18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerzysta masakruje "szeryfa" z Rower Łódź

roweroweporady • 2016-07-22, 19:06
Gdy ogląda się jego wyczyny, nóż się w kieszeni otwiera. Postanowiłem pokazać jak ten "szeryf" pouczając innych, sam łamie przepisy, dodatkowo prowokując i szczując.



TT4

2016-07-22, 19:17
brawo k***a brawo i jeszcze raz brawo

PabloEskobar

2016-07-22, 19:26
Ehh... czytając tytuł już byłem pełen nadziei, że zrobiłeś mu protetykę szczęki za pomocą pompki rowerowej a tu tylko takie pitu-pitu... jestem nieusatysfakcjonowany :-/

CYPRIAN

2016-07-22, 19:29
j***ne rowery pie**oleni pedałowcy i zawalidrogi j***ne

su...........rf

2016-07-22, 19:29
100 razy mu się uda przycwaniakować, z 101 jego bezmózga głowa rozplaszczy się na asfalcie.

rai87

2016-07-22, 19:30
Nabijanie oglądalności, nic więcej. Hajs z jewtuba się nie zgadza?

TB303

2016-07-22, 19:30
Niech ktoś streści, bo nie chce mi się słuchać ponad 12 minutowego ględzenia.

~Velture

2016-07-22, 20:03
@up
Streszczam: gość mówi o tym jak ten pedał samemu łamie przepisy jebiąc hipokryzją bo robi za szeryfa.

agl

2016-07-22, 20:04
j***na k***a rowerowa... gdyby nie kamera ti juz dawno wpie**ol by dostał. .

micran

2016-07-22, 21:27
Kamerka na łeb i k***a nieśmiertelny pan i władca przepisów. Każdy łamie przepisy. Ale żeby nie było nie tylko kurna rowerzyści. Jeden taki ch*jek z kamerką w aucie jedzie ja po dwóch stronach 500 metrów mam auta już kończę strefę parkingową, wjeżdża on, ma pierwszeństwo bo potencjalnie jestem na jego pasie - obok wjazd na posesję niestety ja nie mogę tam wjechać bo mam nadal dwa samochody przed sobą - on może cofnąć 2 metry i się schować bym mógł zjechać - bo kurna może debilem nie jestem za kierownicą, ale jak mam pół metra do aut po obu stronach to pół kilometra nie będę jechał tyłem z myślą, że zaraz obrysuje czyjeś auto i swoje, bo debil nie zjedzie.

Sytuacja ok - ch*jek wyskakuje z auta i mówi żebym cofał, ja mówię "weź k***a cofnij, wjedź na zjazd ja przejadę i będzie ok, patrz ile aut stoi nie będę cofał" on : "Tak to zobaczymy", stoi tak 5 minut w końcu nawet zgasiłem auto za mną już 2 trąbi a za nim nikogo. Ci za mną wyskoczyli i pytają się o co biega to mówię, że nie chce cofnąć gość bo ma pierwszeństwo a ja nie będę się do niego rzucał bo ma kamerkę (widoczna), poszli coś gadali do tamtego. Minęło 5 minut gość z tyłu mówi do mnie "stary dzwonimy na policję? Ale wiesz jak przyjedzie to możesz mieć mandat", to mówię mu "spoko, nie będziemy tu stać do rana z debilem".
Dwadzieścia minut później podjeżdża policja jakże by inaczej mogła spokojnie stanąć za tym wielce żałosnym ch*jkiem, ale nie, sobie wjechała tam gdzie ja mówiłem żeby on wjechał i przepuścił.

Policjant pierw podszedł do tamtego, on oczywiście powiedział że nie ustąpiłem mu pierwszeństwa co ma rację. Później do mnie podszedł ja pokazuje że cała droga ma szerokość może jednego auta ciężarowego i auta stoją przez pół kilometra i kiedy ja między nie wjeżdżałem to gość jeszcze nie wjeżdżał w tę uliczkę i niech spojrzy gdzie stanąłem i że przecież gościa nie przepchnąłem. Podszedł do gości za mną, powiedzieli że moje auto już było zgaszone jak podjechali i tak stoją już prawie pół godziny. Policjant podszedł do gościa z kamerką zaprosił go do radiowozu, mnie także i mówi:

"Wie pan panie Marcinie ( do mnie ) pan tu nie ma pierwszeństwa, ale trudno oczekiwać by pan cofał 400 metrów między autami kiedy wjechał pan między nie kiedy pana X jeszcze nie było na tej ulicy. Panie X pan ma pierwszeństwo co nie znaczy, że ma pan prawo wpychać się i blokować drogę, gdzie my teraz stoimy? W rzece ? No nie to normalny wjazd - czemu pan nie skorzystał by przepuścić ? X: "A bo ja mam pierwszeństwo przecież, o co wam chodzi, mam to nagrane". O i widzi pan, niech pan pokaże.

Potwierdziło to moją wersję, gość dostał mandat za utrudnianie ruchu oraz przy świadkach miał usunąć nagranie.

Także szeryfem to każdy może być, wystarczy kamerka i wyłączenie myślenia, bo ja mogę, cóż że możesz skoro łatwiej ustąpić miejsca.

spiepszaj_dzbanie

2016-07-22, 21:32
@agl
Co za problem go zdziesionować? "Typowy Łysy" leje szeryfa, po czym zabiera kamerkę.
Czekam na taką sytuację, ale niestety obejrzenie tego na filmie będzie niemożliwe.

Wiewór

2016-07-22, 22:07
facet pewnie chciał do straży miejskiej ale uznali, że nawet jak dla nich jest zbyt poj***ny

pawlakpl

2016-07-22, 22:11
CYPRIAN napisał/a:

j***ne rowery pie**oleni pedałowcy i zawalidrogi j***ne



W łeb się jebnij...

Eth

2016-07-22, 22:37
Czyli wszystko sie zgadza, sp***olina umyslowa na rowerku prowokujaca problemy.