18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rower elektryczny

phrontch • 2019-04-29, 13:23
Rower dla leniwych uległ małemu uszkodzeniu


nowynick

2019-04-29, 13:44
Samsung wziął się za produkcję rowerów?

shoe5maker

2019-04-29, 14:31
Rowerek z ogrzewaniem. Czego to chińczyki nie wymyślą.

Antek01

2019-04-29, 15:30
Chińczyki w sprytny sposób produkują bomby. W postaci akumulatorów. :D

janlew

2019-04-29, 15:33
Na pewno elektryczny, bardziej na spalinowy wygląda

radek225

2019-04-29, 16:21
@nowynick - to samo chciałem napisać. Sprawa Samsunga Galaxy Note 7 jeszcze długo będzie się Samsungowi czkawką odbijać. Jaki jest sens kupowania roweru elektrycznego? To tak jakby zdrowej kobiecie usunąć całą cipę i wstawić jej mechaniczny zamiennik. Można, tylko po co? Rower służy do tego by jeździć nim poruszając go siłą własnych mięśni. Jak będę chciał jednoślad o napędzie własnym, to kupię sobie skuter elektryczny / spalinowy, albo motocykl.

nowynick

2019-04-29, 17:09
radek225 napisał/a:

@nowynick - to samo chciałem napisać. Sprawa Samsunga Galaxy Note 7 jeszcze długo będzie się Samsungowi czkawką odbijać. Jaki jest sens kupowania roweru elektrycznego? To tak jakby zdrowej kobiecie usunąć całą cipę i wstawić jej mechaniczny zamiennik. Można, tylko po co? Rower służy do tego by jeździć nim poruszając go siłą własnych mięśni. Jak będę chciał jednoślad o napędzie własnym, to kupię sobie skuter elektryczny / spalinowy, albo motocykl.



Specjalnie rakie p*zdy wyprzedzam żeby zrozumiały że klasyczny rower jest szybszy i wcale nie oszczędzają czasu tylko własny tłuszcz

buhahapl

2019-04-29, 17:56
I kilka tysięcy poszło w p*zdu!
A rower to rower, trzeba kręcić PEDAŁAMI żeby jechać.
Ma szczęście że mu dupy nie urwało! Oszust jeden!!!

Blantowy

2019-04-29, 18:47
Randka na moście udana.

grudzin7

2019-04-29, 19:02
radek225 napisał/a:

@nowynick - to samo chciałem napisać. Sprawa Samsunga Galaxy Note 7 jeszcze długo będzie się Samsungowi czkawką odbijać. Jaki jest sens kupowania roweru elektrycznego? To tak jakby zdrowej kobiecie usunąć całą cipę i wstawić jej mechaniczny zamiennik. Można, tylko po co? Rower służy do tego by jeździć nim poruszając go siłą własnych mięśni. Jak będę chciał jednoślad o napędzie własnym, to kupię sobie skuter elektryczny / spalinowy, albo motocykl.



Nie chcesz to nie kupuj, przecież nikt ci nie wmusza... A z tym porównaniem do c**y to już naprawdę doj***łeś :roll:

Elektryczne rowery mają bardzo dużo sensu, szczególnie jeśli kupuje się je osobom, które nie są w pełni sprawne fizycznie. Tu za przykład mogę podać moją babcię, która nie jeździ zwykłym rowerem bo po prostu nie ma na to siły. Wiek i nadwaga zrobiły swoje, a przez to, że mieszka na zadupiu to nie jest w stanie dojść nigdzie na piechotę. Za to przy nawet niewielkim wspomaganiu elektrycznym może podjechać rowerem do sklepu czy do koleżanki.
A dlaczego rower elektryczny a nie skuter? Bo na skuterze musiałaby się od nowa uczyć jeździć (nie wierzę aby to się udało...), a tu wspomaganie włącza się samo i nawet nie musi się zastanawiać jak to działa, bo jeździ się identycznie jak na zwykłym rowerze... tylko lżej.

TheAndyboy888

2019-04-29, 19:04
To wyobraźcie sobie teraz, jak k***a musiało fajczyć się te kilka Tesli, skoro taka mała pierdziawka jak na wideo płonęła z taką gracją...

heinzzz

2019-04-29, 19:44
A ja się śmiałem jak w GTA SA rower potrafił się zapalić. Tylko tam musiał stać do góry kołami :D