18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerocipa

~McSadol • 2021-06-03, 22:15
Dalej pójdzie z buta , w sumie powinien się cieszyć że może chodzić :mrgreen:


Ustanack

2021-06-03, 22:18
Jak ja ich k***a nienawidzę

luxpiotr

2021-06-03, 22:53
Ustanack napisał/a:

Jak ja ich k***a nienawidzę



Każdy normalny człowiek ma oprócz samochodu rower. Chociażby dla rozrywki po robocie sobie pojeździć. Zakładam, że nienawidzisz wszystkich ludzi.

CoJaTamKurwaWiem

2021-06-03, 23:04
Ustanack napisał/a:

Jak ja ich k***a nienawidzę



luxpiotr napisał/a:

Każdy normalny człowiek ma oprócz samochodu rower. Chociażby dla rozrywki po robocie sobie pojeździć. Zakładam, że nienawidzisz wszystkich ludzi.



Jemu pewnie chodziło o lewaków i potomków Czyngis Hana.

UrlichUrwich

2021-06-03, 23:06
A nagranie skąd niby? Z powietrza? Ptaszek na drucie siedział? To nagranie z kabiny jakiejś dużej ciężarówki i zapewne to ona pięknie zasłaniała cały widok z lewej. Nie usprawiedliwia to pedalarza, ale daje pojęcie o całej sytuacji jaka tam miała miejsce.

Ustanack

2021-06-03, 23:16
luxpiotr napisał/a:

Każdy normalny człowiek ma oprócz samochodu rower. Chociażby dla rozrywki po robocie sobie pojeździć. Zakładam, że nienawidzisz wszystkich ludzi.



j***ne " świete krowy "

Juzwa

2021-06-03, 23:17
Od razu mu przeszło pedałowanie. Dziwne, to przecież takie fajne jest.

Zavebe

2021-06-03, 23:20
Jak można nie zauważyć jadącego tira :roll:

nowynick

2021-06-03, 23:45
luxpiotr napisał/a:

Każdy normalny człowiek ma oprócz samochodu rower. Chociażby dla rozrywki po robocie sobie pojeździć. Zakładam, że nienawidzisz wszystkich ludzi.



yhy i każdy normalny wpie**ala się przez cztery pasy bez spojrzenia, jakim k***a debilem trzeba być?




UrlichUrwich napisał/a:

A nagranie skąd niby? Z powietrza? Ptaszek na drucie siedział? To nagranie z kabiny jakiejś dużej ciężarówki i zapewne to ona pięknie zasłaniała cały widok z lewej. Nie usprawiedliwia to pedalarza, ale daje pojęcie o całej sytuacji jaka tam miała miejsce.



Może i nie widział co nie usprawiedliwia wpie**olenia się przez cztery pasy.... ;)

Skurax

2021-06-04, 00:52
Nagrywający to TIR stojący tuz przed wyjazdem. Typ na rowerze pojechał za daleko bo TIR mu zasłaniał. To nie jest "zwykła" sytuacja ale rowerzysta się wpie**olił na drogę nie mając wystarczającej widoczności. Także j***ć rowerzyste.

ch...........ik

2021-06-04, 06:54
Dlaczego nie zabrał roweru z drogi? Stwarza zagrożenie. Nie podoba mi się to, szok szokiem ale niech zabiera graty

zelek19

2021-06-04, 13:41
UrlichUrwich napisał/a:

A nagranie skąd niby? Z powietrza? Ptaszek na drucie siedział? To nagranie z kabiny jakiejś dużej ciężarówki i zapewne to ona pięknie zasłaniała cały widok z lewej. Nie usprawiedliwia to pedalarza, ale daje pojęcie o całej sytuacji jaka tam miała miejsce.



Czyli jak dobrze nie widać drogi to znaczy że na pewno jest wolna?

RogiPierogi

2021-06-04, 15:56
Poszedł płakać w krzaki? :D

St...........sz

2021-06-05, 11:36
Jak do ch*ja Wacława miał ograniczoną widoczność to powinien zapie**alać na przejście z sygnalizacją świetlną niewiele dalej od miejsca gdzie prawie sam z własnej głupoty wysłał się na tamten świat. Myślenie nie boli (chyba) :!: