18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerem po rampie

CrazyEdek • 2019-01-07, 09:35
Otrzymał wysokie noty za styl


D3Ton

2019-01-07, 13:48
Ciekawe ile razy próbował, zanim w końcu trafił rowerem w łeb :P

Lobo24

2019-01-07, 15:08
Da ktoś radę zrobić z tego Queen - We Will Rock You?

petru23

2019-01-07, 15:28
Na dwóch kółkach zaczął i na dwóch już skonczy...

lm65

2019-01-07, 16:20
Skok jak skok, dupy nie urywa ;)

piotrekt1976

2019-01-07, 17:17
Up.
No nie przesadzaj , rower slicznie wyladowal gdzie mial wyladowac. Chwilami odnosze wrazenie ze niektorzy mlodzi ludzie maja jedno marzenie :"SRAC w PAMPERSA" do konca zycia i mowic jaki ten swiat jest ch*jowy i okrutny dla nich . Kiedys to takiego przyjeba zezal by niedzwiedz czy inne zwierze a dzis rodzina bedzie sie meczyc z takim przyjebem genetycznym do konca ich albo jego zycia. Ja pie**ole jak jest taki odwazny to niech idzie na solo z biciem w " szczepionke". kazdemu kto proboje w nowatorski sposob zlamac sobie kregoslup proponuje skałki bez zabezpieczenia, tam przewaznie od razu konczy sie spokojem dla rodziny... Ani to odwazne, ani madre, rozumiem ze to taki niby nowoczesny sport ale k***a ... serio ? Kto normalny biorac pod uwage urazowosc tego niby nowoczesnego sportu dalej probuje pokazac ze jest supermanem? Raczej nikt normalny i prosze mi tu nie pie**olic teczowego tekstu o tym ze : "robi co kocha " bo k***a wyjde z siebie i stane obok a dwoch takich jak nas trzech to nie ma ani jednego...
Jest tyle ciekawych sportow duzo bardziej wymagajacych ale w koncu salto z rampy na rowerze robi zajebiste odslony na youtubku wiec po co sie meczyc. Wyjdzie 99 razyi zajebiscie, a za 100 razem powiem ze los mnie nie kocha bo wlasnie zostalem kaleka i to wina kazdego tylko nie mnie.... Ja pie**ole. Wiekszosc zawodowych kaskaderow UNIKA tego typu akcji bo moga sie skonczyc kalectwem , ale w co oni moga wiedziec .... :P ja pie**ole...
Tylko rodzicow zal, bo nie dosc ze wyszel im debil to sie okaze ze po 20 latach wychowaywania niedorobki przyjdzie im wracac do pieluch , tylko gowniak jakies 70 kg wiekszy....

wiskas

2019-01-07, 17:29
k***a! Wiedziałem że mu się uda!