18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rower w zimę...

huncfot130 • 2021-02-22, 21:09
Kusił facet los.

ch*ja widać...

"SUV wyprzedzał ciężarówkę i dostawczaka. Kierowca tego drugiego nagle zahamował, bo nie chciał jednocześnie wyprzedzać rowerzysty na wąskiej drodze. Kierujący ciężarówką nie zareagował w porę, doszło do kolizji, a ciężarówka skręciła, potrącając rowerzystę. 71-latek zginął na miejscu."


Jebac_pedalarzy

2021-02-22, 21:21
Ach ci Zj***ni pedalarze, zawsze się wpie**alają między wódkę a zakąske.
A później jeśli przeżyją to drą p*zdę że to nie jego wina :lol:

Znawca_Cipek

2021-02-22, 21:32
Jebac_pedalarzy napisał/a:

Ach ci Zj***ni pedalarze, zawsze się wpie**alają między wódkę a zakąske.
A później jeśli przeżyją to drą p*zdę że to nie jego wina



Ach, kija se w dupe wepchnij po samo gardlo, bo widac pedalskie ch*je twoich kolegow to dla ciebie za malo.

BigBertha

2021-02-22, 22:26
ch*ja widać na nagraniu, nagrywane ch*jem, jakość ch*jowa i w ogóle :idzwch*j: z takimi ch*jowymi wrzutami...

LaChupacabra

2021-02-22, 22:27
Udałoby się uniknąć tragedii gdyby kierowca dostawczaka ze świeżymi bułkami przed manewrem wyprzedzania rowera włączyłby kierunkowskaz.
Człowiek zapie**ala całe życie i w zdrowu spędza emeryturę bo sprawne ciało pozwala mu bujnąć się na rowerze po to by takie dwa tłuki z dostawą kiełbasy do jakichś wiejskich spożywczaków rozj***ły go zimą na asfalcie.

virescens

2021-02-22, 22:48
BigBertha napisał/a:

ch*ja widać na nagraniu, nagrywane ch*jem, jakość ch*jowa i w ogóle z takimi ch*jowymi wrzutami...



No i ch*j, no i cześć ! :mrgreen:

Cz...........as

2021-02-22, 22:57
LaChupacabra napisał/a:

Udałoby się uniknąć tragedii gdyby kierowca dostawczaka ze świeżymi bułkami przed manewrem wyprzedzania rowera włączyłby kierunkowskaz.



Czego nie rozumiesz w :
"Kierowca tego drugiego nagle zahamował, bo nie chciał jednocześnie wyprzedzać rowerzysty na wąskiej drodze"

co by dało włączenie kierunku jak już było za późno?

petru23

2021-02-23, 00:09
A to zima na rowerze jeździć nie można?
Dziadek jechał spokojnie, tylko jakiś idiota nie umiał zachować się na drodze. Taka drobna różnica.

Smokw

2021-02-23, 13:32
No przecież najbardziej zawinił gościu z SUVa, później z dostawczaka, a na koniec kierowca z ciężarówki który powienien dostać największe baty. Przecież to takie oczywiste.

Rafer

2021-02-23, 16:27
Piszesz "ch*ja widać" . Szuka, szukam i twojego starego nie widzę...

LaChupacabra

2021-02-23, 16:42
AyCaramba napisał/a:

Czego nie rozumiesz w :
"Kierowca tego drugiego nagle zahamował, bo nie chciał jednocześnie wyprzedzać rowerzysty na wąskiej drodze"
co by dało włączenie kierunku jak już było za późno?



To by dało, że drugi imbecyl nie zaczął by go też wyprzedzać i nie musiałby ten "Kierowca tego drugiego ... jednocześnie wyprzedzać rowerzysty na wąskiej drodze".

Maras0803

2021-02-23, 19:42
Rafer napisał/a:

Piszesz "ch*ja widać" . Szuka, szukam i twojego starego nie widzę...




Panie Drozda idź Pan w ch*j.

LaChupacabra napisał/a:

To by dało, że drugi imbecyl nie zaczął by go też wyprzedzać i nie musiałby ten "Kierowca tego drugiego ... jednocześnie wyprzedzać rowerzysty na wąskiej drodze".



A tak poza tym, to wszyscy w domu zdrowi?

Leonek5

2021-02-23, 23:12
Jak dotychczas nie widziałem rzetelnej analizy więc zakasam rękawy i wyjaśniam. Winni są zarówno kierowca busa jak i ciężarówki. Kierowca busa powinien wyprzedzić rower uprzednio uprawniając się że sam nie jest wyprzedzany. Stwierdziwszy że jest jednak wyprzedzany powinien się zatrzymać przed rowerem. Btw ok. 50-100 m wcześniej powinien włączyć kierunkowskaz. Prawdopodobnie gapił się w komórkę i zobaczył rower w ostatniej chwili albo miał głębokie przekonanie że takiego jak on to nikt nie wyprzedzi i zorientowal się w całej sytuacji jak już było za późno.
Kierowca ciężarówki oczywiście nie dostosował prędkości i nie zachował odpowiedniego odstępu od pojazdu jadącego przed nim co skutkowało tym że nie zostawił sobie czasu na reakcję. Pozdrawiam