarzy którzy zapie**alają 50-60 kmh po drodze, bo wiem ze obecne scieżki rowerowe są wykonywane przez ludzi którzy nie myślą i dają na przejazdach krawężniki 30cm, lub idzie karyna z brajankiem za rączkę bo przecież nie może przejść na chodnik obok, więc zluzuj i chlap tylko tych którzy rzeczywiście zasługują a nie wszystkich no chyba że doprecyzujesz, wtedy i piwo będziesz mieć ode mnie ;)

poligon6

2019-03-11, 16:04
Bukaj1203 napisał/a:

I to pokazuje twoje cebulactwo, ogarnijcie się bo mnie to wkurza, jak mówisz pedalarze to konkretnie bo obrażasz wszystkich, tak jak są kierowcy którzy nie potrafią jeździć tak rowerzyści, nie mam nic do kolarzy którzy zapie**alają 50-60 kmh po drodze, bo wiem ze obecne scieżki rowerowe są wykonywane przez ludzi którzy nie myślą i dają na przejazdach krawężniki 30cm, lub idzie karyna z brajankiem za rączkę bo przecież nie może przejść na chodnik obok, więc zluzuj i chlap tylko tych którzy rzeczywiście zasługują a nie wszystkich no chyba że doprecyzujesz, wtedy i piwo będziesz mieć ode mnie



Karyny i inny uposledzony plebs blokujacy scieżki rowerowe nalezy karać tak samo jak tych co blokuja szose. A juz naprawde nie wiem jaka jest przyjemność jechać droga krajową no DK10 albo powiatowa dojazdówka do dużego miasta gdzie ruch jak sk***esyn.

Justynka99

2019-03-11, 16:35
Bukaj1203 napisał/a:

I to pokazuje twoje cebulactwo, ogarnijcie się bo mnie to wkurza, jak mówisz pedalarze to konkretnie bo obrażasz wszystkich, tak jak są kierowcy którzy nie potrafią jeździć tak rowerzyści, nie mam nic do kolarzy którzy zapie**alają 50-60 kmh po drodze, bo wiem ze obecne scieżki rowerowe są wykonywane przez ludzi którzy nie myślą i dają na przejazdach krawężniki 30cm, lub idzie karyna z brajankiem za rączkę bo przecież nie może przejść na chodnik obok, więc zluzuj i chlap tylko tych którzy rzeczywiście zasługują a nie wszystkich no chyba że doprecyzujesz, wtedy i piwo będziesz mieć ode mnie



A samochody niech jeżdżą po chodnikach, jak stan drogi im nie odpowiada. Przepisy nie zależą od stanu drogi. Jadący 50-60 km/h też na większości dróg przeszkadza, więc jeżeli jest droga rowerowa w pobliżu, to też zasługuje na gnojenie na drodze i miano pedalarza.


McQurwa

2019-03-11, 16:42
Można było ich jakimś tirem rozłączyć

ellsworth

2019-03-11, 18:23
nowynick napisał/a:

puszkasz wjechał jak ostatnia p*zda na pas dla rowerów a ten się cieszy, że komuś stała się krzywda. Na dniach początek sezonu, w końcu się przesiądę z opla na rower i będę z wyższością patrzył jak się dusicie w korkach przy +30 stopniach. Do zobaczenia na drodze.


Chłopie, luty był taki, że sezon rowerowy już ponad miesiąc trwa! Zbliżam się do piątej setki w tym sezonie.

piotrekt1976

2019-03-11, 19:09
nowynick napisał/a:

a ja wożę klucz do kół w plecaku, do zobaczenia



I co z powyzszym? ? Strach i tak nie pozwoli ci tym kluczem nikogo uderzyc wiec luzuj p*zde :p

skywalker75

2019-03-11, 23:40
poligon6 napisał/a:

Odpowiem na poziomie. Twoja stara nie narzeka.


.
....ale wiesz, że ona jest po 70 ce ? koneser z ciebie

TrzyDwaJeden

2020-12-28, 22:50
Dwóch gejów się wybrało popedałować ... o co ten raban ? Że jeden drugiemu publicznie czułość od tyłu okazuje?