18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjskie siły specjalne

Młynarz2033 • 2013-06-27, 01:08
Dosyć ciekawy filmik pokazujący Rosyjskie specsłużby.


Jestem świadom że niektórzy będą nazywać mnie komuchem przez to że wrzuciłem ten filmik :roll: .

Po za tym na filmiku chyba jeszcze VDV czyli piechota powietrznodesantowa czy jakoś tak :)

Młynarz2033

2013-06-27, 18:10
Cytat:

No i chyba GROM nie posiada własnych helikopterów, choć tu nie ma co się dziwić, skoro takich Mi-24 "Hind" Polska ma "aż" 4, a Mi-17 tylko 3 na cały kraj...

Zawszę mogą latać na drzwiach od stodoły :anegdotka:

Mom and Death

2013-06-27, 18:12
komunizmu nie ma od 1991 głąby.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-27, 18:15
Mnie najbardziej rozpie**alają u nich te biało-niebieskie podkoszulki :mrgreen:

BTW fajnie ten UAZ na alusach wygląda :D

Mom and Death napisał/a:

komunizmu nie ma od 1991 głąby.



Założysz się?

Młynarz2033

2013-06-27, 18:17
Cytat:

poproszę link do utworu

Postskriptum Vlg -belongs to respected - tylko nie wiem czy dokładnie tak się nazywa

Mom and Death

2013-06-27, 18:35
Cytat:

Założysz się?



O co mam się zakładać, Rosja od dawna jest państwem demokratycznym, owszem z silną rolą prezydenta ale komunizmem tego nazwać nie można. Ale Polakom nie przetłumaczysz, mają na amen wbite do głów że to "czerwone sk***ysyny" z sierpem i młotem na czele. Karmisz się tym co ci serwują media. Wiem o czym mówię bo często tam bywam i wiem jak jest, nie ma żadnych ograniczeń wolności, jest konstytucja. Głosujesz na kogo chcesz, możesz założyć partię itp. Panuje kapitalizm - możesz założyć jaki chcesz biznes i nikt ci się w to nie wpie**ala. Napisz mi pod jakim względem Polska jest bardziej demokratyczna?

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-27, 18:40
Mom and Death napisał/a:



O co mam się zakładać, Rosja od dawna jest państwem demokratycznym, owszem z silną rolą prezydenta ale komunizmem tego nazwać nie można. Ale Polakom nie przetłumaczysz, mają na amen wbite do głów że to "czerwone sk***ysyny" z sierpem i młotem na czele. Karmisz się tym co ci serwują media. Wiem o czym mówię bo często tam bywam i wiem jak jest, nie ma żadnych ograniczeń wolności, jest konstytucja. Głosujesz na kogo chcesz, możesz założyć partię itp. Panuje kapitalizm - możesz założyć jaki chcesz biznes i nikt ci się w to nie wpie**ala. Napisz mi pod jakim względem Polska jest bardziej demokratyczna?



Nie oglądam telewizji.
Jak chcesz mi wmówić że rosja jest demokratycznym krajem to sobie odpuść. Z nazwy może i tak ale skoro na fotelu prezydenta siedzi agent KGB to już widzę tą ich demokracje.
Głosujesz na kogo chcesz? Szkoda ze zawsze wygrywa Putin albo jego kolega :smiechzula:
Nie ma ograniczeń wolnosci? A wolność słowa pewnie teżjest co? :rofl:

BTW Chiny są komunistyczne i Korea północna więc komunizm dalej jest.

Mom and Death

2013-06-27, 18:48
@up no i co z tego, że prezydent to były agent kgb, co to ma do rzeczy ? Wcześniej był Jelcyn i Gorbaczow którzy nie byli agentami. Nie mam zamiaru ci nic wmawiać, jak już pisałem Polacy mają zakodowane pewne stereotypy o Rosji których nie da się usunąć, niestety.

BTW. Chodziło mi że komuny nie ma w Rosji a nie na świecie.

Włodzimierz

2013-06-27, 18:58
My na fotelu prezydenta i premiera nie mamy żadnych agentów i co? I gówno.

oc...........an

2013-06-27, 19:08
@up
Siema Władek! :D


SZAJBAAA, te kuszulki w prążki nosi piechota Rosyjska desantowa, taki ichni marines ;)

sentyy

2013-06-27, 19:18
mi sie podobało - stawiam piwo ;P

Fisz_

2013-06-27, 19:22
Tak właśnie powinno wyglądać promocyjne wideo zawodowej armii. k***a, aż mi ciarki przeszły oglądając to.

A co do samego tematu - ruscy to mogą być skrajne półgłówki i pojeby, ale jedno przyznają wszyscy - z rosyjskimi specsłużbami nikt nigdy nie chciałby mieć do czynienia.

EDIT:

Młynarz2033 napisał/a:

Postskriptum Vlg -belongs to respected - tylko nie wiem czy dokładnie tak się nazywa



Postskriptum v l g - Сталь proszem :D

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-27, 19:25
DUST DEVIL napisał/a:

@up
Siema Władek! :D


SZAJBAAA, te kuszulki w prążki nosi piechota Rosyjska desantowa, taki ichni marines ;)



Przecież ich marynarka wojenna też to nosi. U nich wszyscy to chyba noszą :D

Mom and Death napisał/a:

@up no i co z tego, że prezydent to były agent kgb, co to ma do rzeczy ? Wcześniej był Jelcyn i Gorbaczow którzy nie byli agentami. Nie mam zamiaru ci nic wmawiać, jak już pisałem Polacy mają zakodowane pewne stereotypy o Rosji których nie da się usunąć, niestety.

BTW. Chodziło mi że komuny nie ma w Rosji a nie na świecie.



No a my podobno żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju :D

Pan_Generał

2013-06-27, 19:33
SZAJBAAA napisał/a:


Przecież ich marynarka wojenna też to nosi. U nich wszyscy to chyba noszą :D



No cóż, bieda jak sk***ysyn to mają co mają :D

ps: może stąd inspiracja :lol: