18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosjanin vs Muzułmanie

Musashi_Miyamoto • 2019-03-18, 21:02
W Rosji mieszka 30 000 000 muzułmanów, 40% składu Rosyjskiej Armii to muzułmanie a Moskwa może poszczycić się największym Meczetem w Europie jakim jest nie dawno otwarty Moskiewski Meczet Katedralny. Ulice Moskwy są regularnie blokowane przez największe modły na ulicach jakie gdziekolwiek na Świecie na ulicach są realizowane... Częste są też takie obrazki jak ten powyżej że muzułmanie po prostu się bawią na ulicach rdzennymi rosjanami...

przeme13

2019-03-18, 21:04
Muzułmanie nie chcą zniszczyć rosji bo Putin to ich ziomek

Rozjebie

2019-03-18, 21:22
Bardzo kulturalna solóweczka. Śmiem wątpić, ze wygrany to muzułmanin, bo oni głownie lubią się napie**alać z kobietami i dziećmi

Riossaka

2019-03-18, 21:33
Niech ktoś mi powie, że religia jest normalna.
Muzułmanie, chrześcijanie, prawosławie, buddyzm, hinduizm itd. Wszystko poj***ne.

eustachu18

2019-03-18, 21:40
Rosjanie i ukraince to p*zdole na pół liścia opuście polske muzułmanie też :) bo nie lubie

Gienek86

2019-03-18, 21:41
caryca kaska chciała kaukazu to ma teraz dagestancow czczenow abchazow i azerow

Sawix

2019-03-18, 21:46
Powiem tak , j***ć te sp***oliny allaha

wu...........py

2019-03-18, 21:50
Riossaka napisał/a:

Niech ktoś mi powie, że religia jest normalna.
Muzułmanie, chrześcijanie, prawosławie, buddyzm, hinduizm itd. Wszystko poj***ne.



Ja tam sobie wierze w hmm jakby to nazwać, że jest skutek i przyczyna. Jak ide zimą chodnikiem i sie slizgne, złamie noge, to wierze że po prostu się wyj***łem bo nieposypane, a nie że jakiś zgredzik z brodą siedzi sobie ch*j wie gdzie nade mną i ogląda przez Boskie CCTV, a jakiś czerwony frajer siedzi pod ziemią i ciśnie beke z tego jak sie wyglebałem.

Szparas

2019-03-18, 21:50
Możesz podać źródło do tych danych? Nie żebym wątpił, ale 40% muslimów w armii to chyba za dużo (chyba, że nie liczą ateistów)

KKuubbaa

2019-03-18, 22:24
Riossaka napisał/a:

Niech ktoś mi powie, że religia jest normalna.
Muzułmanie, chrześcijanie, prawosławie, buddyzm, hinduizm itd. Wszystko poj***ne.



Jest tylko ty dostrzegasz w niej tylko złe strony (nie licząc muzułmanów)

traf

2019-03-19, 06:48
ruskie potrafią szybko i skutecznie eliminować zagrożenie,niejedni już się o tym przekonali w tym i My :)

aaaaaaaaaaaaaa

2019-03-19, 07:55
Na obrazku powyżej to raczej Brazylia...

Wiewór

2019-03-19, 08:02
Muslimy w Rosji nie podskoczą. Wladimir ma swoje ogary do pilnowania aby każdy znał swoje miejsce.
Specsłużby przycinają wszystkich na równo z trawą.
Jak ktoś bez zgody Władka wychyli łeb powyżej linii cięcia to przyjeżdża KGB, biorą gościa do katowni na Łubiance a stamtąd jedyna droga wyjścia prowadzi przez kratkę ściekową w podłodze piwnicy przy maszynce do mielenia mięsa.

nowynick

2019-03-19, 08:28
Cóż jak się nie bierze poprawki na to, że Tatarzy to też muzułmanie, skromne 5 mln z 16 ogółem (trochę zawyżyłeś te dane), do tego potomkowie Złotej Ordy, Chanatu Syberyjskiego czy Kazańskiego to również muzułmanie to Ci wychodzi przerażająca statystyka "Moskwy w cieniu półksiężyca" jak to ładnie piszą prawicowe media.