18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjskie siły specjalne

Młynarz2033 • 2013-06-27, 01:08
Dosyć ciekawy filmik pokazujący Rosyjskie specsłużby.


Jestem świadom że niektórzy będą nazywać mnie komuchem przez to że wrzuciłem ten filmik :roll: .

Po za tym na filmiku chyba jeszcze VDV czyli piechota powietrznodesantowa czy jakoś tak :)

Robot

2013-06-27, 19:42
Piękne gardełka, już widzę zatapiający się w nich ciapaty nóż kuchenny. :amused:

Tafariel

2013-06-27, 19:57
Pierwsze co się skojarzyło po obejrzeniu tego filmiku:


POW667

2013-06-27, 20:00
Wolę realne akcje z Dagestanu, a nie jakieś salta, bullet time'y itd.

Włodzimierz

2013-06-27, 20:02
Te pany, kak się ta gierca nazywa co wyjdzie, wyszła, taka uber alles w której jest możliwość walczenia ZSRR?

lwRazor

2013-06-27, 20:05
Akcja żołnierzy swoją drogą ale nuta miażdży system, kto rozumie tekst ten wie co mam na myśli.

Blizzard93

2013-06-27, 20:23
Świetnie sklejony filmik, zajebista reklama dla rosyjskich służb specjalnych, aż mnie ciary przeszły ;)

PS: Patriotyzm patriotyzmem, duma dumą, ale tak szczerze powiedziawszy to ruskie by nas równo dojechały w razie ataku. Niektórzy mówią, że mamy Grom, Formoze, ale co jak co ruscy sie w tańcu nie pie**olą i lepiej z nimi w ch*ja nie lecieć ;)

Schabik

2013-06-27, 21:36
Jak WDW to tylko to :D

dreamair

2013-06-27, 22:48
DUST DEVIL napisał/a:

Za komunizm zawsze piwko :amused:
@Młynarz2033 wzięliby nas na ilość :mrgreen: No i chyba GROM nie posiada własnych helikopterów, choć tu nie ma co się dziwić, skoro takich Mi-24 "Hind" Polska ma "aż" 4, a Mi-17 tylko 3 na cały kraj...



Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. GROM posiada śmigłowce bojowe i to aktualnie te nowsze. Poza tym ilość =/= jakość. Radzieccy wojacy są słabi. Sprzęt na tym filmie jest strasznie stary, a wszystko jest zrobione na pokaz.

oc...........an

2013-06-27, 22:49
Włodzimierz napisał/a:

Te pany, kak się ta gierca nazywa co wyjdzie, wyszła, taka uber alles w której jest możliwość walczenia ZSRR?




Chodzi Ci pewnie o Company of Heroes 2 w którym r*cha się niemców na wszystkie sposoby potęgą militarną Związku. No i jest misja w której walczymy Armią Krajową :)

Wyj***łem 60 funtów na Edycję Kolekcjonerską ale nie żałuję, bo gra jest kurewsko grywalna. Company of Heroes 1 z dodatkami starczył mi na 6 lat to to pewnie starczy na dłużej "bo Związek".

Fa...........um

2013-06-27, 22:51
Czym tu się jarać? Widziałem takie filmiki ze wszystkich zakątków świata.

Oleander

2013-06-27, 23:43
Prawda jest taka, że gdyby puścić na siebie piechotę USA(czy innego kraju natowskiego) na ruską piechotę bez żadnych dronów, czołgów, satelitów i innej hemoglobiny, to zwycięstwo Ivana przyszło by w ciągu tygodnia, może 2

gin

2013-06-28, 00:07
Ja tam nie mam nic do Rosjan. Praliśmy się z nimi już wiele razy, trochę gówna nam porobili (Historia Gimbusy). Było minęło i tego nie zmienimy. Ani my ani oni. Mogli byśmy podać sobie ręce i razem coś zdziałać ale zarówno my jak i oni mamy kretynów na stołkach. Politycy jak i media starają się nam wmówić, że wszyscy są źli, chcą nas zrobić w ch*ja itd. My się dajemy wkręcać i szczerzymy kły na wszystkich wokół nas. To nie po ruskich powinniśmy jeździć tylko zarówno po ich jak i naszym rządzie.

Ne...........es

2013-06-28, 17:13
ale ch*jowa ruska muzyka ;d