18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosjanie wciskają do trumny żywego i ciemnego jegomościa

fantastico • 2016-11-06, 01:01
Niektórzy by powiedzieli, że tak należy ... jednakże ja tu widzę osobistą tragedię zagubionego człowieka, który nieświadomie trafił na nieprzyjazne rewiry. Zrobili z niego wkład do trumny, żywy i przestraszony próbuje oponować jednakże robi to w nieznanym języku dla wkładających co mu nie pomaga.


mpg40

2016-11-06, 10:42
Fantastico, nie wiem gdzie i jak znajdujesz takie filmy(!?!) ale piwo jest.
Czy to czasem nie jest zajscie z ubieglego roku z Somalii, gdzie UN wystosowal note dyplomatyczna do Rosji? (gdzie odpowiedzia oczywiscie bylo: jezyk rosyjski i trumne mozna kupic w kazdym sklepie wedkarskim:)
Chodzilo o rosyjskich najemnikow (glownie zajmujacych sie ochrona tankowcow i transporterow przed atakiem somalijskich "piratow" na oceanie indyjskim), przeszli oni z lodzi na grunt zwalczac ta zaraze w zarodku.
Wprawdzie w nocie nie wspomniano o zabojstwie, tylko o lekkim przykladowym wpie**olu jaki dostal sie ludnosci miasta/lepianek z Marka, znanego z pirackich wypadow. Nota tez grzecznie poinformowala, ze nie byli to tylko Rosjanie, ale wyslali ja do Rosji, bo na zgromadzonych dowodach widac bylo uniformy Specnazu, a akurat w tym czasie (02.2015) przeplywalo 7 rosyjskich tankowcow i kontenerowcow.
Na filmie, jak spostrzeglem, gosciu ktory nagrywa to Rusek, kolega od wieka trumny, uzywa jezyka angielskiego (gdzies kolo 6tej sekundy pyta sie: need a help?) a pozniej jezyka Benadir.
No, moze tez byc tak, ze jest niedziela rano i dalej jestem naj***ny po pie**olonych fajerwerkach, i sluch mnie zawodzi:)

ska

2016-11-06, 11:52
haha!! dobrze tak j***nemu murzynowi White Power !!

realign

2016-11-06, 12:11
Mi sie wydaje, że każdy w tej sytuacji gdzie zamknięcie w trumnie = śmierć, szarpałby się, wyrywał, napie**alał na oślep i uciekał i nie dałby się wsadzić żywcem do pudełka.

jehehej

2016-11-06, 13:08
super sprawa. mam nadzieje ze zrobią tak z wszystkimi czarnymi

kopnijkota

2016-11-06, 14:00
ruskie bawełny nie uprawiają to na h*j mu murzyn.

borys42

2016-11-06, 16:47
Ej a gdzie całość ? :( k***a no ......

styx38

2016-11-06, 19:46
jakie to ruskie...który helmut to wrzucał?

werther

2016-11-06, 20:44
styx38 napisał/a:

jakie to ruskie...który helmut to wrzucał?



W końcu to ktoś usłyszał. tacy oni ruscy jak opisy fantastico śmiszne.

axer8

2016-11-06, 20:50
Pierwsze widze, asfalt, ktory roni lzy :D PS: Black lives (doesn't) matter :amused:

kotorminator

2016-11-08, 11:25
Jeśli to był faktycznie somalijski pirat? To do piachu!