18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rower elektryczny

~_Yarko_ • 2021-05-11, 11:27
Drzwi się zamykają i ...


Taki peszek.

Kurde26

2021-05-11, 18:30
Pamiętacie tego typa, którego wyj***ł gościu z autobusu? Już wiecie dlaczego?

St...........on

2021-05-11, 19:49
grudzin7 napisał/a:

Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego na Aliexpress wszystko po pół ceny... dlatego



Co za dureń :amused: Na aliexpress jest to samo co na alledrogo, tylko ,ze z marżą dla Januszy od Januszy.

narkotykiTanio.pl napisał/a:

Nie jest to reguła, jednak do wielu rzeczy się jednak sprawdza. Nie ma tanich dobrych komputerów, sprzętu audio, samochodów - oczywiście mówimy o zakupach z pierwszej ręki.



Co znaczy "dobrych"? Ja całego peceta do gier składałem z ali, elektronarzędzia- tylko ali,, sprzęt audio- radio samochodowe, głośniki, słuchawki, głośnik bluethooth tylko ali. Żeby kupować dobrze na ali to trzeba mieć też we łbie trochę, tyle w temacie

donger

2021-05-11, 20:25
mygyry napisał/a:

A myślisz, że na allegro o połowę drożej skąd mają?



Importuję z Chin i sprzedaję m.in. na allegro. Muszę Cię wyprowadzić z błędu. Nie, nie kupujemy na Aliexpress. Gdybym kupował na Ali to nic bym nie zarobił. Import na poważnie, na większą skalę nie jest taki prosty jak myślisz, że kupisz na Ali i sprzedasz w PL. Oczywiście zdarzają się takie przypadki, ale to amatorszczyzna.

gmai

2021-05-11, 22:16
Eko bio niech filie dalej trzymają --piecze ---

mygyry

2021-05-11, 22:30
donger napisał/a:

Importuję z Chin i sprzedaję m.in. na allegro. Muszę Cię wyprowadzić z błędu. Nie, nie kupujemy na Aliexpress. Gdybym kupował na Ali to nic bym nie zarobił. Import na poważnie, na większą skalę nie jest taki prosty jak myślisz, że kupisz na Ali i sprzedasz w PL. Oczywiście zdarzają się takie przypadki, ale to amatorszczyzna.



Tylko i wyłącznie kwestia na jaką skalę handlujesz, poza tym połowa ofert na allegro to dostawa za 3tyg, a odniesienie się do alii jest tylko skrótem myślowym do chińskich produkcji, tyle powinieneś ogarnąć...

St...........on

2021-05-12, 20:02
donger napisał/a:

Importuję z Chin i sprzedaję m.in. na allegro. Muszę Cię wyprowadzić z błędu. Nie, nie kupujemy na Aliexpress. Gdybym kupował na Ali to nic bym nie zarobił. Import na poważnie, na większą skalę nie jest taki prosty jak myślisz, że kupisz na Ali i sprzedasz w PL. Oczywiście zdarzają się takie przypadki, ale to amatorszczyzna.



No to alibaba albo made-in-china.com - to samo tylko na wieksza skalę i z limitem ninimalnej ilości+ obsługa kontenera. Na Ali tez da sie zarobć, no może nie w Polsce, ale ja na Islandi mam przebitke średnio 300%.

Juz po podatkach (cło i VAT)

donger

2021-05-13, 08:35
mygyry napisał/a:

Tylko i wyłącznie kwestia na jaką skalę handlujesz, poza tym połowa ofert na allegro to dostawa za 3tyg, a odniesienie się do alii jest tylko skrótem myślowym do chińskich produkcji, tyle powinieneś ogarnąć...



Mocno ograniczonym jest myślenie, że wszystko co z Chin = Aliexpress. Takie Grażynkowate

Sigonek

2021-05-13, 17:41
mygyry napisał/a:

A myślisz



I tutaj już go przeceniłeś.