18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjscy pirotechnicy

CrazyEdek • 2018-12-26, 13:36
Nawet pykło


ag...........th

2018-12-26, 14:04
Mam nadzieje że nie miał żadnej wódki za pazuchą, bo jeszcze by się rozbiła.

Salieri16000

2018-12-26, 16:25
Nawet jak przeżył to dzieci mieć nie będzie...

daerragh

2018-12-26, 17:26
chyba podpalał lont, tylko zapomnial lontu

klucha121

2018-12-26, 19:56
Suka bladź! Kak prykneło!

~kotka_w_piwnicy

2018-12-26, 20:51
mmm już nie mogę się doczekać tych reportaży
UWAGA PROSZE PAŃSTWA TERAZ POKAŻEMY JAK PETARDA MOŻE Upie**olIĆ PALCE JEST Z NAMI POLICYJNY SAPER ANTYTERRORYSTA Z KOMENDY GUWNEJ POLICJI W TORUNIU WITAM PANIE SAPERZE CO DZIŚ PAN PRZYGOTOWAŁ
no witam żeby zademonstrować moc obalającą popularnych petard użyjemy kurczaka który ma podobną gestość jak ludzkie ciało a poza tym też ma kości ciało ma kości człowiek ma kości o proszę wsadzamy go tutaj i proszę się cofnąć
ZARAZ ZOBACZYMY KONTROLOWANĄ EKSPLOZJĘ PROSZĘ ZOBACZYĆ OOOOOO JAK WYBUCH WSZYSTKO WYBUCHŁO KURCZAKA NIE MA PALCÓW NIE MA UWAŻAJMY PODCZAS STRZELANIA PANIE SAPERZE JAK SIE POWINNO SZCZELAĆ?
noo pamiętajmy o środkach bezpieczeństwa przed eksplozją oczyśćmy teren w promieniu czterech kilometrów oprócz tego potrzebne będą akcesoria które stanowią dodatkową ochronę jest to gaśnica z proszkiem waniliniowym lub wiadro z wodą demineralizowaną okulary balistyczne z uranu które ochronią oczy rękawiczki i ochronniki słuchu dla dzieci oraz zwierząt ewentualnie maska spawalnicza
PROSZE PAŃSTWA TEN POKAZ POWINIEN NAM UŚWIADOMIĆ JAK WAŻNE JEST ŻEBY BYĆ OSTROŻNYM I NA PRZYKŁAD NIE WKŁADAĆ PETARD DO DUPY ŻEBY NIE SKOŃCZYĆ JAK TEN KURCZAK HALO WARSZAWA GRZEGORZ KAJDANOWICZ FAKTY TVN

pve11

2018-12-26, 21:55
@up
Całkiem przypadkiem widziałem ten tekst w trzystu innych miejscach.