18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rosyjska animacja z merkel

odbytpsa • 2016-03-18, 15:45
poj***na, ale prawdziwa

zaj***ne z jbzd.pl

Nutzz

2016-03-18, 18:33
Sinecod. Byłeś w tej Szwecji? Wnioskuję że nie. To zamknij może japę, przynajmniej do czasu aż polecisz tam sam. Bo ja byłem i będę jeszcze nie raz. I powiedzieć Ci mogę, że to co słyszysz to pie**olenie.

Black-Sheep

2016-03-18, 18:35
Są badania potwierdzające, że statystycznie rzecz biorąc ludzie o prawicowych i reakcyjnych poglądach mają mniejsze IQ niż ludzie o poglądach lewicowych i postępowych.

Nie wiem po co przeprowadzać takie badania, przecież akurat to widać na pierwszy rzut oka. Łykacie ruską propagandę jak ostatnie lemingi.

pi...........ja

2016-03-18, 19:13
Black-Sheep napisał/a:

Są badania potwierdzające, że statystycznie rzecz biorąc ludzie o prawicowych i reakcyjnych poglądach mają mniejsze IQ niż ludzie o poglądach lewicowych i postępowych.

Oczywiście towarzyszu, że słyszeliśmy o właściwych badaniach, przeprowadzonych przez właściwe ośrodki badawcze, regularnie otrzymujące dotacje w szeklach i dolarach. Próbowano też badać wasze IQ ale mózgu nie znaleziono.

Titelitury

2016-03-18, 19:50
Rozj***ło mnie w ch*j, Ruskie mają pomysły zajebiste, jak byłem we Władywostoku to widziałem gościa co miał taki stary motocykl z takim fajfusem z boku na pasażera i na tym fajfusie miał sławojkę zaj***ną.

misiu1123

2016-03-19, 00:15
Podobno dzisiaj trzeba Ruska nie lubić, ale ja widzę w nim nie brata może, ale kuzyna!

bania88

2016-03-19, 11:51
Black-Sheep napisał/a:

Są badania potwierdzające, że statystycznie rzecz biorąc ludzie o prawicowych i reakcyjnych poglądach mają mniejsze IQ niż ludzie o poglądach lewicowych i postępowych.


Haha, jak można nawet pomyśleć, ze osoba, która chętnie opie**ala pytongi czarnym gejom z izraela, może mieć jakiekolwiek IQ powyżej 0? Dodatkowo to przeczy wszelkiej logice, osoba która uważa, że trzeba okradać innych ludzi bo pracują więcej i oddać jej nie może w żadnym wypadku mieć większe IQ od osoby, która po prostu chce, żeby jej się nie wpie**alali inni w portfel i w życie. Żeś pojechał z tymi badaniami, tak jak ta babka od badań, z których wynika, że w parach homoseksualnych się rodzi więcej dzieci niż w hetero :D

devilmannek

2016-03-19, 12:26
Z ruskimi chyba zawsze tak było, że o ile nasze rządy za sobą ,,nie przepadały", o tyle ruscy polaków raczej lubią chociaż trochę nas nie rozumieją, ale to już temat odnoście propagandy.

Zresztą prawda jest taka, że każdy kraj kreuje historię żeby wypaść jak najlepiej, czy to Polacy, czy Ruscy, czy nawet Japończycy.

xv89

2016-03-19, 16:26
Black-Sheep napisał/a:

Są badania potwierdzające, że statystycznie rzecz biorąc ludzie o prawicowych i reakcyjnych poglądach mają mniejsze IQ niż ludzie o poglądach lewicowych i postępowych.

Nie wiem po co przeprowadzać takie badania, przecież akurat to widać na pierwszy rzut oka. Łykacie ruską propagandę jak ostatnie lemingi.



Statystycznie rzecz biorąc - jest dwóch sąsiadów. Jeden bije żonę, a drugi nie bije. Statystycznie, obydwaj biją swoje żony co drugi dzień. Także rzucaj okiem dalej i ciesz się ze swojego ponadprzeciętnego, postępowego IQ.

kawkaman

2016-03-20, 21:40
że też niemcy jeszcze nie wyj***li w dupe tego rządu i nie powywieszali tych sk***ysynów na latarniach za ten sabotaż na narodzie niemieckim

Sinecod

2016-03-22, 23:03
Nutzz, byłem, widziałem, poza miastami jest względnie cicho i spokojnie podobnie jak i u żabojadów czy brytoli, miasta to smród pełny leni siedzących na socjalu. Jedno co dobre że to wszystko jest skumulowane względnie w jednej dzielnicy więc wystarczy w nocy po cichu ogrodzić płotem a za płot naj***ć napalmu.