18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski big brother

Pantilion • 2019-01-05, 14:43
Cyka blat :krejzi:


razak

2019-01-05, 16:22
Sy_lwia napisał/a:

Nie rozumiem za chiny co mówią, ale fakt faktem laska przegięła z tym zrzuceniem jedzenia. Tylko czy to powód aby uderzyć w twarz kobiete?

Nie. Zdecydowanie każdy facet który w takiej sytuacji podnosi ręke na kobiete to j***na p*zda, ciota, ch*j, piłkarz i motop*zda. Kobiecie wypłaca się takiego liścia podczas podduszania jej w trakcie sexu bo to kocha. Nawet jeśli mówi, że tego nie kocha to kłamie. Tej powinien napluć w pysk :kawa:

mesjans

2019-01-05, 16:28
Mniej więcej tłumaczenie:
On: nie szturchaj mnie palcem
Ona: nie krzycz na mnie
On: Trzeba ze sobą rozmawiać
Potem leci talerz z szamą i soczysty liść.

TB303

2019-01-05, 16:43
Smalecdrobiowy napisał/a:

to samo bym zrobił k***ie


Jak każdy boiskowy, kibolski patol.

adax88

2019-01-05, 16:58
Nie wiem co jest w tych ruskich gąskach, ale mega mnie kręcą. Jestem chyba jebnięty :D

sa...........os

2019-01-05, 17:01
"Ustawa, którą Władimir Putin podpisał na początku ubiegłego roku, miała "wzmocnić rosyjską rodzinę" poprzez usunięcie przemocy domowej z kodeksu karnego. Cały świat grzmiał wtedy z oburzenia, że Rosja depenalizuje przemoc, gdy okazało się, że sprawca znęcania się nad rodziną będzie mógł mieć postawione zarzuty dopiero wtedy, gdy zdarzy się to dopiero co najmniej drugi raz w ciągu roku.


– W tradycyjnej, rosyjskiej rodzinie, relacja między dzieckiem i rodzicem, jest zbudowana na autorytecie rodzica. Jego postawę zaś, stanowi siła. Prawo powinno wspierać tradycję – broniła ustawy w parlamencie Jelena Mizulina, ultrakonserwatywna szefowa Komisji ds. Kobiet, Dzieci i Rodziny.

Od tamtej pory minęły już niemal dwa lata. Co tak drakońskie prawo zmieniło w Rosji? Widać to już w statystykach. W 2016 roku w całym kraju było ponad 65 tys. zgłoszonych przypadków przemocy domowej. W 2017 – o 30 tys. mniej. I to wcale nie dlatego, że przemoc w rodzinie zaczęła znikać."


Dlatego podejrzewam, że to nawet nie musi być wcale wyreżyserowane. Ot, taki folklor tego kraju :mrgreen: A to już nie pierwsza wrzuta z ruskiego Big Brothera, gdzie ktoś jakąś Tanią zamiata podłogę.

marinis

2019-01-05, 17:05
razak napisał/a:

Kobiecie wypłaca się takiego liścia podczas podduszania jej w trakcie sexu bo to kocha.


Podduszanie i bicie w twarz to chory idiotyzm.

Co innego uderzanie w tyłek, w piersi czy po cipce.

jehehej

2019-01-05, 17:12
dobrze jej jebnał

Hrabia Drapula

2019-01-05, 17:21
@TB303 a ty nigdy nie wywaliłeś jedzenia do śmieci, taki ch*j, dam rękę za to że coś wyj***łeś
tak na marginesie same kozaki tu, tylko by napie**alali laski po pysku i to k***a za płatki, albo koleś nie panuje nad emocjami które tu jakieś wielkie nie były, albo jest p*zdą co leje laski, ciekawe jak by tam koleś jego postury siedział czy też by to zrobił ? a tym co tak się podoba niech swoje baby tak leją, to albo dostaną kosę przez sen albo odciski od walnie kapucyna

Heathen

2019-01-05, 17:48
Klikam cały czas w 0:07.....ten jej głupkowaty uśmiech i pewność siebie spotkała się z soczystym plackiem^^
Epickie:D

lm65

2019-01-05, 18:53
Za dużo oglądała Magdy Gessler ;)

pawrzy

2019-01-05, 20:59
Sy_lwia napisał/a:

Nie rozumiem za chiny co mówią, ale fakt faktem laska przegięła z tym zrzuceniem jedzenia. Tylko czy to powód aby uderzyć w twarz kobiete?

Papież

piotrj3

2019-01-05, 21:13
Zgłoszonych przypadków przemocy domowej != słusznie zgłoszonych.

Pytanie ile postawiono wyroków za przemoc domową.

mesjasz19

2019-01-06, 00:11
Jakby facet ją uderzył to mogłaby zrobić donos na policję i cyk 2 latka za pobicie. Ale to nie facet przecież, to jakaś p*zda.