18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rondo

zwierzak30 • 2020-11-25, 16:21
Poddaje waszej ocenie to indywiduum .



Zaj***ne z Joe Monster. Coraz bardziej lewackiego portalu.

Radbug

2020-11-25, 16:25
O brawo. Przynajmniej jeden powiedział wprost o co tym k***om chodzi, a nie jakieś śmieszne "prawa kobiet, chcemy wyboru, kwi kwiiiii".

Dla niego 1/1000000 szacunku za prawdomówność się należy.

AN...........or

2020-11-25, 16:26
ma racje , jakby tu były niemcy to chcociaż drogi by dobre były i więcej by średnia zarobków wynosiła

Autor

2020-11-25, 16:28
No co tu pisać...
Lepiej zacytować: "Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, słabi ludzie tworzą ciężkie czasy".

torturant

2020-11-25, 16:32
ANALizator napisał/a:

ma racje , jakby tu były niemcy to chcociaż drogi by dobre były i więcej by średnia zarobków wynosiła



Typowa k***a i rab (niewolnik). Starą też byś wystawił do burdelu za ojro ?

Kriski

2020-11-25, 16:33
ANALizator napisał/a:

ma racje , jakby tu były niemcy to chcociaż drogi by dobre były i więcej by średnia zarobków wynosiła



zarabiałbyś tyle co Ukraińcy teraz i to pod warunkiem że wcześniej nie przepuścili by cię przez komin.

Pralpunkt

2020-11-25, 16:46
Jak nie jest to wydalenie z Polski na Białoruś

janlew

2020-11-25, 16:55
Przynajmniej szczerze. Wszystkie te k***y są przeciw niepodległości Polski. Przeciw naszej tradycji, kulturze i religii. W Polsce było przed wojną 20% żydów, to co wymiótł Hitler, uzupełniono dużo gorszymi litwakami i hazarami. Nie noszą już pejsów, spolszczyli się, przejeli nawet większość stanowisk w sądach i mediach, wiele w polityce i edukacji. I to jest głównie lewica w Polsce, wroga.

Pralpunkt

2020-11-25, 16:59
janlew napisał/a:

Przynajmniej szczerze. Wszystkie te k***y są przeciw niepodległości Polski. Przeciw naszej tradycji, kulturze i religii. W Polsce było przed wojną 20% żydów, to co wymiótł Hitler, uzupełniono dużo gorszymi litwakami i hazarami. Nie noszą już pejsów, spolszczyli się, przejeli nawet większość stanowisk w sądach i mediach, wiele w polityce i edukacji. I to jest głównie lewica w Polsce, wroga.



Absolutna racja, przez j***nego Hitlera i Stalina straciliśmy nasze elity polityczne i intelektualne, po wojnie były tempione a władze dostawały takie ścierwa, dziś ich dzieci i wnuki mieszają

htp

2020-11-25, 17:09
Pralpunkt napisał/a:

Absolutna racja, przez j***nego Hitlera i Stalina straciliśmy nasze elity polityczne i intelektualne, po wojnie były tempione a władze dostawały takie ścierwa, dziś ich dzieci i wnuki mieszają



Racja, wciąż osoba wykształcona jest deprecjonowana, nazywana wykształciuchem itp.

bishfinger

2020-11-25, 17:14
początki niepodległej Polski po I wojnie światowej to przykład jaki powinniśmy brać sobie za wzór, patriotami byli wszyscy Polacy od prawa do lewa, mieli różne poglądy i różnymi drogami chcieli wzmacniać kraj . Teraz wystarczy że założysz jakąś fundacje a Sorosz zapłaci ci za rewolucje i będziesz niczym rak niszczył swój kraj od środka, jeśli jeszcze dostajesz za to kasę to jestem w to stanie zrozumieć, ale skąd się biorą takie ameby które chcą srać do łóżka w którym śpią za darmoche to już pojąć nie mogę.

sqnk

2020-11-25, 17:22
Autor napisał/a:

No co tu pisać...
Lepiej zacytować: "Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, słabi ludzie tworzą ciężkie czasy".



dobre dobre tylko teraz ch*j wie w jakich czasach najpeiej sie urodzic

ra0mir

2020-11-25, 17:26
Ja nie rozumiem tej młodzieży...

Mamy schengen, nie podoba się to, lubicie i znacie to słowo: WY-PIER-DA-LAĆ!

Znawca_Cipek

2020-11-25, 17:35
Mam podobnie jak Pan Janusz, jak na to patrze