18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rosyjska animacja z merkel

odbytpsa • 2016-03-18, 15:45
poj***na, ale prawdziwa

zaj***ne z jbzd.pl

saves

2016-03-18, 15:48
Od dawna wiadomo, że ma nierówno pod sufitem.

1.Michal

2016-03-18, 16:21
Ruska propaganda zawsze interesuje się i wyolbrzymia problemy zachodu omijając swoje. Tam to tylko bogaci heteroseksualni ludzie mieszkający w luksusie, dbający o siebie i o otoczenie, dobry wujek Wowa Putin rozdaje pieniądze na ulicy, a wszystkie innowacje zachód kopiuje z opóźnieniem. Cały świat oczywiście chce im tą sielankę zniszczyć i ich atakuje. A ze wszystkich białych krajów, ISIS prowadzi największą rekrutację właśnie u nich.

Wiechowy

2016-03-18, 16:50
@up
Co ty pie**olisz. Jak to się ma do tego co na tym filmiku, toż na nim jest 101% prawdy.

Ko...........in

2016-03-18, 16:55
Coś wspaniałego.. w sensie filmik, nie że ona

xv89

2016-03-18, 17:01
Heheheh, tak jak Rusków nie lubię, tak Szwabów nie lubię bardziej. Ruski jak na razie swojego pie**olnika poza swoją piaskownicę aż tak nie wymiatają. Za to Szwaby pod wodzą obłąkanej lewackiej idiotki destabilizują całą Europę.
Filmik zajebisty :)

Ja...........ro

2016-03-18, 17:10
Sporo juz osob zaczyna pie**olic, ze Rosja bla bla zla ale w nich jeszcze moze byc nadzieja przeciwko islamistom... I cala ta polityka mocarstw, rosja, USA, Arabia i masa innych a wszyscy zapominaja o chinczykach. Czekajcie k***a, jak sie sprawdzi pseudo kolonizacja przez ciapatych, to Chiny sprowukuja wojne z korea albo w sumie ch*j wie z kim i dopiero zobaczymy, co to znaczy naplyw imigrantow, uchodzcow wojennych, niech z takich biednych chin objetych wojna "ucieknie" tylko co 10 chinczyk (ile to bedzie wtedy, ze 135 banik "cywili"?) - i juz mamy podbita europe.
notabene:
Populacja Europy - to ok 742mln ludzi. (dane 2013)
Populacja Chin - 1,35 milirda (dane 2013)
Zapowiadaja sie ciekawe czasy :-)

Wiewór

2016-03-18, 17:27
coż. Sama prawda:D

BialyNigger

2016-03-18, 17:38
Ruska propaganda, która etapami próbuje zniszczyć dobre imię zachodniej Europy. Dzisiaj Merkel, jutro Duda.

Trzeba mieć mocno nierówno pod sufitem żeby nie rozumieć na czym w praktyce tolerancja polega. Musze was rozczarować, że nie jest to robienie lasek gejom i żydom.

:tecza: peace :tecza:

level1989

2016-03-18, 17:44
nie ma na filmiku murzyna?czy po prostu stoi gdzieś w cieniu?

Madafakerski

2016-03-18, 17:46
Jak każdy jebnie atomówke ( oczywiście oprócz nas ) to będzie koniec wszystkiego.

Galin

2016-03-18, 17:49
Ruskie dobre animacje robią. Mr. Freeman na przykład.

merh

2016-03-18, 17:52
to nie merkel.To synonim europy zachodniej z właczeniem w to takze Polski. Ostatnio ogladałem na publicznej tvp program o zydach. gosc stwierdził jednoznacznie,ze powiedzenie "przebiegły żydek",albo "ta sprytna żydóweczka" to już przejaw antysemityzmu.kolejny program o drugiej wojnie.Oglądam i śmiać mi sie chce.Niemieckie biuro i teksty:"dziś zabiłem tylu zydów,jutro tylu,za miesiac tylu.Przyszła depesza,ze zabilismy juz 6milionów zydów" Wpletli w to jeszcze garstke cyganów i ot cały sens drugiej wojny.Jedyne ofiary.Wojna nazistów(bo nie niemców) z żydami.Aj waj,co ja mowie wojna-rzeź.Przemysł rzekomego holocaustu działa w najlepsze.Kto wygrywa,ten pisze historię.

Sinecod

2016-03-18, 18:18
BialyNigger, co dobrego zniszczyć Europie? :lol:

Europa pod kierownictwem UE gnije i jest coraz bliższa kompletnemu rozkładowi. Szwecja o ile jeszcze te 15 lat temu czy 10 była podziwiana, tak teraz każdy mówi że nie ma tam po co jechać i bliżej im do Rumunii niż kraju zachodniego. Ich nie trzeba niszczyć- sami się unicestwią swoim multikulti które jest pełne paradoksów i zaprzeczeń samych z siebie. A ten filmik tylko pokazuje do czego prowadzi nadgorliwa tolerancja- do tego że jedni mają przywileje bo są feministkami, gejami, transami, bo są innego wyznania, koloru skóry i nie można o nich źle powiedzieć, trzeba im zapewnić to i owo, no i są wiecznie poszkodowani...

kenzol

2016-03-18, 18:25
Trzeba by się przefarbować czarną pastą do butów. Może jakimś socjalem sypnęłaby ciocia Angela.