18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski fliper

Salieri16000 • 2019-11-08, 11:14
Pielęgniarka straciła czujność podczas przekraczania drogi, gdy spieszyła się do pracy. Jej pole widzenia i kierowcy osobówki , było zasłonięte przez trolejbus. Śmiało do 8-mej sekundy:



Mimo, że spadły jej buty, kobieta przeżyła. Została zabrana do szpitala w poważnym stanie.

kaczmarzgr

2019-11-08, 16:43
Salieri16000 napisał/a:

Śmiało do 8-mej sekundy



A co sobie bede żałował, obejrzałem od początku!

Lobo24

2019-11-08, 16:53
Jakie auto wytzrzymałe.

radek225

2019-11-08, 17:17
Perhydrol napisał/a:

Ona za wtargnięcie, on za wyprzedzanie na/ bezpośrednio przed przejściem.



Gdzie Ty tu wyprzedanie widzisz? Kierowca mijał trolejbus, jechał cały czas swoim pasem, nigdzie wyprzedzania nie widziałem. Trzeba być wyzutym z instynktu samozachowawczego, by na tak ruchliwą drogę (pomijam już, że w miejscu niedozwolonym) wbiegać zza tak wielkiej przeszkody. Babsko wyeliminowało swoje zj***ne DNA z puli genowej.

Smokw

2019-11-08, 18:06
Czytam te wszystkie komentarze i nie dziwie się, że jest tyle wypadków. Wszystkich tych co bronią kierowcy to odsyłam do do kursu na prawo jazdy i egzaminu TEORETYCZNEGO, gdzie to jasno czarno na białym i zgodnie z logiką stoi, żeby przy pojeździe komunikacji miejskiej (i tu cytujędla tych co prawka jeszcze nie zdawali) "zachować szczególną ostrożność", oraz (i tu cytuję dla tych co prawko znaleźli w Laysach) "zachować szczególna ostrożność i oraz zabrania się wyprzedzania, oraz OMIJANIA pojazdów przed przejściem dla pieszych", ponadto (i tu cytuję akurat dla wszystkich idiotów) "nie widzisz to nie zapie**alasz". koniec kropka.

Gondone

2019-11-08, 18:34
jakie k***a wtargnięcie???
oddawać prawa jazdy , młotki.

Recydywista

2019-11-08, 18:40
Perhydrol napisał/a:

Ona za wtargnięcie, on za wyprzedzanie na/ bezpośrednio przed przejściem.



przeciez k***a kierowca jedzie swoim pasem ... temat przepisow ruchu drogowego radze poruszac dopiero po odkreceniu kolek pomocniczych

Smokw napisał/a:

Czytam te wszystkie komentarze i nie dziwie się, że jest tyle wypadków. Wszystkich tych co bronią kierowcy to odsyłam do do kursu na prawo jazdy i egzaminu TEORETYCZNEGO, gdzie to jasno czarno na białym i zgodnie z logiką stoi, żeby przy pojeździe komunikacji miejskiej (i tu cytujędla tych co prawka jeszcze nie zdawali) "zachować szczególną ostrożność", oraz (i tu cytuję dla tych co prawko znaleźli w Laysach) "zachować szczególna ostrożność i oraz zabrania się wyprzedzania, oraz OMIJANIA pojazdów przed przejściem dla pieszych", ponadto (i tu cytuję akurat dla wszystkich idiotów) "nie widzisz to nie zapie**alasz". koniec kropka.



zadna ale to zadna ostroznosc nie da Ci takiego czasu reakcji zeby w 0,4 sekundy zatrzymac samochod do zera, nawet jadac 20 km/h :D


Gimnazjoulomy wrocily na sadola przed swietami czy ki ch*j :D ?


ARock

2019-11-08, 18:48
Salieri16000 napisał/a:

Została zabrana do szpitala w poważnym stanie.



W PL szpitale też są w poważnym stanie - rozpie**olu...

danglan

2019-11-08, 19:15
Gondone napisał/a:

jakie k***a wtargnięcie???
oddawać prawa jazdy , młotki.



Sorki ja tam pasów nie widzę....

Gondone

2019-11-08, 22:12
danglan napisał/a:

Sorki ja tam pasów nie widzę....






viper_1990

2019-11-08, 23:41
"Śmiało od ósmej sekundy" - co Wy robicie z tym całym zaoszczędzonym czasem?

PieronJasnySzlag

2019-11-09, 08:31
Dobrze że pielengniarka była na miejscu zdarzenia.

Perhydrol

2019-11-09, 11:21
Recydywista napisał/a:

przeciez k***a kierowca jedzie swoim pasem ... temat przepisow ruchu drogowego radze poruszac dopiero po odkreceniu kolek pomocniczych



radek225 napisał/a:

Gdzie Ty tu wyprzedanie widzisz? Kierowca mijał trolejbus, jechał cały czas swoim pasem, nigdzie wyprzedzania nie widziałem.



Art. 26. 3. ustawy Prawo o ruchu drogowym

Kierującemu pojazdem zabrania się:
1) wyprzedzania pojazdu na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim, z wyjątkiem przejścia, na którym ruch jest kierowany;
2) omijania pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu;

Jadąc swoim pasem obok drugiego pojazdu dotyczą go takie same zasady. Jeżeli ktoś po prawej się zatrzymał on też ma taki obowiązek.

pylaochos

2019-11-09, 17:26
j***na idiotka.
WIdać, że nie oglądała filmików z wypadków.
;>