18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosół.exe przestał działać

~Velture • 2019-04-29, 09:51
Zabawa z kfc.


kolosasz

2019-04-29, 11:42
Stare czasy. Dziś w Windows rzadko widuje się tzw. niebieskie ekrany i komunikaty o tym, że
program wykonał nieprawidłową operację. System Windows zyskał stabilność Linuksa a Linux
nie zyskał popularności systemu Windows. Taka sytuacja


poszukajcie w internecie

Putikonto

2019-04-29, 12:37
działa to też z kobietami?

niemamskarpet.

2019-04-29, 13:53
Putikonto napisał/a:

działa to też z kobietami?



tak, jak dasz kreskę to jest duża szansa że też się ci wypnie

tanatopraktyk

2019-04-29, 15:17
Putikonto napisał/a:

działa to też z kobietami?



Z twoja stara dzialalo jak ja ruscy j***li

Gerwazy Waligóra

2019-04-29, 18:39
PiS tak zrobił z 500+, zahipnotyzował biedactwo cebulowe i głosują bo rząd wreszcie "daje".
Pfyfyf, tak, daje, z waszych emerytur i deficycik sam się robi.

makafelki

2019-04-29, 19:22
Gerwazy Waligóra napisał/a:

PiS tak zrobił z 500+, zahipnotyzował biedactwo cebulowe i głosują bo rząd wreszcie "daje".
Pfyfyf, tak, daje, z waszych emerytur i deficycik sam się robi.



to ten typ który zawsze wpie**oli jakąś polityczną gadke k***a do filmiku o kurze ja pie**ole

radek225

2019-04-29, 20:00
Może wypowie się jakiś ornitolog, o kij tutaj chodzi?

Chelicera

2019-04-29, 22:18
radek225 napisał/a:

Może wypowie się jakiś ornitolog, o kij tutaj chodzi?


Kur bankiwa, przodek kury domowej, żyje w terenie, gdzie występują węże dusiciele (pytony). Dusiciel tym mocniej ściska swoją ofiarę, im bardziej się ona szarpie. Gdy ofiara przestaje się ruszać (bo np. została już uduszona), wąż rozluźnia chwyt, i zaczyna ustawiać się pyskiem z przodu ofiary, by ją połknąć, w kierunku "z włosem".

Kur wykształcił odruch rozluźnienia na mocny uścisk, nie szarpie się przy złapaniu przez węża. Gdy dusiciel uwalnia ofiarę by zacząć ją połykać - kur po kilku chwilach ucieka.

Każda kura domowa reaguje takim rozluźnieniem w przypadku mocnego jej pochwycenia, przyciśnięcia do ziemi.

A kreska w piachu jest dla picu ;)

mianas

2019-04-29, 22:33
makafelki napisał/a:

to ten typ który zawsze wpie**oli jakąś polityczną gadke k***a do filmiku o kurze ja pie**ole



nie wal waligóra wyź wyngel bo ci szrek podpie**oli...

Rozjebie

2019-04-29, 23:44
Chelicera napisał/a:

Kur bankiwa, przodek kury domowej, żyje w terenie, gdzie występują węże dusiciele (pytony). Dusiciel tym mocniej ściska swoją ofiarę, im bardziej się ona szarpie. Gdy ofiara przestaje się ruszać (bo np. została już uduszona), wąż rozluźnia chwyt, i zaczyna ustawiać się pyskiem z przodu ofiary, by ją połknąć, w kierunku "z włosem".
Kur wykształcił odruch rozluźnienia na mocny uścisk, nie szarpie się przy złapaniu przez węża. Gdy dusiciel uwalnia ofiarę by zacząć ją połykać - kur po kilku chwilach ucieka.
Każda kura domowa reaguje takim rozluźnieniem w przypadku mocnego jej pochwycenia, przyciśnięcia do ziemi.
A kreska w piachu jest dla picu



Fajnie wytłumaczyłaś pierwszą część, ale nie mogę się pogodzić z tym, że kreska jest dla picu... Czy jest na sali drugi ornitolog do konsultacji? :D

m.statystyka

2019-04-30, 08:08
akinezja - hipnoza zwierząt

NecroCannibal

2019-04-30, 15:44

Coordinator napisał/a:

Fajnie wytłumaczyłaś pierwszą część, ale nie mogę się pogodzić z tym, że kreska jest dla picu... Czy jest na sali drugi ornitolog do konsultacji?




Tu chłopak hipnotyzuje samym uchwytem, może faktycznie kreska jest dla picu.