18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

T3RMINATOR

2020-07-26, 11:22
Weź się wypchaj sianem, normalna sytuacja na polskiej wsi.

Ni...........ny

2020-07-26, 11:24
Ale pomimo promili rozmowa kulturalna, na poziomie, ;-)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-26, 11:29
Nigdy nie spotkałem pijaka leżącego na ulicy. Ale leżącego na poboczu z głową na asfalcie już tak... ;)

35i

2020-07-26, 12:02
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nigdy nie spotkałem pijaka leżącego na ulicy. Ale leżącego na poboczu z głową na asfalcie już tak...



Ja miałem srającego na ciągłą linię, na zakręcie w okolicach Płońska. Kto sra o 3 w nocy? :shock:

Adae

2020-07-26, 16:42
Piekny widok, z nagrywaniem troche przypal, ale oboje wyszli kulturalnie.

surojak

2020-07-26, 17:19
Jak ja niecierpie alkoholików.

PanPieczara

2020-07-26, 19:32
Dwa kopy w ryj i by moment kontekst złapał.

piotrekt1976

2020-07-26, 21:12
Najgorsze jest to ze taki prawdziwy alkus bardzo rzadko potrafi sie doprowadzic do takiego stanu., a wiekszosc ludzi jak widzi nawalonego goscia w opro od razu go szufladkuje jako alkoholika. Mowie jak jest, za mlodu pracowalem jako kurator przez kilka lat i wierzcie mi prawdziwe alkusy potrafia nie trzezwiec doslownie tygodniamia i tak maja lepsza percepcje niz ten nawalony czlowiek. Bardzej stawiam na tzw " sasiedzki poczestunek" do oporu az facet zaliczy przyslowiowego zgona. Prawdziwi alkoholicy nie sa prostu w stanie upic sie do takiego stanu, bywa ze ich odetnie, ale to na chwile i w ogole nie porozmawiasz, pozniej jak prawdziej dykcie wlacza sie tryb " szukacza" to facet moze miec 3-4 promile a bedzie wygladac i
mowic skladniej lepiej jak wiekszosc po 4-5 piwach.

Czesław_Niewiem

2020-07-26, 23:02
Moje Miasto takie piękne i takie sławne... Nawet na sadolu

Jagang

2020-07-27, 00:31
piotrekt1976 napisał/a:

Najgorsze jest to ze taki prawdziwy alkus bardzo rzadko potrafi sie doprowadzic do takiego stanu., a wiekszosc ludzi jak widzi nawalonego goscia w opro od razu go szufladkuje jako alkoholika. Mowie jak jest, za mlodu pracowalem jako kurator przez kilka lat i wierzcie mi prawdziwe alkusy potrafia nie trzezwiec doslownie tygodniamia i tak maja lepsza percepcje niz ten nawalony czlowiek. Bardzej stawiam na tzw " sasiedzki poczestunek" do oporu az facet zaliczy przyslowiowego zgona. Prawdziwi alkoholicy nie sa prostu w stanie upic sie do takiego stanu, bywa ze ich odetnie, ale to na chwile i w ogole nie porozmawiasz, pozniej jak prawdziej dykcie wlacza sie tryb " szukacza" to facet moze miec 3-4 promile a bedzie wygladac i
mowic skladniej lepiej jak wiekszosc po 4-5 piwach.



Gówno prawda. Znasz jakichkolwiek prawdziwych alkusów? Przecież oni bardzo często są napie**oleni do nieprzytomności. Jak tylko dostaną wypłatę/spieniężą kradziony towar, to za wszystko kupują wódy i napierdają do nieprzytomności. Co ta za głupie pie**olenie, że alkus zdobywa nadludzką moc metabolizowania alkoholu XD? Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz.

ZgRyZ

2020-07-27, 01:37
to już chamstwo jest, śpi sobie człek kulturalny spokojnie, a tu mu po sypialni samochodami. no rzesz. ja, to bym się zdenerwował...

Wiewór

2020-07-27, 18:32
Pan świętuję do dzisiaj wygraną dudy i zasłużony socjal.

piotrekt1976 napisał/a:

Najgorsze jest to ze taki prawdziwy alkus bardzo rzadko potrafi sie doprowadzic do takiego stanu., a wiekszosc ludzi jak widzi nawalonego goscia w opro od razu go szufladkuje jako alkoholika. Mowie jak jest, za mlodu pracowalem jako kurator przez kilka lat i wierzcie mi prawdziwe alkusy potrafia nie trzezwiec doslownie tygodniamia i tak maja lepsza percepcje niz ten nawalony czlowiek. Bardzej stawiam na tzw " sasiedzki poczestunek" do oporu az facet zaliczy przyslowiowego zgona. Prawdziwi alkoholicy nie sa prostu w stanie upic sie do takiego stanu, bywa ze ich odetnie, ale to na chwile i w ogole nie porozmawiasz, pozniej jak prawdziej dykcie wlacza sie tryb " szukacza" to facet moze miec 3-4 promile a bedzie wygladac i
mowic skladniej lepiej jak wiekszosc po 4-5 piwach.



pie**olisz głupoty. Prawdziwy alkus kończy tak codziennie.
Taki cham jak wpadnie w zug to dwa tygodnie leży naj***ny sra i szcza pod siebie.